Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nieletni w Ryanair
#1 PostWysłany: 02 Cze 2018 17:56 

Dzień dobry. Mam taki problem. Mieszkam we włoszech i mój rodzony brat chce wysłać swoje dzieci na wakacje do mnie. Dziewczynka ma 17lat a chłopiec 13 ukończone. Czy podszebne są jakieś dokumenty na ich wylot do Włoch. Dzwoniłam na infolinie do Ryanair i dla nich to nie problem (dziewczynka może być opiekunem dla brata) ale nie wiem czy nie będzie problemów przy kontroli na lotnisku. Z góry dziękuje za Państwa odpowiedzi :)
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Nieletni w Ryanair
#2 PostWysłany: 02 Cze 2018 18:02 

srebrny
Nie wiem czy na 100% potrzebne,ale dobrze jak osoby niepełnoletnie mają pisemną zgodę rodziców na samodzielne podróżowanie.
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Nieletni w Ryanair
#3 PostWysłany: 02 Cze 2018 18:27 

miriam napisał(a):
Nie wiem czy na 100% potrzebne,ale dobrze jak osoby niepełnoletnie mają pisemną zgodę rodziców na samodzielne podróżowanie.

Musi to być pisemna zgoda od notariusza czy wystarczy pisemne oświadczenie napisane przez rodziców?
 Relacje PM off  

[ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], Proximic [Bot] oraz 4 gości