Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 124 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 27 Lut 2019 18:09 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
No i możesz wchodzić w interakcje z kim chcesz. Podróżowanie z partnerką mocno to spektrum ogranicza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#62 PostWysłany: 27 Lut 2019 18:16 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1640
niebieski
Z drugiej strony podróże z dobrym wingmanem dobrze te spektrum powiększa. 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 27 Lut 2019 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 1129
Loty: 208
Kilometry: 364 960
platynowy
I tu w sumie dochodzimy do wniosku, że co kto lubi.

Ktoś potrzebuje wingmana, żeby czasem udało mu się pobawić, a ktoś może mieć się do kogo odezwać i inne uciechy kiedy tylko chce
_________________
Wasil10

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 27 Lut 2019 18:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1196
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Czytając ten wątek mam wrażenie że znowu mam 7 lat i ciocie ciągle mnie pytają czy bardziej kocham mamusię czy tatusia :D
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 27 Lut 2019 18:36 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ludzie się nudzą w robocie, co zrobisz.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 27 Lut 2019 18:48 

maginiak napisał(a):
Czytając ten wątek mam wrażenie że znowu mam 7 lat i ciocie ciągle mnie pytają czy bardziej kocham mamusię czy tatusia :D


Exluzywne forum wytrawnych podróżników. :mrgreen:

Ciężko trafić na wątek , żeby nie ziewać.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 27 Lut 2019 18:56 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
d-t-x napisał(a):
krystoferson112 napisał(a):
Najlepsze w podróżowaniu samemu, co czynie od kilku lat jest to, że jak mam ochotę to spędze cały dzień w barze z miejscowym alko. ;) I nikt nie będzie truł pod uchem. :D

Przecież ja to samo robię ze swoją kobietą! Ale rozumiem - w pojedynkę jest taniej.

Nie masz racji, tak sobie tłumacze, że jestem sam ;) ;) ;) Tak mimo to jest taniej [...]


Ostatnio edytowany przez Japonka76 27 Lut 2019 19:25, edytowano w sumie 2 razy
ad personam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 27 Lut 2019 19:01 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Zgadzam się, ostatnio spałem po nocce, a ona wyciągała talerze ze zmywarki i łupała nimi tak bardzo, że aż mnie obudziła. Wtedy nie byłem szczęśliwy z jej obecności.[...]


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 27 Lut 2019 19:26, edytowano w sumie 1 raz
ad personam
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#69 PostWysłany: 27 Lut 2019 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
d-t-x napisał(a):
Zgadzam się, ostatnio spałem po nocce, a ona wyciągała talerze ze zmywarki i łupała nimi tak bardzo, że aż mnie obudziła. Wtedy nie byłem szczęśliwy z jej obecności.

U mnie jest jeszcze sequel. Mianowicie po porannym koncercie na talerze, chochlę i garnek z pokrywką; małż moja zostawia całkowicie otwarte drzwiczki od zmywarki, w które, idąc ledwo ciepły do kuchni, regularnie walę piszczelem.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 01 Mar 2019 11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
maginiak napisał(a):
Czytając ten wątek mam wrażenie że znowu mam 7 lat i ciocie ciągle mnie pytają czy bardziej kocham mamusię czy tatusia :D

A tak właśnie ludzie najczęściej traktują tego typu podróżników ;). Takie pytania "nie boisz się?", "będziesz się chyba nudził." itp świadczą o traktowaniu kogoś jak dziecko :) nawet moja mama mi takich pytań nie zadawała, prędzej zależało jej na dywanach, żeby wytrzepać przed wyjazdem niż na tym, czy samemu nie będzie mi nudno :D
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 01 Mar 2019 11:11 

Pierdu, pierdu.
No ile można tak ględzić ?

Sam jedziesz? Co ludzie na to ?

I tak wkoło Macieju....
Góra
 PM off  
      
#72 PostWysłany: 01 Mar 2019 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
O traktowaniu jak dziecko akurat wcześniej jeszcze nie pisałem ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 01 Mar 2019 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 436
srebrny
Anonymous napisał(a):
Pierdu, pierdu.
No ile można tak ględzić ?

Sam jedziesz? Co ludzie na to ?

I tak wkoło Macieju....


BTW: Szósty dzień głodówki? ;)
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#74 PostWysłany: 01 Mar 2019 12:11 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
eskie napisał(a):
d-t-x napisał(a):
Zgadzam się, ostatnio spałem po nocce, a ona wyciągała talerze ze zmywarki i łupała nimi tak bardzo, że aż mnie obudziła. Wtedy nie byłem szczęśliwy z jej obecności.

U mnie jest jeszcze sequel. Mianowicie po porannym koncercie na talerze, chochlę i garnek z pokrywką; małż moja zostawia całkowicie otwarte drzwiczki od zmywarki, w które, idąc ledwo ciepły do kuchni, regularnie walę piszczelem.

powinna sprzątać w nocy kiedy pracujesz :D


Ostatnio edytowany przez art77, 01 Mar 2019 12:12, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 01 Mar 2019 12:12 

Tak jest. 6 dzień.
Góra
 PM off  
      
#76 PostWysłany: 01 Mar 2019 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 436
srebrny
Trzymam kciuki :)
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 01 Mar 2019 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
art77 napisał(a):
eskie napisał(a):
d-t-x napisał(a):
Zgadzam się, ostatnio spałem po nocce, a ona wyciągała talerze ze zmywarki i łupała nimi tak bardzo, że aż mnie obudziła. Wtedy nie byłem szczęśliwy z jej obecności.

U mnie jest jeszcze sequel. Mianowicie po porannym koncercie na talerze, chochlę i garnek z pokrywką; małż moja zostawia całkowicie otwarte drzwiczki od zmywarki, w które, idąc ledwo ciepły do kuchni, regularnie walę piszczelem.

powinna sprzątać w nocy kiedy pracujesz :D


Nie, powinna zamykać te drzwiczki. Czort z moim piszczelem, zgoi się za darmo. Ale się boje, że kiedyś walnę tak mocno, że drzwiczki odpadną. A to będzie kosztować. :!: :!: :!:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 28 Cze 2019 02:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Ooo to to to ---> https://www.fly4free.pl/opinie-o-podroz ... thCiWIwX78

Jak trafiłem na ten artykuł to aż mi się przypomniał ten temat, który tu był poruszany :)

Tekst warty przeczytania, szczególnie dla kobiet ;) choć i w przypadku mężczyzn również padają podobne stwierdzenia ;)

PS Ostatnio podczas jednej z wypraw siedziałem sobie w jednej restauracji. Zamówiłem coś i czekałem. Kątem oka zauważyłem jakąś 3-osobową ekipę siedzącą kilka metrów dalej i patrzyli się na mnie jak spod byka, myśląc, że tego nie widzę :D w trakcie tego niby patrzenia coś tam dyskutowali. Nie wiem co oni takiego we mnie widzieli, czy to rzeczywiście była dyskusja na temat tego, że siedzę sam, czy nie, jednak to jest bardzo prawdopodobne ;) takie to chyba dla nich dziwne było, że we wszystkich stolikach siedzi kilka osób, a tu taki stół prawie cały wolny, bo tylko ja siedzę :D cóż, trzeba po prostu nie zwracać na to uwagi i robić swoje, bo nietypowe rzeczy zawsze będą oceniane dziwnie, no bo "jak to tak?" :)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 28 Cze 2019 06:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ostatnie 3 wieczory jadlam sama w restauracjach i jakos nie zauważyłam dziwnych spojrzen. Pierwszy wieczór to byla romantyczna kolacja przy swiecach bez swiec, bo za jasno, ale pan gral na pianinie do kotleta. Elegancka knjapa, wiec nie wypadalo nic czytac czy bawic sie telefonem.
W dwa kolejne wieczory, w innym miejscu, przy stoliku obok siedziala inna samotna niewiasta i nie wydaje mi sie, zeby robilo to komuś roznice. Ludzie podróżujący solo tez musza jesc.

Road trips sa najlepsze solo, bo kto by chcial gniesc sie w samochodzie ze mna, gdy moim celem jest pojezdzic po fajnych drogach, pohalasowac w tunelach i na przeleczach, itp. Jak mam ochote pojezdzic ta samą drogą pare razy, bo lubię, to nikt mi nie bedzie narzekal. Zaraz zreszta wyruszam na kolejne 400km spalania benzyny.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 28 Cze 2019 06:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Aga_podrozniczka napisał(a):
Ludzie podróżujący solo tez musza jesc.


Tak, ale powinni to robić w ukryciu, wstydzie i sromocie, aby swoim postrzeganiem świata nie psuć apetytu innym!!!
Bo jak wiadomo, samotni wszystko robią sami, a zachowanie Onana jest potępiane w wielu kulturach. Fuj, zgińcie, przepadnijcie mistrzowie rękodzieła!!!
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 124 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group