Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 18 Mar 2020 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1154
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
Nie, po prostu jeszcze nie umarło :)
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
oskiboski uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#42 PostWysłany: 18 Mar 2020 14:43 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
Ma się dobrze, taryfa została przedłużona do 7 kwietnia. Dzięki czemu mam chwilę spokoju i jeszcze na pomyślenie ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 18 Kwi 2020 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
Dzisiaj przysiadlem z ciekawosci, czy jeszcze jest aktualna oferta lotow na Wyspe Wielkanocna, i wszystko dziala! Dodali w roku 2021 duzo dat, wiec jest wielka dostepnosc. Taryfa sie nie zmienila. Z Francji jest mozliwosc dodania 1 stopovera w dana strone w cenie 75 euro.

Troche dostalo sie naszej walucie, wiec ceny wzrosly - 586usd = 2435zl (bez stopoverow)

Tutaj przyklad rezerwacji w lutym 2021

Dostepnosc w lutym jest swietna:

Image

Dla przypomnienia, loty moga odbywac sie przez GRU, GIG, EZE, BOG, MIA (i SCL oczywiscie)
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
silvershark uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 18 Kwi 2020 14:35 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
tasma napisał(a):
Ja tylko dodam, że da się tą taryfę zestawić również z Polski za dopłatę niższą niż koszt dolotu i noclegu.
Na razie mam KRK-IPC<stop>IPC-SCL<stop, tutaj SCL-CJC na osobnym bilecie>SCL-ADZ<stop>ADZ-KRK i jak nic lepszego nie wyszukam to kupie.
Próbuje dodać MPN, ale nic fajnego nie wychodzi. Nie ma też sensu wstawianie innych lotnisk w Chile bo wychodzi o wiele drożej niż na osobnym bilecie.


Dobrze rozumiem, że przy rozpoczęciu lotów z Polski, nie jest możliwe dodawanie stopoverów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 18 Kwi 2020 14:40 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@silvershark: z Krakowa liczy zupełnie inną taryfę niestety. I wychodzi na XP ok 400 USD drożej - mam rozpisane ze stopami w Argentynie potem Wyspa Wielkanocna potem powrót i stop w Brazylii - w wersji z NCE czy CDG 909 USD/osoba z Krakowa 1300 USD/osoba. Doloty do NCE czy CDG mam za ok 500zł/osoba nawet jakby potrzebna była nocka to chyba jednak wolę tak.

Tylko cholera jak tu planować wyjazd podczas tego jak świat stoi na głowie!


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 19 Kwi 2020 09:22, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
silvershark uważa post za pomocny.
 
      
#46 PostWysłany: 20 Kwi 2020 18:33 

Rejestracja: 26 Gru 2010
Posty: 157
Tak na prawdę dodajac +100usd za kazdy stopover można wycisnąć z tego dużo więcej. Możliwe są również OJ z niektórymi opcjami.
Za ok 1100usd mozna zobaczyć kawał świata
Google flights pozwala na 5 odcinków ale może można budować więcej.

Załączniki:
IMG_20200420_182948.jpg
IMG_20200420_182948.jpg [ 150.24 KiB | Obejrzany 1287 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 23 Kwi 2020 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 1182
Loty: 414
Kilometry: 1 349 089
srebrny
Znowu jak się przełamałem by kupić to taryfa padła. Widzicie coś jeszcze za 2300-2400 PLN?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 24 Kwi 2020 18:48 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@ledakar: no niestety taryfa na IPC wyparowała, ale mozna tam wstawiać SCL LPB i inne. Dodając stopy w GRU i EZE można kombinować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 19 Sie 2020 11:37 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2188
złoty
Informacyjnie dla osób, które mają te bilety.
Trzy z czterech lotów LA na mojej rezerwacji zostały skasowane. Lufthansa może przebukować loty LA na odbywające się na tej samej trasie i w tej samej klasie rezerwacyjnej lub dokonać zwrotu. W moim przypadku połączenie KRK-FRA-BOG-SCL-IPC (ze względu na tylko jeden lot dziennie BOG-SCL rano i jeden lot dziennie SCL-IPC też rano) wydłużyło by się do ponad 50 godzin. Dlatego odpuszczam.
Dla chętnych bilet można również bezpłatnie przepisać na daty rok od dzisiaj, pod warunkiem, że dostępne są te same taryfy.
Informacje bezpośrednio z infolinii LH. Expedia na razie nie wie co odpowiedzieć.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#50 PostWysłany: 19 Sie 2020 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2016
Posty: 405
srebrny
Również informacyjnie:
Bilety miałem na czerwiec 2020. Expedia uparcie twierdziła, że linia nie oferuje zwrotu za odwołane loty (ewidentnie kłamali, bo swiss potwierdził mi taką możliwość). Długo ich męczyłem i w końcu wystąpili o zwrot do linii i po ok. 6 tygodniach pieniądze (bez potrąceń) mam już na koncie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group