Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Kwi 2019 12:21 

Rejestracja: 23 Kwi 2019
Posty: 3
Dzień dobry!
Po wielu odwiedzonych miejscach w Norwegii przyszedł czas na norweskie Hawaje;)
Lot do Narviku, potem na północ. Po dotarciu do Nordkapp podróż powrotna na Lofoty. Trasa samochodem, 1 tydzień, przełom czerwca i lipca. Noclegi porezerwowane, bilety lotnicze kupione. Pozostała kwestia zarezerwowania samochodu, ale jak czytam opinie na googlach o wypożyczalniach na lotnisku EVE, to zastanawiam się, czy do bagażu nie spakować hulajnogi... ;)
Macie jakieś (dobre) rady, co do tych okolic czy samochodu? Może jest coś, co warto zobaczyć, choć nigdzie o tym nie piszą, lub odwrotnie: coś popularnego, co warto odpuścić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#2 PostWysłany: 23 Kwi 2019 13:31 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1318
srebrny
Ja bralem samochod w EVE I za grosze (jak na Norwegie) dostalem wypasionego suva.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Kwi 2019 13:37 

Rejestracja: 23 Kwi 2019
Posty: 3
A w której wypożyczalni brałeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Kwi 2019 13:43 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1318
srebrny
Chyba w Sixcie. Sprawdze jak bede miec lepszy dostep do maila.

Enviado desde mi ALE-L21 mediante Tapatalk
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Kwi 2019 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Polecam odpuścić Nordkapp na rzecz Nordkinnu i szlaku na Kinnarodden.

Nie wiem, gdzie masz noclegi, skoro zarezerwowane poszczególne terminy, to raczej ciężko o jakieś zmiany.
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Kwi 2019 16:38 

Rejestracja: 23 Kwi 2019
Posty: 3
Brałem to pod uwagę, ale zwyciężyło to pierwsze z różnych względów, aczkolwiek zawsze jest powód, żeby wrócić w te strony!


Ostatnio edytowany przez marcino123, 23 Kwi 2019 17:31, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group