Akceptuj臋 i chc臋 ukry膰 komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania tre艣ci i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologi臋 t臋 wykorzystuj膮 r贸wnie偶 nasi partnerzy. Szczeg贸艂owe informacje dotycz膮ce plik贸w cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduj膮 si臋 w Polityce prywatno艣ci. Zapoznaj si臋 z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Je偶eli nie wyra偶asz zgody, aby pliki cookies by艂y zapisywane na Twoim komputerze, powiniene艣 zmieni膰 ustawienia swojej przegl膮darki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 165 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomo艣膰
#161 PostWys艂any: 18 Mar 2021 22:27 
Awatar u偶ytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Krytyka mile widziana馃榾. Sklejone na szybko, coby nie zaleg艂o na dysku.
Wyprawa na Saona Island.

_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria


Ostatnio edytowany przez juggler5, 19 Mar 2021 00:43, edytowano w sumie 1 raz
G贸ra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uwa偶a post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzie艅 w hotelu z wy偶ywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzie艅 w hotelu z wy偶ywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbi贸r tanich lot贸w Ryanair od 118 PLN! Tylko 艣wietne kierunki: W艂ochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbi贸r tanich lot贸w Ryanair od 118 PLN! Tylko 艣wietne kierunki: W艂ochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#162 PostWys艂any: 18 Mar 2021 23:03 

Rejestracja: 09 Pa藕 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
inna muzyke dalbym-bardziej wakacyjna,rajska.

poza tym filmik jak z reklamy. bbb
G贸ra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWys艂any: 18 Mar 2021 23:25 
Awatar u偶ytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
@Kian c贸偶 poradzi膰 jak mi inna muzyka nie wchodzi, stary jestem, wychowa艂em si臋 na Metallice, Iron Maiden...... dla mnie muzyka to lata 70-90. Teraz to tylko ogarniam Greta Van Fleet.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
G贸ra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWys艂any: 19 Mar 2021 00:53 
Awatar u偶ytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Jutro co艣 ogarn臋 z hotelu, je偶eli chodzi o ob艂o偶enie to bez zmian 1 osoba na 20m2 馃槈.

Zdj臋cie basen贸w ( jutro podmieni臋) , nie zabija膰 za jako艣膰, przes艂ane z iPada na iPhone potem na whatsapp i przes艂ane tu, tak - wiem - mo偶na szybciej, ale trzeba pami臋ta膰 has艂a do wszystkiego, jak pisa艂em wcze艣niej stary jestem ...........

Image

I co艣 na dobranoc 馃寘

Image
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
G贸ra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#165 PostWys艂any: 22 Mar 2021 13:27 
Awatar u偶ytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1072
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
juggler5 napisa艂(a):
Krytyka mile widziana馃榾. Sklejone na szybko, coby nie zaleg艂o na dysku. Wyprawa na Saona Island.



muzyka -nie ten klimat nie pasuje do uj臋膰, a szkoda wielka :) jak to si臋 m贸wi zrobi艂e艣 na swoje wyczucie rytmu
G贸ra
 Profil Relacje PM off  
      
Wy艣wietl posty z poprzednich:  Sortuj wed艂ug  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 165 posty(贸w) ]  Id藕 do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy to forum: Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w oraz 5 go艣ci


Nie mo偶esz zak艂ada膰 nowych temat贸w na tym forum
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach na tym forum
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w na tym forum
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group