Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Lis 2017 11:14 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 89
Zastanawiam się, w jakich miejscach na świecie hotele mają najlepszy stosunek jakości do ceny?
Zauważyłem, że w Turcji w okolicach 50 euro można znaleźć hotele 5*, pewnie ma to związek z niskim kursem liry i znacznym spadkiem liczby turystów w tym kraju.
Jakie są inne takie miejsca?
Zamierzam wyskoczyć gdzieś na jakiś czas i w dzień pracować w hotelu, a wieczorami cieszyć się lokalną kuchnią, więc zależy mi na wysokim standardzie hotelu - idealnie byłoby ze śniadaniem, basenem i siłownią, a sam hotel nie na jakimś zupełnym uboczu. No ale to tylko moje wymagania.
W temacie proponuję rozmowę o tanich krajach i/lub miastach, albo wrzucanie konkretnych promocji 5* hoteli.

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 02 Lis 2017 11:22 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
@jonsoul w Turcji wynika to z faktu, że standard tych 5* jest stosunkowo niski, a część z tych hoteli miałaby problem z Europie dostać 3*.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Lis 2017 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Egipt na pewno lapie sie w kryteria tanich 5*. Chociaz te najlepsze, nie sa do konca tanie.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Lis 2017 11:36 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
Taba Sofitel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Lis 2017 11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Widziałem parę ciekawych obiektów w dobrej cenie na booking w Hiszpanii, czy w Maroku (najtaniej), ale szukałem w okresie luty 2019.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Lis 2017 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Kambodża.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 02 Lis 2017 12:10 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
bylismy tutaj, Indonezja, jeden z lepszych hoteli. byla jakas akcja accora -40% i kosztowal mniej wiecej tyle, ile hostel w Oslo

do tego z platyna byl pokoj z tarasem przy basenie

http://www.sofitel.com/gb/hotel-5451-th ... ndex.shtml
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Lis 2017 13:06 

Rejestracja: 09 Maj 2016
Posty: 89
silvershark napisał(a):
@jonsoul w Turcji wynika to z faktu, że standard tych 5* jest stosunkowo niski, a część z tych hoteli miałaby problem z Europie dostać 3*.


Biorę to pod uwagę, oczywiście nie chodzi mi o najtańsze opcje oznaczone pięcioma gwiazdkami. Nawet sieciówki po których można spodziewać się odpowiedniej jakości łatwo znaleźć w podanej przeze mnie cenie. A hotele, w których spałem w 2013 są dzisiaj dwa razy tańsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group