Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Maj 2023 10:51 

Rejestracja: 31 Sty 2023
Posty: 59
Loty: 61
Kilometry: 115 579
Cześć.
W swojej karierze wypożyczałam samochód aż raz więc bez zbędnego nabijania się do rzeczy...
Chcę wynając samochód na 7 dni (przełom lipiec/sierpień) z terminala w Bastii (BIA). Sprawdzałam europcar i po zastosowaniu wszystkich kodów znalezionych na forum najniższa cena z ubezpieczeniem w wariancie medium to 476,83 EUR .
Tu pojawiają się moje pytania:
> Czy i gdzie można taniej?
> Nie mam karty kredytowej, same debetowe - czy europcar lub inne wypożyczalnie je przyjmą?
> Czy można "zaoszczędzić" na ubezpieczeniu? Wybrałam medium - czy lepiej wybrać premium "w razie wu"? - dodam, że zależy mi na tym żeby mieć spokojną głowę. Na Teneryfie wynajmowałam z full ubezpieczeniem i niczym nie musiałam się przejmować - wymarzoną sytuacją byłoby, aby tu było tak samo :)

Za śmieszki dziękuje, wszelkie porady mile widziane :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#2 PostWysłany: 15 Maj 2023 11:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Sixt na pewno pozwala z debetówką

Kod:
Jako metodę płatności akceptowane są wszystkie karty kredytowe i debetowe firm uznanych na całym świecie (Visa, MasterCard, American Express, Diners Club, Discover, JCB) i Airplus, natomiast karty przedpłacone oraz Visa Electron, Nickel, Maestro i Vpay są akceptowane nie zaakceptowany.


https://www.sixt.fr/informations-generales/#/

Co do ceny to poniżej 400 Eur tylko elektryk

Załącznik:
11.jpg
11.jpg [ 165.5 KiB | Obejrzany 755 razy ]


Co do ubezpieczenia - wykup roczne zewnętrzne , wyjdzie taniej niż tylko na ten wypad z tej wypożyczalni.

przez pośredników taniej - ale nie znam zasad kart.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Maj 2023 11:23 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 397
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
sprawdz DOYOUSPAIN, tydzien na przelomie lipca/sierpnia 340 EUR bez full insurance, z ubezpieczeniem 388 EUR. Nie wiem jak z karta kredytowa, musisz poczytac
Ceny aut poszly do gory, wiec tanio nie bedzie zwlaszcza ze to wysoki sezon
Popatrz tez na Ryanair
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Maj 2023 11:37 

Rejestracja: 31 Sty 2023
Posty: 59
Loty: 61
Kilometry: 115 579
Antek12 napisał(a):
Co do ubezpieczenia - wykup roczne zewnętrzne , wyjdzie taniej niż tylko na ten wypad z tej wypożyczalni.


Możesz rozwinąć? Jak mogę 180eur zaoszczędzić to i kredytówkę wyrobie :D

agnieszka.s11 napisał(a):
.

Sprawdzałam - fakt są lepsze ceny. Muszę się rozejrzeć za kredytówką chyba :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Maj 2023 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Wszystko jest opisane we właściwym dziale

https://www.fly4free.pl/forum/ubezpieczenie-wynajetego-samochodu,1621,6151
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Sty 2024 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2019
Posty: 124
Właśnie szukam samochodu do wypożyczenia w Bastii i z opinii w google i tripadvisor wynika, że Sixt i Hertz wypożyczają na Korsyce jedynie samochody elektryczne nawet jeśli zarezerwuje się samochód spalinowy. Informacja z drugiej ręki, ale ja raczej nie zaryzykuję i będę szukał innej wypożyczalni. Ostrzegam jeśli ktoś nie zwrócił uwagi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group