Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sylwester - narty
#1 PostWysłany: 16 Paź 2019 14:27 

Rejestracja: 16 Paź 2019
Posty: 6
Hej, w tym roku chciałbym wybrać się na narty w okresie sylwestrowym. 4-5 nocy.
Jakie miejsca polecacie? Gdzie będzie najtaniej i najtańsze bilety?
Znajomi z którymi jadę nigdy nie jezdzili na nartach czy desce, więc to będzie dla niektórych pierwszy raz. Oprócz nart, było by super, żeby można było trochę pozwiedziać.
Gdzie możemy się wybrać? jakieś propozycje? :)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 16 Paź 2019 16:49, edytowano w sumie 1 raz
NARTY - SYLWESTER
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
 Temat postu: Re: NARTY - SYLWESTER
#2 PostWysłany: 16 Paź 2019 14:37 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Trochę późno się zdecydowałeś bo co atrakcyjniejsze sylwestrowe oferty już zarezerwowane.Polecam poszukać czegoś w Beskidach w Polsce lub na Słowacji i pojechać samochodem,zwłaszcza jak chcesz zabrać swój sprzęt.
Góra
 Profil Relacje PM off
Jakub Falkowski 1 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: NARTY - SYLWESTER
#3 PostWysłany: 16 Paź 2019 14:39 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Lećcie do Dubaju. Albo do Madrytu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NARTY - SYLWESTER
#4 PostWysłany: 16 Paź 2019 14:42 

Rejestracja: 16 Paź 2019
Posty: 6
miriam napisał(a):
Trochę późno się zdecydowałeś bo co atrakcyjniejsze sylwestrowe oferty już zarezerwowane.Polecam poszukać czegoś w Beskidach w Polsce lub na Słowacji i pojechać samochodem,zwłaszcza jak chcesz zabrać swój sprzęt.


Raczej nie szukam ofert, wynajecie zwykłego pokoju w hostelu będzie ok. Bardziej szukam po prostu najlepszego miejsca, bo nie mam doświadczenia jeżeli chodzi o narty, zwłaszcza za granicą. Noclegi w Polsce są w bardzo podobnej cenie w tym okresie. Cena biletu lotniczego, busa czy samochodu to już drugorzędna sprawa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NARTY - SYLWESTER
#5 PostWysłany: 16 Paź 2019 15:34 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 628
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Akurat ten okres roku narciarsko jest po prostu najdroższy od zawsze ;)
z "alpejskich" krajów najtańsze karnety masz w Andorze, bierzesz lot do Barcelony i dojazd ;)

z kolei najtańsze bilety lotnicze, to zapewne do Norwegii ale na miejscu raczej tanio nie będzie :D

optymalnie to chyba zostają Włochy :P lot do Bergamo, Turynu albo Verony

tu był już poruszany ten wątek wyjazdy-na-narty-w-poblizu-lotniska,1591,133829
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sylwester - narty
#6 PostWysłany: 09 Lis 2019 02:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
@Jakub Falkowski 1 ja polecam miejscowość Bad Gastein w Austrii. Jest to jedno z najwyżej ocenianych miejsc pod względem szusowania na nartach ;) ja co prawda byłem tam wiosną i to nie na nartach (wyprawa rowerowa), ale miejscowość jest super o każdej porze roku oraz mocno polecana dla narciarzy. Pozwiedzać również jest co. Miasteczko też jest położone na wzgórzu w malowniczych sceneriach.

Jeśli chcesz wziąć swój sprzęt to zdecydowanie najlepsza forma transportu to pociąg. Do Bad Gastein łatwy dojazd z Wiednia z jedną przesiadką w Salzburgu, choć są też 2 bezpośrednie. Bilety do upolowania od 19 Euro. Do samego Wiednia przykładowo z Katowic (lub Warszawy, Krakowa czy Gdańska) też są pociągi bezpośrednie, cena też od 20 Euro. Czyli przy dobrych wiatrach za 40 Euro od osoby w jedną stronę można tam dojechać. W noclegach nie pomogę, podobno szybko schodzą, więc warto szybciej je bukować ;) do Sylwestra jeszcze trochę zostało, więc spokojnie zdążysz

O Bad Gastein więcej informacji tu: https://nartywaustrii.com.pl/bad-gastei ... rciarstwo/
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Sylwester - narty
#7 PostWysłany: 09 Lis 2019 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Może Gruzja ?
W Gudauri spadł tydzień temu śnieg więc sezon w tym roku powinien się wcześnie zacząć.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Sylwester - narty
#8 PostWysłany: 09 Lis 2019 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Tomo14 napisał(a):
W Gudauri spadł tydzień temu śnieg

osz qrwa, a ja pod koniec grudnia planowałem przejazd do Stepancminda (Kazbegi)
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Sylwester - narty
#9 PostWysłany: 09 Lis 2019 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Ale co za problem ?
Turyści jeżdżą do Kazbegi, ale większość to transport - to główna droga z Gruzji do Rosji.
Marszrutki jeżdżą bez problemu, kierowcy chyba nawet nie zwolnili tempa.
Do Cminda Sameba normalnie da się podejść, tyle że trzeba iść drogą bo ścieżki niewydeptane.
Image
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group