Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Zanim zadasz pytanie zapoznaj się z krótkim poradnikiem komunikacyjnym po Neapolu:
viewtopic.php?p=1035938#p1035938


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 257 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 15 Mar 2017 20:43 

Rejestracja: 24 Lut 2017
Posty: 15
Hej hej!
Kupiłam bilety na poniedziałek wielkanocny do Neapolu, zarezerwowałam mieszkanie u uznanego hosta przez airbnb... w Gaetcie. Gaeta znajduje się około półtorej godziny samochodem lub pociągiem od Neapolu, z lotniska do stacji teoretycznie jedzie się ok 40 min.
Nasz host powiedział, że jeśli chcemy wynająć samochód tylko po to, by się dostać do Gaety, to lepiej pociagiem, ale jednak ja sietrochę boję - lądujemy późno, koło 19, pociąg jest ok 20:40 z tego co pamietam i nie wiem, czy ze względu na specyfikę terenów to jest bezpieczna opcja...
Z drugiej strony widzę, ze wynajem samochodu w Neapolu to dość kosztowna sprawa, a nasłuchałam się też o tym, ze jeżdżą tam jak szaleni.
Wobec tego zapytam - moze ktoś z Was ma doświadczenie i zechce sie podzielić:)
(TLDR)
- jaka jest szansa dojechać z lotniska na centralny dworzec w Neapolu w godzinę-półtorej?
- czy przejazd 21-22 pociągiem z neapolu do gaety jest jakoś szczególnie niebezpieczny? (para - blondynka i jej chłopak;))
- gdzie wynająć samochód w neapolu i jakie wziąć ubezpieczenie? czy przejazd samochodem jest bezpieczniejszy? (na 4dni, ale tylko dwa pełne)
- może lepiej szukać hosta w samym neapolu? choć gaeta jest taaaaka piękna z tego co widzę na fotach

Będę bardzo wdzięczna mili Państwo za każdą wskazówkę, bo to nasz pierwszy raz we Włoszech w ogóle.
Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#122 PostWysłany: 16 Mar 2017 10:56 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 265
Loty: 96
Kilometry: 101 069
niebieski
Jakoś straaaasznie rozmyty ten temat i ciężko wyłowić z niego najważniejsze informacje. Więc mam tysiąc konkretnych pytań :)
1. Czy 3-dniowa Artecard za 32e obowiązuje na:
a) Alibus z lotniska?
b) wszystkie 3 funicular? (centrale chyba zamknięty :/, jakie są poszczególne ceny bez karty?)
c) pociągi do: Ercolano, Pompejów, Sorrento, Caserta i pomiedzy tymi miejscowościami? (oprócz jakiegoś najdroższego ekspresu do Sorrento)
d) wjazd busem na Wezuwiusz z Ercolano/Pompejów?
e) wejście pod krater?
f) zwiedzenie Pompejów?
Tak, wiem, że 2 wejścia są darmo, reszta 50% :)

2. Czy przejazdy do: Ercolano, Pompejów, Sorrento, Caserta sprawdzam na trenitalia czy inny, lokalny przewoźnik?

3. Czy chcąc zwiedzić Pompeje wysiadam z pociągu na stacji "Pompei Scavi - Villa Dei Misteri"?

4. czy chcąc dostać się na Wezuwiusz wysiadam z pociągu na stacji "Ercolano Scavi"?

5. Busy na Wezuwiusza:
a) skąd odjeżdżają z Ercolano?
b) skąd odjeżdżają z Pompejów? czy najpierw trzeba przedostać się z Pompejów do Ercolano?
c) dokąd dojeżdżają na Wezuwiuszu?
d) którędy można wejść na piechotę? pisaliście o szerokiej drodze, a jak patrze na google to droga nie jest zbyt przyjemna: https://www.google.pl/maps/place/Ercola ... 33!6m1!1e1

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 16 Mar 2017 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 484
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
Cześć @‌Intchy‌,

w poniedziałek wróciłem z Neapolu, więc odpowiem na tyle, ile potrafię.

1. 3-dniowa Artecard za 32e obowiązuje na:
a) Alibus - TAK
b) funicular - TAK. Centralna zamknięta, sprawdź najlepiej info na http://www.anm.it/index.php?option=com_content&task=view&id=73&Itemid=100. Cen nie znam, stawiam że to normalny bilet komunikacji miejskiej, tj. 1€.
c) Do Pompejów, Sorrento, Ercolano i wszystkim pomiędzy na linii Circumvesuviana na pewno. Do Caserta zdaje się już Trenitalią musisz jechać, więc najlepiej potwierdź na stronie Artecard czy przejazd jest w pakiecie.
f) Pompeje - TAK, w ramach pierwszych dwóch wejść na Artecard. Zdecydowanie warto tak zaplanować wycieczki, by załapać się na Pompeje w tej puli.

Z Artecard 2 wejścia są darmo, reszta do 50%, nie zawsze jest to 50%. Szczegóły znajdziesz na stronie artecard. Wchodzisz na konkretną atrakcję i znajdziesz ceny: normalną oraz dla posiadaczy Artecard.

2. Pociągi:
Caserta - Trenitalia
Pompeje-Sorrento-Ercolano - Circumvesuviana - http://www.eavsrl.it/web/circumvesuviana

3. TAK, Pompeje = stacja "Pompei Scavi - Villa Dei Misteri"

Jeśli chodzi o wycieczki na Wezuwiusz pozwolę pozostałym się wypowiedzieć, to miejsce odpuściliśmy.


-- 16 Mar 2017 10:20 --


Jeszcze odnośnie pytań od @‌kolargol‌

Jeśli we Włoszech nie byłaś, ani nie jeździłaś tam samochodem, to zdecydowanie odradzam wynajem tam samochodu, zwłaszcza w Neapolu. Transport publiczny działa sprawnie (chyba że strajkują, jak w ubiegły poniedziałek ;-) ), więc jazda samochodem po mieście to męczarnia - na drogach szaleństwo i cyrk z parkowaniem.

Lotnisko jest blisko miasta, Alibusem na Garibaldi zajedziesz w 20 minut, nawet biorąc pod uwagę oczekiwanie na autobus 30 minut powinnaś się wyrobić w godzinę od wyjścia z lotniska. Taksówką dojedziesz w 15 minut - €10-12 to uczciwa cena.

Co do miejsca na nocleg, wszystko zależy co chcesz robić. Jeśli zamierzasz spędzić czas głównie w mieście, to lepiej szukać noclegu w mieście, w zasięgu metra. Jeśli jedziecie na dłużej i macie więcej czasu na jeżdżenie po okolicy, to nocleg na prowincji pewnie jest dobrym pomysłem ;-) My byliśmy tylko na 3 dni i spaliśmy w centrum (też przez Airbnb).

Jak jest z bezpieczeństwem na dworcu wieczorami, nie mam pojęcia. Byliśmy z malutkim dzieckiem, więc po 20 już nigdzie się nie ruszaliśmy ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#124 PostWysłany: 16 Mar 2017 12:41 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
kspr napisał(a):
3. TAK, Pompeje = stacja "Pompei Scavi - Villa Dei Misteri"

W Pompejach są trzy dworce. Jak się pojedzie innym pociągiem (bo np. rozkład bardziej pasuje) i wysiądzie na innym, to też będzie ok, tylko np. trzeba podejść.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 18 Mar 2017 18:03 

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 156
Radzę bardzo uważac z biletami i być czujnym czy kasownik zadziałał. My w drodze z lotniska mieliśmy badzo niemiłą niespodziankę. Kupiliśmy w Tabacco na lotnisku bilety na 90 min, ponieważ chcielismy jechać nie airbusem tylko liniowym autobusem C68. Skasowaliśmy bilety, na placu Carlo I przesiedlismy się, skasowaliśmy bilety - weszła kontrola. By bez spiny, a oni czepnełi sie 1 biletu. Ze nie zgadza im się skasowanie. Nie wiem czy chcieli nas wrobic, ale nie dałam sie wciągnąć w mandat, żądali dokumentów- nie dałam im, proponowałam policje. Byłam pewna, bilet był w porządku. Po jakichś 15 minutach wymiany, zapytali się czy mamy jakiś inny bilet tzn. drugi i chłopak , który stał obok przysłuchując się wymianie podał mężowi swój bilet i iuratował nas. Nie było to miłe powitanie w Neapolu.
Jeśli komuś się przyda to z placu Garibaldiego do portu jeździ autobus nr 151, ale ciężko mi określić miejsce, gdzie wysiąść- my zapytaliśmy się kogoś w autobusie.
Uważam, że nocleg koło placu Garibaldiego jest dobrym rozwiązaniem dla tych co chcą później podrózować do Sorrento, Pompejów czy na Wezewiusz, a i na lotnisko też super połaczenie. My korzystalismy z Bookingu http://www.booking.com/hotel/it/sweet-sleep.pl.html
Śniadania mają rewelacyjne, wybierając sie na kilka dni polecam. A w pobliżu fajna cukiernia, https://pl.tripadvisor.com/Restaurant_R ... Naple.html - polecam
Jeszcze jedna cenna informacja - w pierwszą niedzielę miesiąca- Pompeje, muzeum archeologiczne i inne muzea za darmo. My sokrzystaliśmy.
Neapol zrobił na mnie wrażenie, zupełnie inne jest Capri- jakby 2 światy obok siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 22 Mar 2017 14:49 

Rejestracja: 12 Maj 2016
Posty: 25
Ponieważ tez dopiero co wróciłem z 4-dniowej wyprawy do Neapolu dorzucę garść przydatnych informacji i spostrzeżeń:

Generalnie miasto jest bardzo ciekawe i dosłownie zionie swoją wielowiekową historią. Zwłaszcza w antycznym centrum, gdy podąża się via del Tribunali, via San Biagio Dei Librai czy okolicznymi uliczkami. Jest przy tym głośne (klaksony i co rusz mknie jakaś karetka na sygnale) i trochę chaotyczne (ruch pieszy i samochodowy wyglądają "ciut" inaczej niż u nas). Mówi się też, że jest brudne ale... wg mnie dotyczy to placów i ulic, które za dnia są bazarami, a wieczorem rzeczywiście wymagają gruntownego sprzątnięcia. Taki trochę klimat jak w Atenach. Ja akurat bardzo to lubię.

Dla tych, którzy nie planują zakupu ArteCard:

- bilet na przejazd Alibusem z lotniska do centrum kosztuje 4 euro/os. Akurat jak my przylecieliśmy to... autobusy nie kursowały (strajka?) i pani w informacji turystycznej zasugerowała wzięcie taksówki z fixed ceną - 16 czy 17 euro. Zrezygnowaliśmy z tej opcji wybierając spacer. I był to bdb pomysł, bo do Placu Garibaldiego szliśmy drogą w dół, w słońcu i cieple, niespełna godzinę. W drugą stronę takiego marszu już nie polecam, bo byłoby pod górę.
Fot. aktualnego rozkładu z godzinami odjazdów Alibusa z Pl. Garibaldiego na lotnisko - poniżej.

- bilet na kolejkę podmiejską ze stacji Porta Nolana (tuż przed molochem - stacją Garibaldi) do Sorrento kosztuje 3,5 euro/os. w jedną stronę. Jedzie się ok. 70 min. i przyznam, że jest to ciekawa podróż bo pociągi są lekko zdezolowane :-) (fot. poniżej) i o ile na początku trasy jadą normalnie to już na ostatnich kilometrach przed Sorrento najpierw zwalniają niemalże do tempa pieszego, a potem wjeżdżają w tunele i dosłownie zapie...ą. Jest jazda jak na rooler coasterze :-)

Sorrento i okolice słyną z plantacji cytryn. Jest ich mnóstwo. Nic więc dziwnego, że w miasteczku jest sporo sklepów sfocusowanych na produkty związane z tym owocem. Kupicie w nich cytrynowe świeczki, fartuszki, talerzyki, landrynki, ciasteczka, magnesy, świeczki, mydła no i oczywiście słynne limonchello.

Pizza: celowo nie wybraliśmy do żadnej ze słynnych pizzerii. Za to zajadaliśmy typowa pizzą dla tubylców, czyli pyszną margeritą po 1,20 euro sprzedawaną w zwyczajnych, ulicznych pizzeriach w okolicy Porta Nolana (rzut beretem od Pl. Garibaldiego). Oprócz niej jedliśmy inne produktu z oferty, których nazwy nie znam; pizzę jak rolada zwijaną z pieczonym bakłażanem, jakieś stożki z ryżu i sosu pomidorowego i jakby smażone na głębokim tłuszczu kulki z makaronu z beszamelem :-) Wszystko pyszne, inne niż u nas i tanie.

W okolicach Pl. Garibaldiego jest sporo sklepów i straganów z produktami spożywczymi w niskich (niższych niż w marketach) cenach. Za 1 euro można kupić m.in. butelkę wina, litrowy sok w kartonie czy 3 puszki (,33 l) Pepsi.
Z racji, że okolica w/w placu ma charakter jakby bazarowy kręci się tam sporo przybyszów z Czarnego Lądu. Włosi zwracali nam uwagę, że warto tam uważać, zwłaszcza na portfele. My jednak żadnych nieprzyjemności nie zaznaliśmy, ani nie byliśmy świadkami takowych.

Na Via Carbonara jest fajny sklep z winami, w którym można kupić wino "z kija", tj. lane z beczki do butelki. Np. litr dobrego, wytrawnego wina z lokalnego szczepu Aglianico kosztuje 2,5 euro (foto).

Dla zainteresowanych udaniem się na promową wycieczkę do Sorrento lub na którąś z pobliskich wysp załączam aktualny rozkład i cennik promów (szybkich) odpływających z portu w Neapolu. W sezonie stawki będą pewnie wyższe.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Rozkład Alibusa - z Pl. Garibaldiego na lotnisko
alibus.jpg
alibus.jpg [ 271.6 KiB | Obejrzany 8705 razy ]
Komentarz do pliku: rozkład kursów i cennik promów (szybkich)
promy.jpg
promy.jpg [ 242.31 KiB | Obejrzany 8707 razy ]
Komentarz do pliku: wina "z kija" do nabycia w winiarni przy Via Carbonara
wino.jpg
wino.jpg [ 277.77 KiB | Obejrzany 8707 razy ]
Komentarz do pliku: Leciwy skład pociągu podmiejskiego (Circumvesuviana) do Sorrento
sklad.png
sklad.png [ 527.83 KiB | Obejrzany 8707 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 25 Kwi 2017 22:51 

Rejestracja: 25 Kwi 2017
Posty: 1
Cześć
Wybieram się z żoną i córką(18 miesięcy)w maju na tydzień. Kilka dni w Atrani(obok Amalfi) i ostatnie 3 dni w Neapolu. Przylatujemy na lotnisko do Neapolu o godzinie 16.30 i chcemy się jak najszybciej dostać do miejscowości Atrani. Będę wdzięczny za wskazówki jakimi środkami transportu najlepiej się tam dostaniemy.
Przeczytałem w Waszych komentarzach że karta Artecard obejmuje korzystanie z transportu w całej Kampanii przez 3 dni. Czy będę mógł z tej karty skorzystać w drodze do Atrani? Od którego momentu zaczyna ta karta być aktywna? zakupu czy pierwszego skasowania/aktywacji? Czy dla córki muszę kupować bilety na komunikację?
z góry dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 26 Kwi 2017 00:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11333
Loty: 480
Kilometry: 755 414
Jest bezpośredni autobus z Neapolu - nr 5020 obsługiwany przez Sita Sud czyli firmę uznawaną w ramach Arte Card. Po 16:30 tylko jeden kurs o 17:30 http://www.sitasudtrasporti.it/archivio ... 20_E.pdf/0
Zgodnie z legendą z innych rozkładów skróty to: F (pn-sb); L (pn-pt).
Jeśli ta opcja nie wypali bo np. za mało czasu od przylotu, to transport do Salerno i stamtąd autobus 5120 do Atrani http://www.sitasudtrasporti.it/archivio ... 1704.pdf/0

Różnych opcji polecam również poszukać tutaj https://www.rome2rio.com/pl/s/Neapol/Atrani

Karta na transport ważna jest 3 dni (nie 72h) od momentu pierwszego skasowania, do północy 3 dnia tzn. jak skorzystacie od razu po przylocie załóżmy przykładowo w poniedziałek, to ważna będzie do środy do końca dnia. Córa za darmo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
splawikcc lubi ten post.
splawikcc uważa post za pomocny.
 
      
#129 PostWysłany: 27 Kwi 2017 23:50 

Rejestracja: 25 Mar 2012
Posty: 80
W maju będę 5 dni w Neapolu. Chciałbym zobaczyć wybrzeże, Sorrento, Positano, Amalfi. Miałem brać samochód, ale teraz trochę się waham czy jest sens skoro można pociągiem i autobusami. Czy samochód pozwoli zobaczyć dużo więcej, dużo stracę bez niego? Może jednak warto chociaż na 1 dzień?
Czy w czasie weekendu komunikacja autobusowa między tymi miejscowościami kursuje też co pół godziny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 28 Kwi 2017 10:15 

Rejestracja: 08 Lis 2015
Posty: 1031
platynowy
W weekendy komunikacja SITA obsługująca Wybrzeże Amalfi może mieć trochę inne godziny kursowania. Poniżej link do rozkładu na stronie SITA.
Rozkład jazdy SITA wybrzeże Amalfi

Oczywiście na godziny odjazdów z poszczególnych przystanków trzeba brać poprawkę.

Polecam również korzystanie z aplikacji Moovit na Androida według mnie daje rade w Neapolu i na Wybrzeżu Amalfi.
Góra
 Profil Relacje PM off
radoslaw uważa post za pomocny.
 
      
#131 PostWysłany: 09 Maj 2017 22:03 

Rejestracja: 09 Maj 2017
Posty: 1
Jak najlepiej dostać się z Neapolu na wyspę Ischia? Jakieś cenniki za transport? Da się tam dostać posiadając ArteCard?
Ile najlepiej przeznaczyć czasu na tą wyspę? Czy poza Aragonese Castle warto tam coś jeszcze zobaczyć?
Z góry dziękuje wam za odpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 10 Maj 2017 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 69
Z Neapolu na Ischię dostaniesz się promem. Cenniki i rozkład dostępny promów dostępny jest tutaj http://www.capritourism.com/en/ship-tim ... mit=Search Zwróć uwagę, że w zależności od linii prom odpływa albo z portu Calata Porta di Massa albo z Molo Beverello. Z wykazu, co obejmuje Artecard wynika, że nie obejmuje on promów http://www.campaniartecard.it/artecard_Regione.cfm
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 17 Sie 2017 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2014
Posty: 197
Loty: 18
Kilometry: 26 076
Chcę kupić bilet tygodniowy na komunikację miejską chyba za 15,60 € czy jeszcze taki można kupić ? Może ktoś odświeżyć info ? Będę bardzo wdzięczny ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 17 Sie 2017 21:21 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Przez komórkę nie znajdę, ale poszukaj u źródła: www.anm.it
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#135 PostWysłany: 18 Sie 2017 10:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11333
Loty: 480
Kilometry: 755 414
tygodniowe na Neapol chyba powinny być dostępne. Obecnie 16 euro
http://unicocampania.it/index.php?lang= ... i&action=4
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiek1212 lubi ten post.
jasiek1212 uważa post za pomocny.
 
      
#136 PostWysłany: 01 Wrz 2017 01:17 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 42
Loty: 2
Kilometry: 2 746
Wróciłam i powiem tyle.
Nie miałam żadnego problemu z kupnem ArteCard 3 dni cały region czy też Alibus (4 eur w kiosku).
Circumvesuvianą dojeżdżałam zawsze z 10 min opóźnieniem. Na mapkach turystycznych są rozkłady jazdy, ale nie ma tam wszystkich stacji.
Alibus był punktualny.
Raz sprawdzał mnie kanar na linii metra 2, a dziś widziałam jak na Garibaldim stała obsługa przy bramkach i czepiała się ludzi, którzy coś kombinowali z wejściem.
Caremar z Sorrento - nasłuchałam się, że są straszne kolejki do kas, ale w dni powszednie nie było prawie ludzi, może to o weekendy chodziło. Caremar mi się nie podobał, bo dla mnie rejs musi być z widokiem, pod niebem, a nie pod dachem.
Osobiście nie natknęłam się na kieszonkowców, ale kogoś z mojego hotelu okradli w pociągu i obsługa hotelu uczulała, żeby trzymać torebki mocno przy sobie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 20 Wrz 2017 19:07 

Rejestracja: 19 Wrz 2017
Posty: 5
Proszę o podpowiedź, gdzie najdalej na obrzeża dojadę na takim bilecie??

Załączniki:
Zrzutekranu_2017-09-20-16-24-09-214.jpeg
Zrzutekranu_2017-09-20-16-24-09-214.jpeg [ 221.09 KiB | Obejrzany 6645 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 20 Wrz 2017 21:56 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Proponuję na Google Maps wpisać "Napoli". Wtedy powinny się pokazać granice miasta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 20 Paź 2017 11:30 

Rejestracja: 22 Sie 2017
Posty: 7
Też mam pytanie co do tego dziennego biletu CIT za 4,5 e.
On jest ważny na metro i autobusy miejskie w Neapolu, tak?
Na circumvesuviane też? I jak tak, to w jakich granicach? Bo mam hotel blisko stacji CV Ponticelli i nie wiem czy mogę jechać na tam CV na tym bilecie dziennym za 4,5?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 20 Paź 2017 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Metro, autobusy, CV też. Z regulaminu wynika, że
Cytuj:
La classe tariffaria “URBANO NAPOLI” è applicata agli spostamenti con origine e destinazione all’interno dell’area urbana di Napoli, dove per “area urbana di Napoli” si intende quella contenuta entro i confini amministrativi del Comune di Napoli.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cj199 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 257 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group