Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Cze 2019 06:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
@miriam Rząd w Madrycie uparcie twierdzi, że Teneryfa należy do EU ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 24 Cze 2019 07:06 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
To nie zależy od kraju, w którym leży lotnisko a odległość między lotniskiem wylotu do lotniska przylotu (ortodoma)

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 24 Cze 2019 10:58 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
https://eur-lex.europa.eu/legal-content ... 32004R0261
Cytuj:
Artykuł 7

Prawo do odszkodowania

1. W przypadku odwołania do niniejszego artykułu, pasażerowie otrzymują odszkodowanie w wysokości:

a) 250 EUR dla wszystkich lotów o długości do 1500 kilometrów;

b) 400 EUR dla wszystkich lotów wewnątrzwspólnotowych dłuższych niż 1500 kilometrów i wszystkich innych lotów o długości od 1500 do 3500 kilometrów;

c) 600 EUR dla wszystkich innych lotów niż loty określone w lit. a) lub b).

Przy określaniu odległości, podstawą jest ostatni cel lotu, do którego przybycie pasażera nastąpi po czasie planowego przylotu na skutek opóźnienia spowodowanego odmową przyjęcia na pokład lub odwołaniem lotu.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 24 Cze 2019 11:18 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Hose napisał(a):
@miriam Rząd w Madrycie uparcie twierdzi, że Teneryfa należy do EU ;)

To wiem,tylko zapomniałam,że wtedy max 400 E :) Ale dzięki wam pamięć wraca ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 24 Cze 2019 12:40 

Agnieszka Maderska napisał(a):
Chyba mam podobną sytuację. Mam kupione bilety z Katowic na Teneryfę (30.06) dla 2 dorosłych i 3 dzieci. Nie wykupowalismy miejsc, w związku z czym odprawa jest możliwa na 48 h przed odlotem. Teraz jak próbuję się odprawić widzę, że gdybym teraz chciała wykupić miejsca, to są dostępne jedynie dwa. Czy powinnam się martwić, że to overbooking? Mieliście podobną sytuację? Do tej pory nigdy nas to nie spotkało. Będę wdzięczna za odpowiedź


Zaloguj się na swojej rezerwacji na myWizzair 28 czerwca w piątek po 16:00 i normalnie się odpraw

Zamiast niepotrzebnie panikować cierpliwie czekaj, ewentualny o ile w ogóle overbooking czeka tych co jako ostatni się odprawią

Ostatecznie zamiast tu pisać i czytać zagadnienia wykraczające poza zakres wątku dzwoń tanio na infolinię Wizzair (ale dopiero w piątek po 16 i tylko po ewentualnie nieudanej odprawie)

Jak tanio zadzwonić

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835?start=180
Góra
 PM off
Abcn lubi ten post.
Agnieszka Maderska uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 25 Cze 2019 10:19 

Rejestracja: 23 Cze 2019
Posty: 4
I to jest konkret odpowiedź :) Dziękuję. Ja raczej nie panikuję, ale mąż podniósł alarm więc chciałam dopytać o doświadczenia ludzi bardziej "oblatanych". Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez marcino123, 25 Cze 2019 15:43, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group