Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1284 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dwa dni w Londynie :)
#21 PostWysłany: 17 Lis 2012 19:56 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
adriano84 napisał(a):
W sumie to nie wiem co ten film tutaj wnosi. :)

Pewnie wiecej, niż Twój post ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#22 PostWysłany: 18 Lis 2012 14:13 

Rejestracja: 25 Gru 2011
Posty: 49
Bardzo fajny filmik!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 18 Lis 2012 22:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2011
Posty: 265
Loty: 140
Kilometry: 285 616
niebieski
Nie chciałbym Cie spotkać w samolocie. Alkohol lany z butelki z plecaka, włączony telefon komórkowy bez trybu samolotowego. Dla mnie wiocha i zgadzam się, że nic konstruktywnego ten film nie wnosi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 18 Lis 2012 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Fakt, niestety filmik żałosny... nikomu już tu chyba nie imponuje picie wódki w samolocie, może na jakimś forum dla gimnazjalistów wzbudziłbyś podziw? Bo o to chyba chodziło. Tam pewnie dostaniesz komentarze typu: "wooooow koleś pije wódke... łooo i do tego jest 'bogaty' bo to finlandia, przecież to kosztuje 'aż' 50zł za litr..."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 19 Lis 2012 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Chlanie w samolocie mnie drażni na maksa; polskie prostactwo, ale chłopacy chyba przynajmniej w miare kulturalnie sie zachowywali. Kiedy leciałem do Torp to polskie buractwo lecace do roboty tak się nachlało w samolocie że ledwo mieli siłę wyjść z niego, że o rzucaniu mięsem na cały samolot podczas "filozoficznych wywodów" oraz dwuznacznych uwagach kierowanych do stewek nie wspomnę. Miałem wtedy ochotę ich wyrzucić z samolotu bo z takich typów społeczeństwo nic dobrego nigdy nie będzie miało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 19 Lis 2012 11:07 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Co taka nagonka na chłopaka? Same świętoszki na forum?
Alkohol jest dla ludzi, skoro potrafią się z nim obchodzić to niech piją. Takie kompleksy z Was wychodzą, że szkoda klawiatury.
Fakt, mogli nie robić tego w tak oczywisty sposób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 19 Lis 2012 14:18 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 119
Z chlaniem wódy w samolocie od razu kojarzą mi się polscy robole (w przeciwieństwie do uczciwych, kulturalnych pracowników), lecący wizzem lub ryanem do roboty i pokazujący jakimi są paniskami. Dla mnie żenada całkowita i pokaz braku kultury. A chwalenie się tym - cóż...

A co do coachsurfingu widzę, że skrytykowany kolega bał się już przyznać, że spał jak bezdomny w parku:
http://www.wykop.pl/link/1324667/wagary ... t-12645425
Brawo! Dzięki takim jak wy, Polacy mają taką a nie inną opinie na świecie! Dziękujemy!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 19 Lis 2012 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
młode polactwo... ;( szkoda, że rośnie nam takie pokolenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 19 Lis 2012 15:23 

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 256
Maciek78 napisał(a):
Co taka nagonka na chłopaka? Same świętoszki na forum?
Alkohol jest dla ludzi, skoro potrafią się z nim obchodzić to niech piją. Takie kompleksy z Was wychodzą, że szkoda klawiatury.
Fakt, mogli nie robić tego w tak oczywisty sposób.

Uważam że na forum powinnismy tępic takie zachowania chociażby po to aby dzieciaki nie myślały że takie cos jest "cool" a lot samolotem można traktowac jak szkolną wycieczkę gdzie przemycone w plecaku winko sprawia ogroma radochę (wykiwalismy tych złych nauczycieli).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 19 Lis 2012 15:29 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Nie przesadzasz? Nic nie przemycali, zapytali się sąsiadki czy jej nie przeszkadza, strzelili po kielichu, pociekło po brodzie jak dzieciom i tyle. A w powyższych wypowiedziach tyle oburzenia, jakby to było forum co najmniej zgromadzenia zakonnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 19 Lis 2012 15:47 

Rejestracja: 02 Sie 2012
Posty: 179
Loty: 33
Kilometry: 36 038
Wielkie Paniska, którzy potrafią się kłócić o darmowy bilet :D

Swoją drogą, czy jak widziałem na Euro uwalonych w trupa Irlandczyków to powinienem mieć o nich opinię, że to zachlejmordy, którzy nie znają umiaru?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 19 Lis 2012 15:51 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
No co Ty, to Irlandczycy!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 19 Lis 2012 17:47 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 274
niebieski
Akurat w chlaniu i robieniu wiochy na mieście to do wyspiarzy nam trochę brakuje, polecam wycieczkę do jakiegokolwiek brytyjskiego miasta w weekendową noc :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 19 Lis 2012 17:59 

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 195
Ale macie wzory do naśladowania :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 19 Lis 2012 18:30 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 809
Zbanowany
Maciek78, 100% poparcia.

A reszta krytykantów jak społeczniacy najgorsi. Donos napiszcie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 19 Lis 2012 18:32 

Rejestracja: 19 Lis 2012
Posty: 14
Wyluzujcie ;)
Młodość ma swoje prawa. Ja chłopakom zazdroszczę, że gdy byłem w ich wieku to nie było tanich lotów tylko promy do Baltijska.
To właśnie oni mnie zainspirowali, aby zainteresować się lotami i ruszyć na podbój Europy.
Oczywiście już nie tak na bezczelnego harpuna - ale od dwóch lata wybierałem się do przyjaciółki w Szkocji.
Kartę MC prepaid mam woodstockową, teraz jeszcze muszę znaleźć kogoś ze zniżkami na wizz i lecę na troszkę ponad tydzień zwiedzać Szkocję. Nocleg mam zapewniony w Edynburgu, a przy okazji chcę zahaczyć o Glasgow i spróbować podróży ichniejszą koleją.

Chłopcy troszkę przyszpanowali na potrzeby rówieśników, ale zawsze to jakiś start w dobrym kierunku. Polatają po Europie, pozwiedzają, poznają trochę nowych ludzi. Podziwiam, że w takim wieku ruszyli dupska zamiast obalać jabolca pod szkołą. Język poznają, świat zwiedzą, bo mam nadzieję, że nie był to jednorazowy wyskok i zaczną zwiedzać więcej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 20 Lis 2012 03:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Ciekawe ilu z Was kielicha jakiejś whisky w samolocie by strzeliło gdyby stewardessy zaproponowały za darmo?

Nie upili się, butelki nie opróżnili (przynajmniej na filmie nie widać), i w to że współpasażerkę spytali czy nie będą przeszkadzać wierzę. Fajna wycieczka, czemu nie.

BTW sam czasem kupię małpkę albo dwie, żeby sobie do coli dolać na pokładzie i żeby lepiej się spało. Nie widzę w tym nic złego..
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 20 Lis 2012 03:33 

Rejestracja: 29 Paź 2012
Posty: 6
No kurde- fantastyczne wagary...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 20 Lis 2012 11:07 

Rejestracja: 22 Paź 2012
Posty: 126
Chłopaki, musicie jeszcze trochę popracować nad dialogami... :-) Ale pomysł fajny i realizacja też.
Z ta flaszką to trochę przesadziliście, ale 18 lat - wiek ma swoje prawa. Ważne, że dymu nie narobiliście, a co zabaczyliscie, to wasze...
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 21 Lis 2012 09:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
przestańcie ględzić o tym polactwie i robolach
nieraz widziałem w samolocie nawalonych jak stodoła brytoli i iroli udających się na wakacje
hiszpanom, duńczykom, finom czy niemcom (ochlejmordy) też można łatkę przykleić, tylko po co ?

młodość musi się wyszumieć, kiedyś młodzież piła w pociągach, dzisiaj w samolotach
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1284 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 65  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group