Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Sie 2022 12:12 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 64
Cześć :)

Chciałabym znaleźć towarzystwo na najbliższy wyjazd. Pewne założenia już mam, ale w wielu sprawach jestem elastyczna.


Jak długo: 2-3 tyg

Kiedy: październik - listopad -pierwsza połowa grudnia (cały ten okres mam dostępny)

Dokąd: do dogadania Azja, Afryka, Oceania, kraje bez testów dla zaszczepionych. Nie biorę pod uwagę Ameryk, bo tam ze względu na brak restrykcji wyjeżdżałam w ostatnich 2 latach.


Budżet: na miejscu do 3k/tydz (pln), ale to nie jest ani kwota nieprzekraczalna ani taka, którą muszę wydać, wszystko zależy od kierunku i rodzaju wyjazdu. Bilety swoją drogą.

Koncepcja: szukam odmiany od tego jak podróżowałam przez ostatnie lata (czyli trochę odpoczynku, trochę zwiedzania) i tym razem stawiam na wszystko albo nic. Co mam na myśli? 

Opcja 1: Relaks. Snorkeling/nurkowanie, ew jakieś lokalne atrakcje (może być też na końcu świata z gekonami jako jedyną atrakcją), ale baza wypadowa raczej w jednym miejscu. Muszę tu jasno zaznaczyć, że hotel all incl nie ma dla mnie wielu punktów stycznych z relaksem.

Opcja 2: Wyprawa. W miejsce gdzie nie dociera większość turystów i gdzie nie będzie straganów z magnesami, raczej wymagająco niż wygodnie. Wiem, że wiele osób też ma na swoich listach takie miejsca, które są wysoko, ale jednak się ich nie odhacza, z jakiegokolwiek powodu, więc to by była okazja.


Poszukiwany, Poszukiwana: wydaje mi się, że wyjazd udałby się najlepiej gdyby znalazł się ktoś w podobnym wieku, podobnej płci czyli kobieta 30+, natomiast chętnie pogadam z każdym, nigdy nie wiadomo, może akurat mamy zbliżoną wizję tego wyjazdu. Na pewno zależy mi na osobie samodzielnej i odpowiedzialnej. Zakładam, że w niektóre dni możemy mieć rozbieżne plany, chciałabym, żeby każdy mógł spędzić taki dzień po swojemu, bez wyrzutów sumienia, że ktoś sobie bez nas nie poradzi jeżeli nie uda się dojść do kompromisu.

Kilka lat temu udało mi się tu znaleźć towarzyszkę na wyjazd, co prawda trochę bliższy, ale jednak bardzo udany, mam nadzieję, że tym razem będzie tak samo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group