Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 14 Paź 2013 17:06 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Andi napisał(a):
JJ2010 napisał(a):
hmmm mam lot Malaga-Bergamo właśnie 10.10 13:55-16:25 czyli wstrzeliłem się idealnie ;)
szkoda tylko, że tego samego dnia dalszy powrót do Warszawy...
z tego może wynikać, że pierwszy lot mi przełożą, a drugi niekoniecznie, chyba, że przesuną wszystkie loty o kilka godzin

Niestety odwołali ten lot, a co najśmieszniejsze to nie przez włoskich i nie hiszpańskich kontrolerów.
Napisz jak się zachowała Franca? zgodzili się na przebukowanie Malaga-Wrocław, no chyba że wybrałeś inną strategie.
z tego co słyszałem, to były jakieś problemy techniczne.
Jak w końcu zjawiłem się przy "okienku", to miałem opcje do wyboru na kolejny dzień (przez BCN, STN), ale zapytałem, czy istnieje szansa na przebookowanie do Wrocławia na kolejny dzień z samego rana. Kobitka po krótkiej konsultacji i zobaczeniu że jesteśmy z Polski zgodziła się. Troszkę było zamieszania z noclegiem (kazali sami wybierać, potem się okazało, że mają "swoje" hotele. W hotelu chcieli od nas pierwotne karty pokładowe, ale te nam kobitka zniszczyła na lotnisku dając inną rezerwację. W hotelu nie płaciliśmy, mam nadzieję, że nie będą nas ścigać o zapłatę.
Loty na następny dzień z BGY były tak po ok 60EUR więc taniej wyszło wrócić z Wrocławia, do którego i tak się wybierałęm aby zwiedzić, więc samo wszyło ;)
Teraz tylko muszę jakoś przesłać do Francy rachunek za taxi, bo o 5 rano autokaru po nas nie było ;(

Ma ktoś jakiś namiar? Robić to przez stronę, czy też spróbować tego maila dla Irlandczyków?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group