Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Sie 2018 11:50 

Rejestracja: 13 Sie 2018
Posty: 2
Hej,
w dniach 18-24 sierpnia wraz moją lubą będziemy na Zakynthos, lubimy redukować koszty na wyjazdach a jednym z takich jest np. możliwość wspólnego wypożyczenia auta z inną parą :)
Lubimy zwiedzać, mamy już porządnie zaplanowane miejsca, które chcemy zobaczyć (mogę więcej szczegółów na priv opisać), na pewno wszystkie najważniejsze + kilka miejsc do których rzadko docierają typowe wycieczki.

Plan jest taki, że chcemy wynająć auto na 3 dni, gdyby znalazł się ktoś to chciałby wspólnie dzielić koszty (jednego dnia lub nawet wszystkich trzech) to zapraszam do pogawędki, jesteśmy elastyczni więc możemy się dopasować co do planu podróży, możemy też zaproponować nasz - myślę, że jest całkiem ciekawy :)
Prawdopodobnie będziemy nocować w Tsilivi, ale możemy zawsze po współpodróżników podjechać :)

ps. nasz wiek to 29/25 lat

Cheers!
Greg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 13 Sie 2018 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Jak lubicie redukowac koszty i jezdzic z innymi nieznajomymi to wyruszcie na stopa :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group