Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 31 Sty 2020 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
Czy w tym dealu polecający też dostaje bonus?
Niby powinno być 5€ ale u mnie wciąż 0.00 ?

Załączniki:
F26072ED-1C2B-4604-9DA5-41782C8BCDE2.jpeg
F26072ED-1C2B-4604-9DA5-41782C8BCDE2.jpeg [ 176.4 KiB | Obejrzany 5015 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 31 Sty 2020 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Na dopisanie tego bonusu mają 30 dni.

When an invited friend signs up at http://www.neofinance.com and opens an electronic money account, you will get EUR 5, which will be transferred to your electronic money account within 30 days counting from the fulfilment of the above-mentioned conditions.

* dziś zaksięgowali mi te środki, czyli możliwe że ten dodatkowy bonus 5€ + 1% inwestycji za zaproszenie osoby księgują 1-ego dnia miesiąca;
** co ciekawe te środki można od razu wypłacić.
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 03 Lut 2020 13:12 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
u mnie też 5€ wpadło 1 lutego
co ważniejsze udało się wrzucić kasę w coś na 3 miesiące
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 04 Lut 2020 10:24 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 798
niebieski
Również wpadło 5 EUR w dniu 01.02.

Nadal brak sensownej, krótkometrażowej inwestycji. niestety;(

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 29 Mar 2020 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Wykorzystałem link @kruczi

Mój reflink to: https://www.neofinance.com/en/registrat ... ?ref=38131

Neo Finance - to pochodzący w Litwy portal finansowy.

W ramach programu poleceń wszyscy nowi inwestorzy, którzy zarejestrują się za pośrednictwem linku polecającego, otrzymają 20 EUR na pierwszą inwestycję.

Bonusowe środki można wypłacić najszybciej po 30 dniach. Pod tym względem deal jest bardzo podobny do Trading212. 20€ pojawia się na naszym koncie na Neo Finance od razu po zakończonej weryfikacji i wpływie min. 0.01€ na podane przez przez portal konto. Bonus przed wypłatą musi zostać zainwestowany.

Neo Finance oferuje inwestorom możliwość inwestowania w pożyczki litewskich odbiorców kredytów. Otrzymane 20€ możemy zainwestować, np. na 30-dniową pożyczkę (takie są najkrótsze) dla inwestorów konsumenckich i wypłacić je już z początkiem lutego.

Neo Finance jest pierwszą platformą P2P na Litwie, która osiągnęła stałe emisje miesięczne w wysokości 1,5 mln EUR. Portal chroni inwestycje swoich klientów. Średnia stopa zwrotu 14 procent, średnia stopa procentowa 18 procent.
W związku z tym stosunek ryzyka do zysku jest jednym z najniższych w Europie.
Nawet po ewentualnym rozwiązaniu umów z pożyczkobiorcami i przeniesieniu długów na komorników, inwestorzy mogą sprzedać swoje inwestycje za 50–80% ich wartości nominalnej na rzecz NEO Finance.

___

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 09 Kwi 2020 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2133
platynowy
Wykorzystałem ref @piterbtm

Mój ref:
https://www.neofinance.com/nl/registrat ... ?ref=62866


Neo Finance - to pochodzący w Litwy portal finansowy.

W ramach programu poleceń wszyscy nowi inwestorzy, którzy zarejestrują się za pośrednictwem linku polecającego, otrzymają 20 EUR na pierwszą inwestycję.

Bonusowe środki można wypłacić najszybciej po 30 dniach. Pod tym względem deal jest bardzo podobny do Trading212. 20€ pojawia się na naszym koncie na Neo Finance od razu po zakończonej weryfikacji i wpływie min. 0.01€ na podane przez przez portal konto. Bonus przed wypłatą musi zostać zainwestowany.

Neo Finance oferuje inwestorom możliwość inwestowania w pożyczki litewskich odbiorców kredytów. Otrzymane 20€ możemy zainwestować, np. na 30-dniową pożyczkę (takie są najkrótsze) dla inwestorów konsumenckich i wypłacić je już z początkiem lutego.

Neo Finance jest pierwszą platformą P2P na Litwie, która osiągnęła stałe emisje miesięczne w wysokości 1,5 mln EUR. Portal chroni inwestycje swoich klientów. Średnia stopa zwrotu 14 procent, średnia stopa procentowa 18 procent.
W związku z tym stosunek ryzyka do zysku jest jednym z najniższych w Europie.
Nawet po ewentualnym rozwiązaniu umów z pożyczkobiorcami i przeniesieniu długów na komorników, inwestorzy mogą sprzedać swoje inwestycje za 50–80% ich wartości nominalnej na rzecz NEO Finance.

___

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 15 Kwi 2020 12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2133
platynowy
Jako ze nie mogę edytować poprzedniego posta a podczas rejestracji pomyliłem się wprowadzając adres e-mail i straciłem dostęp do konta, założyłem z refa piterbtm nowe konto i mam nowy ref. W sumie moderacja może zastąpić niniejszym ref w poprzednim poście a ten wpis usunąć.

Mój aktualny ref:
https://www.neofinance.com/en/registrat ... ?ref=66392
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 15 Kwi 2020 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 629
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Del
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez piterbtm, 15 Kwi 2020 13:57, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 15 Kwi 2020 13:01 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Wykorzystałem ref onufry_z

Mój ref:
https://www.neofinance.com/en/registrat ... ref=MAB689

Neo Finance - to pochodzący w Litwy portal finansowy.

W ramach programu poleceń wszyscy nowi inwestorzy, którzy zarejestrują się za pośrednictwem linku polecającego, otrzymają 20 EUR na pierwszą inwestycję.

Bonusowe środki można wypłacić najszybciej po 30 dniach. Pod tym względem deal jest bardzo podobny do Trading212. 20€ pojawia się na naszym koncie na Neo Finance od razu po zakończonej weryfikacji i wpływie min. 0.01€ na podane przez przez portal konto. Bonus przed wypłatą musi zostać zainwestowany.

Neo Finance oferuje inwestorom możliwość inwestowania w pożyczki litewskich odbiorców kredytów. Otrzymane 20€ możemy zainwestować, np. na 30-dniową pożyczkę (takie są najkrótsze) dla inwestorów konsumenckich i wypłacić je już z początkiem lutego.

Neo Finance jest pierwszą platformą P2P na Litwie, która osiągnęła stałe emisje miesięczne w wysokości 1,5 mln EUR. Portal chroni inwestycje swoich klientów. Średnia stopa zwrotu 14 procent, średnia stopa procentowa 18 procent.
W związku z tym stosunek ryzyka do zysku jest jednym z najniższych w Europie.
Nawet po ewentualnym rozwiązaniu umów z pożyczkobiorcami i przeniesieniu długów na komorników, inwestorzy mogą sprzedać swoje inwestycje za 50–80% ich wartości nominalnej na rzecz NEO Finance.

___

To jest temat służący jedynie wymianie danych do tworzenia łańcuszka.
Dyskusje są prowadzone w innym miejscu .

Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych.
Zasada działania wątków łańcuszkowych:

1) Piszesz posta informującego o tym, że rezerwujesz referal poprzednika.
2) Zakładasz konto i generujesz swój referal.
3) Edytujesz posta i podajesz swój referal do wykorzystania.

UWAGA: W treści każdego posta w łańcuszku musi być wklejony link do tego regulaminu!!!

Niedostosowanie się do zasad zaskutkuje ostrzeżeniem i usunięciem posta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 30 Kwi 2020 11:53 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Hej, mieliście taki błąd przy próbie zainwestowania w pożyczkę? Na koncie mam 22,01 EUR.

Cytuj:
pk_front_exception_locked_account_LOCK_REASON_MINIMAL_DEPOSIT_REQUIRED


Załącznik:
Coinbase_20200430.png
Coinbase_20200430.png [ 64.3 KiB | Obejrzany 3834 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group