Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lip 2014 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Pytanko ;)

Wie ktoś jak wyglądają szanse na zdobycie biletu na mecz Bayernu? Trudniej niż na BVB czy mniej więcej tak samo wygląda dystrybucja? Nie ukrywam, że Lewandowski swoimi występami w sparingach przedsezonowych zachęca do wybrania się na mecz do Monachium ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#2 PostWysłany: 13 Sie 2014 13:25 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Ns oficjalnej strobce Bayernu wszystkie najbliższe mecze mają status wyprzedanych. Z moich obserwacji wynika że nie było publicznej sprzedaży tylko wszystko zostało kupione przez membersów.
Orientuje się ktoś jak to jest z biletami na mecze w Monachium> Jest wogóle szansa kupić bezposrednio od Bayernu> Ewentualnie jakie mniej wiecej są ceny u koni pod stadionem na standartowe mecze bundesligi?
Góra
 Profil Relacje PM off
lasan82 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Sie 2014 13:52 

Justin Credible napisał(a):
Orientuje się ktoś jak to jest z biletami na mecze w Monachium> Jest wogóle szansa kupić bezposrednio od Bayernu> Ewentualnie jakie mniej wiecej są ceny u koni pod stadionem na standartowe mecze bundesligi?

Ja byłem na Bayern - Manchester w poprzednim sezonie (Liga Mistrzów), to ceny u koni były lepsze niż na viagogo. Natomiast kupno biletów nawet z kartą jest bardzo trudne, bo na wszystkie mecze popyt przewyższa podaż (nawet na mecze ligowe), w związku z czym jest losowanie.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Sie 2014 14:04 

A na karnet obecnie kibice zapisują synów zaraz po urodzeniu, takie sobie realia. Ja w maju br. zamierzałem i chyba w przyszłym roku się skuszę pojechać na mecz z Herthą w Berlinie, chyba najrozsądniejsze dla nas rozwiązanie (bez problemu przez jakiś czas mogłem przez internet zakupić bilet coś ok. 90 euro przy płycie stadionu)
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Sie 2014 20:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
No właśnie kilka dni temu widziałem na stronce Bayernu taką oto informację:

http://www.fcbayern.de/de/tickets/news/ ... rbucht.php

to pokazuje jakie mniej więcej jest tam zapotrzebowanie na bilety, niestety szanse chyba faktycznie nikłe ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Sie 2014 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
za to można obejrzeć Bayern z Lewym w CL w Rzymie,
główna
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Paź 2014 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
lahcimmm2 napisał(a):
za to można obejrzeć Bayern z Lewym w CL w Rzymie,
główna

co prawda nie w Monachium, ale może znajdą się chętni na
https://ticketing.hsv.de
Puchar Niemiec,
HSV-Bayern od 30 Euro,29.10.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 21 Paź 2014 13:36 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Czy ktoś z forumowiczów wybiera się 1 listopada na mecz Bayernu z Borussia> z biletem lub bez?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 22 Sty 2015 16:46 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
dzisiaj wrzucono kilkadziesiąt biletów na Bayern - Schalke.
45 euro sztuka.
cały czas dostępne
https://tickets.fcbayern.de/Internetver ... tlist.aspx
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 23 Sty 2015 10:37 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Spoko. Jestes pewien, ze to byla sprzedaz dla wszystkich ? Chcialem sprawdzic ale jak zalozylem konto to od razu chcieli dane karty - balem sie, ze jak wybiore to mi od razu pobierze kase :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Sty 2015 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
dyneck napisał(a):
Spoko. Jestes pewien, ze to byla sprzedaz dla wszystkich ? Chcialem sprawdzic ale jak zalozylem konto to od razu chcieli dane karty - balem sie, ze jak wybiore to mi od razu pobierze kase :)

była, mogłem tylko kliknać i by były bilety
(wpisałem dane karty)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 23 Sty 2015 12:26 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Spoko, czyli jest szansa. W sumie dobry rywal, szkoda, ze w tygodniu - pewnie dlatego byly bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Sty 2015 16:05 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Co do zasady bilety na wszystkie mecze Bayernu sa sprzedane. Możliwosć zakupu jest tylko na tak zwanym "rynku wtórnym" biletów czyli platformie prowadzonej przez Bayern, tyle że tam praktycznie zawsze trzeba mieć membershipa Bayernu.
Od czasu do czasu zdarza się jednak ze bilety są wrzucane do normalnej sprzedaży dla wszystkich bezposrednio od klubu (nie na rynku wtórnym) i tak dokladnie było w tym przypadku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 24 Sty 2015 02:22 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Czyli już kilka razy zaobserwowałeś taką akcję ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 26 Sty 2015 12:40 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Tak. Trzeba regularnie sprawdzac strone sprzedażową i stronę ze zwrotami.
Mając Membershipa mozna kupic bilet praktycznie na kaażdy mecz Bayernu łącznie z hitami. Bez Membershipa na wszystkie " nie hitowe"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 26 Sty 2015 13:22 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Spoko, to dawaj znac jakby sie cos pojawilo - zasubskrybowalem temat :)

Z memberem to wiem ale 60e strasznie drogo - za ta kase mam karty Chelsea i Arsenalu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:12 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Po dość długich perturbacjach dorobiłem sie statusu członkowskiego Bayernu. Dzięki temu mam możliość kupowania biletów na stronie Bayernu, na tzw Tickets Zweitmarket, czyli ze zwrotów. W praktyce tym spoosobem można nabyć bilety zdeycowaną większość meczów domowych. Bilety są print home. Jeśli sam nie będę jechał na konkretny mecz to mogę pomóc w zakupie biletów dla chętnych uzytkowników forum. Chetnych zapraszam na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 31 Mar 2016 19:29 

Rejestracja: 05 Lut 2016
Posty: 92
Loty: 27
Kilometry: 33 492
Jeśli jest ktoś zainteresowany wyjazdem na mecz Bayern - Benfica w LM to zapraszam na PW. Sprawa dość pilna :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 16 Sie 2016 08:15 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Na Zweitmarkt są dostepne dla wszyskich bilety na Bayern-Hertha (21 września, środa) -> https://tickets.fcbayern.de/internetver ... tlist.aspx

Jest to w sumie czas kiedy odbywał się będzie Oktoberfest więc dodatkowa atrakcja :)

A dzień wcześniej można zaliczyć mecz Wolfsburg-Borussia Dortmund.

Ktoś chętny ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 12 Lut 2017 23:24 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Chce ktoś bilet na Bayern-Arsenal bo mam jeden wolny (sektor 301, rząd 20, z karty pobrało 567 zł) ?
Do Monachium last minute najtaniej można dostać się przez przez Pragę (stamtąd Flixbusem lub autobusem DBahn'owym to tylko 5 godz.,
nocleg w hostelu w centrum można znaleźć za 80 zł)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group