Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nawigacja /Mapy Azory
#1 PostWysłany: 03 Lis 2015 12:37 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
Jest jakas nawigacja oflinne na smartphone ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 03 Lis 2015 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
z dużą dozą prawdopodobieństwa Maps.me powinny działać
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Lis 2015 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Jak już poprzednik wspomniał Maps.me albo inna dowolna aplikacja oparta na mapach OpenStreeMaps, np. Osmand, Be-on-Road itd.
Na OSM możesz zobaczyć jaka jest szczegółowość map oraz jakie są tam POI: https://www.openstreetmap.org/relation/ ... 83/-26.257
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Lis 2015 23:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 483
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
Ja z Maps.me miałem trochę przebojów w Omanie i przełączyłem się wtedy na Here. Kiedyś dostępna tylko na Nokiach, obecnie również na Androidzie.
Dla mnie te mapy są świetne, jeszcze się nie zawiodłem, na Azorach również z niej korzystałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Nawigacja /Mapy Azory
#5 PostWysłany: 05 Lis 2015 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
Na Azorach uzywałem Be-on-road i maps.me
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 05 Lis 2015 09:34 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
na be on road wystarczy miec sciagniete may Portugalii ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 06 Lis 2015 17:46 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
Przejechałem ponad 600 km na Azorach. Maps.Me radziło sobie bardzo dobrze. Aktualne mapy. Jedyny problem był taki że apka nie wie że niekiedy drogą którą prowadzi jest jednokierunkowa, głównie w PDL :P No i nie warto patrzeć jak apka prowadzi na zjazdach, bo też potrafi przyciąć. Ale jako nawigacja z punktu a do punktu b jest świetna. Ma zaznaczone wszystkie punkty widokowe, plaże, informacje turystyczne, czy aktualne sklepy, stacje, bankomaty. I kolejny plus że szuka optymalnej drogi, niekoniecznie głównej więc jest szansa zobaczyć trochę lokalnego folkloru :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Lis 2015 17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2015
Posty: 7
Loty: 25
Kilometry: 40 816
Ja na Azorach korzystałam z Osmanda, który radził sobie rewelacyjnie. Wystarczyło pobrać mapę podstawową i mapę Portugalii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Lis 2015 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
luki1975 napisał(a):
na be on road wystarczy miec sciagniete may Portugalii ?
tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Lis 2015 12:33 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
korzystałem finalnie z maps.me rewelacja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 14 Lut 2016 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Korzystałem z płatnego sygica (mapy oparte na tomtom niestety, ale szczególnie nowsze odcinki przy i wzdłuż autostrad są źle oznaczone, a dokładnie zjazdy, wjazdy, boczne drogi, wiele razy pojawiały się rozbieżności w ulicach jednokierunkowych i zakazach wjazdu, to samo odnonie ograniczeń prędkości "chaos", pierwszy raz sygic mnie sromotnie zawiódł. :evil: ) wspomaganie maps.me, ale te średnio się nadają do nawigacji, może to tez kwestia przyzwyczajeń które warto zmieniać ;)

Warto patrzyć "staroświecko" na znaki i nimi się kierować.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 14 Lut 2016 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Gru 2015
Posty: 274
Zgadzam się z poprzednikami i także polecam maps.me, oprócz możliwości zapisywania map w urządzeniu, osobiście cenię sobie tę nawigację za to, że zawsze jest szansa na znalezienie jakiegoś "ukrytego" miejsca, ściezki lub drogi.Jak powyższa nawigacja nie daje rady to wspomagam się Navmii http://navmii.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group