Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Maj 2017 10:38 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Nie znalazlem nic o tej linii a zatem zakladam watek.

Jako wprowadzenie info z wiki:
"NAM Air is an Indonesian airline based in Jakarta that commenced its operation on December 11, 2013. Headquartered in Central Jakarta, the airline acting as feeder of its parent company, Sriwijaya Air, using 9 737-500 Winglets with 8 Executive Class seats and 112 Economy Class seats and 1 737-300 with 148 Economy Class seats. In September 26, 2013, its parent company Sriwijaya Air announces for purchasing up to 100 R-80 regional planes for its future operations. The airline is listed as a Category 1 airline by Indonesia's Civil Aviation Authority, the highest status that can be achieved for operational safety."

W lipcu bede na Bali i interesuje mnie lot w kierunku Komodo - LBJ.
NAM Air wyglada na najtansze, do tego rejestrowany bagaz w cenie.
Problem taki, ze nie moge znalezc informacji jak wygladaly ich loty do tej pory. Czyli jakies odwołania lotow, opoznienia.

Ktos mial doswiadczenia z ta linia? Albo wie gdzie znalezc jakies szczegoly lotow. Chodzi mi glownie o lot DPS LBJ IN664.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 17 Maj 2017 10:39, edytowano w sumie 1 raz
poprawa tematu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 08 Cze 2018 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
@rydzo udało Ci się polecieć tą linią na Flores? Mam aktualnie takie same przemyślenia w związku z wrześniową podróżą ;)
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Paź 2018 22:01 

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 105
Chciałbym podbić temat. Czy ktoś korzystał w ostatnim roku z tej linii? Czy może lepiej wybrać Garuda Indonesia? Dziękuję :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Paź 2018 22:22 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 16
Leciałem we wrześniu z DPS do LBJ i z powrotem. Oba loty opóźnione o ok półtorej godziny. Samoloty widać że starsze ale dolecieć - dolecisz. Na pokładzie dostaliśmy kanapkę i wodę w drodze powrotnej ciastko i wodę. Wygrywają za to ceną z Garudą. No i latają na Flores B737-500 a nie turbośmigłowym ATR co ma tę zaletę że lot trochę krótszy. Jedynie co to te spóźnienia - trzeba je po prostu założyć i tyle. A i w cenie biletu jest 20 kg bagażu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 16 Paź 2018 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
My tez zdecydowaliśmy się w końcu na NAM air, lecieliśmy na przełomie sierpnia i września tego roku. W zasadzie wszystko już napisał @oli86. Na locie powrotnym wyjątkowo bez opóźnień, natomiast z Bali 1,5 h dodatkowego czekania. Ogółem ok.
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group