Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Cze 2014 14:59 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
Hej
Mam kilka pytan odnosnie Tropical Island w Berlinie
1. znacie jakies promocje gdzie kupie taniej bilety dla 2 doroslych plus 5 letnie dziecko?
2. Czy mozna/da sie zabrac i wniesc jedzenie?
3. Od ktorej mozna wejsc do Tropical Island
4. To wjescie na caly dzien jest w cenie biletu?
5. Czy warto wchodzic do strefy saun czy moze aquapark oferje tyle zabawy ze niekoniecznie?
6. Czy w cenie biletu wszyskie zjezdzalnie sa?
7. Czy sa skrytki na plecak i czy platne?
8. Czy musze zabierac reczniki czy sa w gratisie do wypozycznia?
Co jeszcze musze wiedziec :)?
Dziekuje za wszelka pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 20 Cze 2014 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
beata123 napisał(a):
Hej
Mam kilka pytan odnosnie Tropical Island w Berlinie
1. znacie jakies promocje gdzie kupie taniej bilety dla 2 doroslych plus 5 letnie dziecko?
2. Czy mozna/da sie zabrac i wniesc jedzenie?
3. Od ktorej mozna wejsc do Tropical Island
4. To wjescie na caly dzien jest w cenie biletu?
5. Czy warto wchodzic do strefy saun czy moze aquapark oferje tyle zabawy ze niekoniecznie?
6. Czy w cenie biletu wszyskie zjezdzalnie sa?
7. Czy sa skrytki na plecak i czy platne?
8. Czy musze zabierac reczniki czy sa w gratisie do wypozycznia?
Co jeszcze musze wiedziec :)?
Dziekuje za wszelka pomoc


1. Tak, allegro,ebay badz niemieckie portale typu groupon.
2. Da sie
3. (akurat tego nie wiem)
4. Wejscie na caly dzien. Mozna rowniez spedzic noc na lezaku(za darmo) lub w namiocie i bungalowie(za oplata)
5. Wg mnie nie warto jesli jedziesz z dziecmi. W strefie ogolnodostepnej jest i tak sporo atrakcji
6. Zjezdzalnie dodatkowo platne
7. Sa w przebieralni w cenie biletu
8. Nie widzialem nigdzie recznikow do wypozyczenia. Byc moze sa w strefie saun

Z moich rad: warto zaplacic wiecej by sobie pozjezdzac. Zaluje, ze przyoszczedzilem. Z drugiej strony przynajmniej jest do czego wracac.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Cze 2014 15:45 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Trochę uzupełnię info @jakoba94:
1. w dniu swoich urodzin solenizant ma wstęp gratis (do strefy tropikalnej), należy okazać dowód osob.
3. całą dobę
5. do strefy saun warto wejść (to raczej dla dorosłych), jest tam wiele rodzajów saun
tu masz wszystkie informacje:
http://www.tropical-islands.de/pl/atrak ... ropikalna/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Cze 2014 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
1. Zakładam, że miałeś na myśli jubilata, w każdym bądź razie w dniu urodzin.
2. Bylem w kwietniu i zjeżdżalnie były w cenie biletu do strefy tropikalnej. Czy coś się zmieniło?
3. Nocka na leżaku nie jest darmowa - nad ranem doliczą ci dodatkową opłatę za nocleg. Kiedyś, dawno już, można było przekimac na leżakach za darmo.

wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Cze 2014 17:16 

Rejestracja: 13 Maj 2014
Posty: 9
Z moich doświadczeń (byłam 4 razy i za każdym razem było nieco inaczej, więc nie gwarantuję, że wszystko jest aktualne):

2. Pewnie :lol:
3. i 4. Opłata naliczana jest o 3 nad ranem. Czyli od 3.01 do 2.59 następnego dnia cena jest niezmienna - tyle co bilet wejściowy.
5. To zależy. Mąż i nastarsze dziecko uwielbia. Spędzali tam dobrych parę godzin. Średnie już mniej - korzystało tylko z łaźni parowych, w których temperatura jest niższa. Aha. Konieczność chodzenia w stroju Adamowym, czyli nago, jest dość rygorystycznie przestrzegana.
6. Jak ja byłam to nie. Do trzech najdłuższych trzeba było dopłacać na bramkach.
7. Są, darmowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Cze 2014 19:31 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
Dziekuje Wam serdecznie
Czyli sprawa zjezdzalni jeszcze do wyjasnienia.
Jesli sie placi to ile?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Lip 2014 17:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 24
jeszcze z okazji 10-lecia mają promocję w każdego 10-go dnia miesiąca 10-latki wchodzą za darmo.
Radzę omijać weekendy i długie polskie weekendy.
Nasz opis tutaj:
http://multicultikids.blogspot.com/2014 ... wyspy.html
_________________
http://multicultikids.blogspot.com
Pomysły na aktywne spędzanie czasu dla małych i dorosłych dzieci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Wrz 2014 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Wrz 2014
Posty: 51
Czy trafił ktoś może przypadkiem ostatnio na jakieś promocje związane z Tropical? Wyjazdy zorganizowane, same wejściówki gruopony (te naprawdę opłacalne)? Waham się między pobytem całodziennym a dwudniowym wraz z noclegiem w namiocie (2-4 osoby dorosłe). Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji może uda mi się zejść jakkolwiek z ceny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Wrz 2014 09:19 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
Obecnie na Travelbird jest oferta:
- 2 dni wstępu do strefy tropikalnej
- 1 nocleg w namiocie wewnątrz hali
- śniadanie
209zł / osoba. Dzieci zniżka. Opcja 2+1 to 501,60zł. Terminy do stycznia.

Też poluję na Tropical Island i się zastanawiam czy to dobra opcja, czy szukać lepszej...???

P.S. Jak najlepiej/najtaniej dostać się z Berlina do Tropical Island? Na stronie niemieckich kolei nie ma podanych cen na tej trasie i ciężko się zorientować...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Sty 2015 04:11 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 149
Loty: 72
Kilometry: 167 517
beata123 napisał(a):
Hej
Mam kilka pytan odnosnie Tropical Island w Berlinie
1. znacie jakies promocje gdzie kupie taniej bilety dla 2 doroslych plus 5 letnie dziecko?
2. Czy mozna/da sie zabrac i wniesc jedzenie?
3. Od ktorej mozna wejsc do Tropical Island
4. To wjescie na caly dzien jest w cenie biletu?
5. Czy warto wchodzic do strefy saun czy moze aquapark oferje tyle zabawy ze niekoniecznie?
6. Czy w cenie biletu wszyskie zjezdzalnie sa?
7. Czy sa skrytki na plecak i czy platne?
8. Czy musze zabierac reczniki czy sa w gratisie do wypozycznia?
Co jeszcze musze wiedziec :)?
Dziekuje za wszelka pomoc


1. Mozna szukac bezposrednio na stronie lub probowac na ebay, allegro odkupic bilety. Groupon polski jak i niemiecki dosc regularnie pojawiaja sie oferty.
2. Generalnie nie mozna - tak jest w regulaminie. Poza jedzeniem dla dzieci, alergikow i cukrzykow. Ale mysle jak nie bedziecie przesadzali to nikt sie nie doczepi, albo powiedzcie ze jestescie cukrzykami ;)
Zakaz palenia, w jednej knajpie jest strefa dla palaczy.
3. https://www.tropical-islands.de/pl jest juz strona po polsku. Generalnie otwarte jest caly rok/24h na dobe. Jezeli jednak nie macie zarezerwowanego noclegu, wejscie dopiero po 6 rano. Nie mozna juz za free nocowac na lezakach - noclegi platne.
4. Caly dzien, tzn. do godziny 3 nad ranem. Po 3 doliczana jest cena za nocleg. W dniu urodzin wejscie za free, niezaleznie od wieku. Nalezy przedstawic dowod ze ma sie urodziny, takze w przypadku dzieci.
5. Z dziecmi nie warto. Jezeli macie tez problem z nagoscia lepiej nie wchodzic. Dla lubiacych i oswojonych z saunami super sprawa. Rozne sauny, o roznej temperaturze i wilgotnosci. Obowiazkowo na golasa!
6. Sa
7. Sa w cenie biletu
8. Zabierz inaczej zaplacisz jak za zboze :D

Parking za free
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Lut 2015 03:09 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 132
Napisze swoje obserwacje:
1. Ja kupowałam na allegro, promocja bodajże 2 iblety w cenie 1.
2. Z tego co zauważyłam... praktycznie wszyscy wnoszą swoje jedzenie. Ludzie z całymi walizkami z żarciem przyjezdzają. Siaty pełne zakupów też norma. Może nie afiszowałabym się z tym tak jak niektórzy, ale następnym razem na pewno nie chciałabym korzystac z żarcia dostępnego w tamtych knajpach. Powód - fatalna jakośc, Mc Donalds to przy tym naprawdę restauracja, oraz cena :) Kosmiczna :)
4. Warto wchodzic do strefy saun. Jak dla mnie i grupy moich znajomych to jedyna atrakcja, poza krótkim spacerem po ''lesie'', którą oferuje Tropikalna wyspa. Inaczej przez cały dzień nie będzie co robic. Z drugiej strony... Saun nie polecam. Moim zdaniem są zaniedbane, w niektórych strasznie śmierdzi.

Dodatkowe spostrzeżenia:
- ja byłam w styczniu. Na początku jak się wchodzi - miło i ciepło. Po ok 30min. łażenia - zimno. Temperatura wcale nie sprzyja siedzeniu i odpoczywaniu. My założyliśmy w pewnym momencie swetry :) Czytałam dużo opinii na ten temat i u wielu osób pojawia się ten problem.
- nie warto jechac z samego rana. Tam naprawde nie ma wcale tylu atrakcji. Miejsce jest mocno przereklamowane.
- wieczorem praktycznie wszystko się zamyka (moze wyjatek stanowi piatek lub sobota), poza kilkoma pustymi barami cisza.
- głupia sprawa, ale.. oświetlenie. aj jest poprostu ciemno ;|

Podsumowanie : na raz. Z ciekawości. Zobaczyc o co w tym wszystkim chodzi i....tyle.
_________________
Zapraszam na emigracyjnego bloga...
https://12lapprzezswiat.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Lut 2015 23:35 

Rejestracja: 25 Paź 2014
Posty: 1
[quote="alecrim"]Napisze swoje obserwacje:
1. Ja kupowałam na allegro, promocja bodajże 2 iblety w cenie 1.

Czy jest ktoś w posiadaniu bonu 2 osoby w cenie 1, ważnego przynajmniej do końca marca 2015? Chciałabym pojechać tam w niedzielę. Nie interesuje mnie opcja z noclegiem, tylko sam wstęp :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Oksana Kivnatna uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 05 Lut 2015 23:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Poszukaj na ebay.de, płatność paypalem, przesyłka e-mailem, drukujesz i jedziesz :)
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 03 Mar 2015 23:21 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 149
Loty: 72
Kilometry: 167 517
Oferta - 49Euro (zamiast 91,50Euro) za:

- wejscie na dwa dni (swiat saun nie jest wlaczony)
- nocleg w namiocie
- sniadanie

https://travelbird.de/order/34706/tropi ... =2&affmn=3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Kwi 2015 21:07 

Rejestracja: 26 Kwi 2015
Posty: 1
Witam

Chciałbym skorzystać z oferty promocyjnej - "Zabawa i wypoczynek - urlop dla 1 osoby z dzieckiem" (https://shop.tropical-islands.de/catego ... ate.pl.htm) Jak sensowniej bedzie to zrobić - przyjechac rano na wyspę i póxniej spać w nocy, a po rannym sniadaniu odwiedzić np Berlin, czy odwrotnie - najpierw nocleg,a od rana na baseny? korzystał ktos z was z tej propozycji? Moze to jest jaoś narzucone - słaby opis na stronie.

pozdrawiam
tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 26 Kwi 2015 21:30 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 149
Loty: 72
Kilometry: 167 517
Niestety nie brałam udziału w tej promocji. Ale logika wskazywała by, że wymeldowanie nastepuje po sniadaniu.

Regulamin odnośnie pokojów:
- wymeldowanie 11
- odbiór klucza od 16 godziny, przy czym można korzystać z basenów juz wcześniej
- o przyjeździe po godzinie 18 należy poinformować wcześniej.

Najlepiej zadzwoń na informacje i i się zapytaj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 16 Lip 2015 23:24 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Witam,

Czy może mi ktoś powiedzieć jak najlepiej dostać się do Tropical Island z Berlina? Jestem w Berlinie na weekend 24-26.07.2015 i chciałem jechać w sobotę do Tropical. Nie mam samochodu. Czy są jakieś busy, pociągi lub cokolwiek innego?

Będę bardzo wdzięczny za informacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 17 Lip 2015 00:58 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 149
Loty: 72
Kilometry: 167 517
https://www.tropical-islands.de/besuche ... kt-anfahrt

Zobacz czy na polskiej stronie nie ma opisu dojazdu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 17 Lip 2015 06:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
wierciu napisał(a):
Witam,

Czy może mi ktoś powiedzieć jak najlepiej dostać się do Tropical Island z Berlina? Jestem w Berlinie na weekend 24-26.07.2015 i chciałem jechać w sobotę do Tropical. Nie mam samochodu. Czy są jakieś busy, pociągi lub cokolwiek innego?

Będę bardzo wdzięczny za informacje.

Jest pociąg podmiejski,zdaje sie co godzine i potem bezpłatny autobus ze stacji do Tropical Island. Z pociągu wysiada sie na stacji Brand. Na pociąg można kupić bilet grupowy (dzienny do 5 osób) ważny też na komunikacje w Berlinie. Trzeba sobie policzyć ale pamietam że opłacało się już na dwie osoby. bilet można było kupić tylko w Sbahn a nie w automatach w metrze. korzystałem z tego jakiś czas temu ake znając komunikację w Berlinie to niewiele sie zmieniło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 18 Sie 2015 09:22 

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 1
Witajcie,mam jeszcze jedno pytanie: kiedy płaci się za bilet wstępu do tropic island?
Kupiłam bilet na oficjalnej stronie wyspy,podałam dane mojej karty kredytowej, ale do tej pory jeszcze mi za nie nie pobrało.A bilety mam już wydrukowane :D Płaci się za nie w kasie, więc po co brali dane karty???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group