Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Gru 2012 20:42 

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 6
Czy ktoś orientuje się w których miastach (do których lata Wizz Air) można najtaniej wypożyczyć samochód?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 04 Gru 2012 21:18 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
W Hiszpanii zimą znajdziesz (przy odrpbinie szczęścia) coś za 50 EUR/tydzień
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 08 Sie 2017 09:15, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Gru 2012 21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
W miarę niedrogo jest w Bergamo. Najbardziej ekonomiczne jest wynajęcie małego auta na 4 dni. Za całość zapłacisz 73 euro. Auto jest bez limitu kilometrów.
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Gru 2012 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Hiszpania jest dużo tańsza niż Włochy. Chyba nawet najtańsza ;-) Trafiałem już nawet na oferty po około 25zł dziennie. Barcelona lub Malaga, choć nie wiem czy do Malagi lata W!ZZ.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Gru 2012 21:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Hiszpania niestety podrożała ostatnio, Barcelona i Malaga to wydatek 130 euro na 4 dni
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Gru 2012 22:15 

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 23
tu jest link przydatny
http://www.economycarrentals.com/Default.aspx

najmniejsze auta po 20-25 PLN/doba kraje południowe Hiszpania, Portugalia, Cypr.

Dwa dni temu przyleciałem z Pafos na Cyprze i za ich pośrednictwem miałem wypożyczone auto klasy średniej E Intermediate - Manual Nissan Note, Ford Focus 4/5 Doors 5 osób klima itd. za 4 doby 170 PLN płaciłem za pośrednictwem tej strony ( teraz nawet taniej można zależy od terminów). Na miejscu jest wszystko OK i ubezpieczenie jest ale tak jak piszą w regulaminie 500 Euro kaucja lub dodatkowe miejscowe ubezpieczenie za 5 Euro/doba już od wszystkiego łącznie z szybami i uderzeniami kamieni itd. Zapłaciłem dodatkowo 20Euro i już bez kaucji 500.
Tanio bo aut w wypożyczalniach stoi dosłownie setki a turystów mało czekają na sezon i się marnują na parkingach.

p.s. co do Malagi to widze w tej chwili małe autka za 4 doby 91-95 PLN
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Gru 2012 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Superlink do tańszego wypożyczania aut. Zwracam honor. Za pośrednictwem tej strony Hiszpania jest bardzo tania. 4 dni w Barcelonie też około 100 zł. Jeśli sprawdzone to trzeba polecać
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Gru 2012 23:04 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Haltern napisał(a):
tu jest link przydatny
http://www.economycarrentals.com/Default.aspx

najmniejsze auta po 20-25 PLN/doba kraje południowe Hiszpania, Portugalia, Cypr.

Dwa dni temu przyleciałem z Pafos na Cyprze i za ich pośrednictwem miałem wypożyczone auto klasy średniej E Intermediate - Manual Nissan Note, Ford Focus 4/5 Doors 5 osób klima itd. za 4 doby 170 PLN płaciłem za pośrednictwem tej strony ( teraz nawet taniej można zależy od terminów). Na miejscu jest wszystko OK i ubezpieczenie jest ale tak jak piszą w regulaminie 500 Euro kaucja lub dodatkowe miejscowe ubezpieczenie za 5 Euro/doba już od wszystkiego łącznie z szybami i uderzeniami kamieni itd. Zapłaciłem dodatkowo 20Euro i już bez kaucji 500.
Tanio bo aut w wypożyczalniach stoi dosłownie setki a turystów mało czekają na sezon i się marnują na parkingach.

p.s. co do Malagi to widze w tej chwili małe autka za 4 doby 91-95 PLN


Jak wygląda sprawa z paliwem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Gru 2012 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Ceny paliwa w całej Europie są dość zbliżone E95 kosztuje około 1,25-1,5 euro/litr
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Gru 2012 23:33 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Ok, dzięki, ale jaka w tym konkretnym przypadku jest "polityka paliwowa" wypożyczalni?Czy płaci się z góry za cały bak (po odpowiednio zawyżonych stawkach) i oddaje pusty, czy zwraca samochód z taką samą ilością paliwa, z jaką się go odebrało. Tutaj zapewne ten pierwszy wariant.


Ostatnio edytowany przez Abcn 08 Sie 2017 09:18, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Gru 2012 23:35 

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 23
Też uważam że "taniocha" i jeszcze auto podstawiają na lotnisko lub zapewniają transport do wypożyczalni tak samo przy oddawaniu. Taniej niż autobus często wychodzi. Bez limitu kilometrów, ubezpieczenie "full", dostałem zatankowane do pełna i takie oddałem.( ale co do paliwa ile ma być to trzeba już na miejscu w konkretnej wypożyczalni się umówić)

Jedna uwaga mi się przypomniała. Przed wypożyczeniem autka czy motorka warto sprawdzić po której stronie drogi się jeździ w danym kraju. :)
W kilku takich byłem i sam jeżdziłem jak Cypr, Malezja, Indonezja, Tajlandia, Singapur gdzie obowiązuje ruch lewostronny.
Raz: Czy na nasze prawo jazdy można tam jeździć?
Dwa: Mierzyć siły na zamiary aby czuć się komfortowo. Często wąskie uliczki, lokalny ruch itd.

Mógłbym opisać jak w Indonezji czy na Filipinach przejeżdża się przez duże skrzyżowanie dróg nieraz z 3-4 jezdniami bez sygnalizacji świetlnej. Gdzie z każdej strony wali tłum motorków aut, busów i wszystkiego innego. Ale to nie odda pełni wrażeń 8-) Najlepiej samemu pożyczyć motorek i popróbować :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Gru 2012 08:57 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 1
Witam,

Wiem, że temat wałkowany dziesiątki razy, ale jednak żyć nie daje.

Wynajem samochodu w Bergamo. http://www.economycarrentals.com, czy z Wizzair? Problem jak zwykle leży w nieszczęsnej karcie kredytowej. Na stanie mam tylko "wypukłą" debetówkę... Jakby ktoś chciał łopatologicznie wytłumaczyć, gdzie najlepiej i co wykupić, żeby kredytówka nie była potrzebna, to będę wdzięczny :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 05 Sty 2018 12:13 

Rejestracja: 05 Sty 2018
Posty: 2
Wypożyczałam na Krecie nie w sezonie za 100 euro za tydzień, pełne ubezpieczenie. Naprawdę świetna sprawa, zjeździliśmy dzięki temu półwyspy. Autobusy widziałam tam dwa razy dlatego nawet się cieszę, że tak wybraliśmy. W Polsce znam [reklama ciach].
A teraz szukam na Sycylię. Myślicie, że warto wynajmować, chcemy lecieć w lutym. Czy nie będzie tam problemu z innego typu komunikacją? Jak oni tam jeżdżą, w pakiecie będziemy mieli ubezpieczenie? Bardzo mi zależy na takiej opcji. W Grecji były wąskie drogi, ale poza tym było spokojnie, nawet ja trochę prowadziłam mimo, że mało jeżdżę- i dobrze wspominam.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 05 Sty 2018 12:16, edytowano w sumie 1 raz
Reklama, promowanie własnych stron internetowych, podawanie linków do innych, konkurencyjnych stron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Sty 2018 14:53 

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 191
Loty: 19
Kilometry: 30 943
Na Sycylii jeżdżą "trochę" inaczej niż w Grecji. Jest jedna zasada: brak zasad ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 05 Sty 2018 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Czy ja wiem... wg mnie bardzo podobnie - brak zasad ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group