Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 10 Sty 2016 15:09 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 118
czy ktoś zamawiał kiedyś hotel przez stronę weg.de ? dochodzę do formularza płatności gdzie trzeba wpisać adres - jest kilka państw ale Polski brak i nie wiem jak to przejść
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#22 PostWysłany: 10 Sty 2016 15:47 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2085
srebrny
Najprościej poszukaj tego hotelu w innym niemieckim biurze podróży, z reguły przynajmniej w kilku powinna być taka sama cena jak na weg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 10 Sty 2016 16:13 

belek1983 napisał(a):
czy ktoś zamawiał kiedyś hotel przez stronę weg.de ? dochodzę do formularza płatności gdzie trzeba wpisać adres - jest kilka państw ale Polski brak i nie wiem jak to przejść

Bardzo prosto to da się obejść. Bo faktycznie, na weg.de nie ma Polski. Przechodzisz do płatności. Jest tam banerek "veranstalter" czyli organizator. Bo weg.de to tylko pośrednik. Wchodzisz na jego stronę, wpisujesz daty itp i bookujesz. Jeśli i tam by nie było Polski ( bardzo rzadkie zjawisko) to na holidaycheck.de wpisujesz. Tam na pewno się da zarezerwować. Bezpieczny pośrednik. Sporo przez nich kupowałem. Płatność kartą. Wszystko było OK.
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 10 Sty 2016 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
cekace napisał(a):
Ja jeszcze dodam szwajcarskie TUI (tylko tam płatność w CHF, więc warto skorzystać z płatności w USD by nie tracić na potrójnym przewalutowaniu przez EUR do PLN) Można poszukać kuponów rabatowych w wysokości 200-300 CHF.


tropikey napisał(a):
No tak, ale to tylko na wycieczki pakietowe z wylotem ze Szwajcarii, więc dla Polaków, to mało atrakcyjna oferta :-(


@tropikey
Chyba nie patrzyłeś zbyt dobrze, nie tylko pakiety z wylotami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 10 Sty 2016 20:26 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 118
no więc sprawa się ma tak że na stronie organizatora nie znalazłem takiej oferty. Natomiast na weg.de różnica między cenami to 200 % myśle że to może błąd cenowy i zaryzykuje wpisując adres rodziny w Niemczech. Przecież w paszporcie brak adresu więc w hotelu tego nie zweryfikują a jeśli przyjdzie jakaś korespondencja na ten adres np voucher to rodzina przekaże :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 10 Sty 2016 21:04 

belek1983 napisał(a):
no więc sprawa się ma tak że na stronie organizatora nie znalazłem takiej oferty. Natomiast na weg.de różnica między cenami to 200 % myśle że to może błąd cenowy i zaryzykuje wpisując adres rodziny w Niemczech. Przecież w paszporcie brak adresu więc w hotelu tego nie zweryfikują a jeśli przyjdzie jakaś korespondencja na ten adres np voucher to rodzina przekaże :)

Myślę, że jak na stronie organizatora tego nie ma, to się nie da kupić. Ew szybko anulują. Ale spróbować można.
Ja tam znalazłem hotel za ok 20€ doba. Wszędzie był za prawie 40€ . Udało się nawet kupić. 3 godziny się utrzymało.
Najpierw mail i po godzinie telefon o anulacji. Kasę oddali natychmiast.
Góra
 PM off  
      
#27 PostWysłany: 10 Sty 2016 21:54 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 118
Anonymous napisał(a):
belek1983 napisał(a):
no więc sprawa się ma tak że na stronie organizatora nie znalazłem takiej oferty. Natomiast na weg.de różnica między cenami to 200 % myśle że to może błąd cenowy i zaryzykuje wpisując adres rodziny w Niemczech. Przecież w paszporcie brak adresu więc w hotelu tego nie zweryfikują a jeśli przyjdzie jakaś korespondencja na ten adres np voucher to rodzina przekaże :)

Myślę, że jak na stronie organizatora tego nie ma, to się nie da kupić. Ew szybko anulują. Ale spróbować można.
Ja tam znalazłem hotel za ok 20€ doba. Wszędzie był za prawie 40€ . Udało się nawet kupić. 3 godziny się utrzymało.
Najpierw mail i po godzinie telefon o anulacji. Kasę oddali natychmiast.

byłeś bez szans że tak bez walki musiałeś się poddać i przystać na anulację ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 10 Sty 2016 22:50 

Stwierdzili, że to był błąd cenowy i mają prawo. Faktycznie. Zaraz była cena 36€ i możliwość rezerwacji. Chodzi o apartament dla 3 osób, Daphne w Pafos na Cyprze. Wziąłem za to, też u nich , Crystallo za 2 dychy. Od miesiąca się trzyma, to chyba zanocuję. Może nawet lepszy od Daphne ? :roll: Często tak jest, że można sobie poprawić niechcący. :D
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 05 Sty 2018 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 176
Loty: 79
Kilometry: 145 385
Hej!

Bookował kiedyś ktoś z Was czarter przez Dreamtours.pl z Niemiec?
Mają fajne ceny lastów, np. dla biur alltours, anex tour, itd. (biur nie znam), teoretycznie należy wysłać zapytanie i czekać na telefon. Jak to w praktyce wygląda?
Jak wygląda płatność? Można płacić z polskiego konta albo kartą debetową/kredytową? Jakiś procent pobiera?
Albo jest ogólnie jakaś prowizja przy rezerwacji?

I pytanie może durne, ale... czemu na Dreamtours ceny są niższe niż na te same terminy znajdowane bezpośrednio w ww. biurach? Bo o ile jestem w stanie zrozumieć dlaczego taki alltours ma lot Eurowingsem taniej niż sam Eurowings na swojej stronie, tak tego haczyka nie potrafię wyjaśnić. :D Chyba że Dreamtours pobiera jakąś prowizję o której dowiem sie przez telefon? :P I okaże się, że jest tak wysoka, że najlepiej bookować na stronie biura? :P

Można ogólnie zaufać tym biurom i samemu Dreamtours? Nigdy nie latałam czarterami, a teraz mam możliwość wzięcia last'a i bardzo kusi, zwłaszcza, że ceny lotów na zachód też groszowe.

Dzięki z góry!
_________________
https://www.travellerspoint.com/map/#/user/731283
http://flightdiary.net/Czerwona

6 months hitch-hiking through India-Nepal & Southeast Asia
2 months volunteering on paradise island in Cambodia
6 months hitch-hiking through South America
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 05 Sty 2018 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 151
Loty: 138
Kilometry: 319 915
@Czerwona Ja kupowałam przez dreamtours hotel na Dominikanie, w cenie dużo niższej niż gdziekolwiek indziej,
wpisujesz dane, Pani oddzwania, można płacić przez Cinkciarza ( my tak robiliśmy bo wychodziło korzystniej)
generalnie zapłaciliśmy tyle, ile widniało na stronie, plus "obowiązkowe" ubezpieczenie ( ale to był koszt kilkadziesiąt zł) z tego co pamiętam to bez tego nie można było kupić więc może na tym coś mają? choć kwota wyszła taka za nie jak byśmy ubezpieczyli się gdzieś indziej na te parę dni.
Nasz hotel był z 1-2fly i też taniej niż na bezpośredniej stronie ;)
Ja polecam
Góra
 Profil Relacje PM off
Czerwona uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 06 Sty 2018 23:26 

Rejestracja: 28 Gru 2017
Posty: 3
Słyszałem że biura z Niemiec oferują lepsze oferty pod względem warunków przy podobnej cenie czy to prawda ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 06 Sty 2018 23:58 

Rejestracja: 07 Cze 2016
Posty: 331
Loty: 107
Kilometry: 181 798
@tomiino prawda.
Przy okazji grupy niemieckie mają lepsze pokoje i traktowanie personelu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:00 

Z czego to wynika?
Góra
 PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Już afera się zaczyna?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:07 

@kubasmen, aferę mogą robić niezadowoleni klienci. Ja pytam jako potencjalny klient.
Góra
 PM off
pawelos lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:14 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
Mogą mieć lepsze pokoje (nie zawsze) bo zapewne mają inne warunki kontraktu i płacą trochę więcej, ew. ze względu na dłuższą współpracę z hotelem.
Klienci mogą być traktowani lepiej z 2 powodów: dają napiwki, często są któryś raz w danym hotelu. Akurat Niemcy lubią wracać w te same miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
i pewnie robaków nie dorzucają do jedzenia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kubasmen lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Teraz sie dopiero zacznie. 8-)
Chcialbym dodac, ze ostatnio chetnie zamawiam u niemieckich "braci", niekiedy polowa ceny niz w CH i jak do tej pory bylem zadowolony. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 07 Sty 2018 00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Szwagier był na All Inclusive dwa razy z rzędu w tym samym miejscu w Afryce. Za drugim razem wszystkie miejsca wykupiło biuro podróży z Polski. Najwiejsza różnica była w posiłkach.

Raz braliśmy ofertę z Detour za kilkanaście euro/dzień. Gdzie inne oferty w 4* na Porto Santo były kilkukrotnie wyższe.
Nawet przysłali vouchery pocztą.
Zresztą jako jedyni w historii naszych wojaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 27 Sty 2018 12:47 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
Ja mam pytanie z innej beczki.
Za kilka dni lecimy z Anex tour na Dominikanę. Mam tylko jeden problem , gdyż nie znam kompletnie Niemieckiego , a muszę potwierdzić godzinę u nich.
Myślę , aby sprawdzić godzinę wylotu na stronie lotniska , ale czy to będzie 100% dobra informacja to nie wiem.
Macie no to jakiś patent?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group