Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Lip 2017 23:13 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22488
Chalkidiki, jak dobrze wiem to półwysep a nie wyspa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
#22 PostWysłany: 02 Sie 2017 20:22 

Rejestracja: 02 Sie 2017
Posty: 3
Byłem na Korfu 3 tygodnie temu. Wyspa bardzo pozytywnie zaskakuje, znajdziecie tu nie tylko typowo kamieniste plaże z kryształowo przejrzystą wodą, ale także piaszczyste, coś a'la nasze polskie Morze Bałtyckie. Osobiście byłem na Logas Beach, Porto Timoni, czy w Sidari, czyli chyba na tych najbardziej znanych, ale najlepiej wspominam plaże w Paleokastritsa - przepiękna miejscowość z wieloma zatoczkami, a w każdej takiej zatoczce plaża. Znajdziesz tu i kamienistą i piaszczystą, taką cywilizowaną, ale i taką bardzo intymną i prawie prywatną. Jak dla mnie bomba! Poniżej kilka zdjęć, a jak ktoś zainteresowany samą miejscowością to zapraszam na bloga: Jadziatravel.pl - akurat opisujemy nasz ostatni pobyt.

Załączniki:
P7040071.jpg
P7040071.jpg [ 748.69 KiB | Obejrzany 3546 razy ]
P7040011.jpg
P7040011.jpg [ 679.88 KiB | Obejrzany 3546 razy ]
P7050352.jpg
P7050352.jpg [ 909.6 KiB | Obejrzany 3546 razy ]
P7050339.jpg
P7050339.jpg [ 672.59 KiB | Obejrzany 3546 razy ]
P7050287.jpg
P7050287.jpg [ 886.75 KiB | Obejrzany 3546 razy ]
P7050248.jpg
P7050248.jpg [ 894.68 KiB | Obejrzany 3546 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
rmk lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 02 Sie 2017 21:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 807
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
asdf11 napisał(a):
Witam,

Jakie są wedlug Was napiękniejsze plaże greckich wysp...?
Które z wysp są najbardziej piaszczyste?

Zależy mi na tym aby pojechać na jedną z nich a potem np. skuterem przemieszczać się po nich na różne plaże albo zatoczki.

Pozdrawiam
MN



Polecam taki zestaw:
Wyspa - Skiathos
Plaża - Koukounaries
Hotel - Skiathos Pałace
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 16 Sie 2017 01:24 

Rejestracja: 21 Kwi 2015
Posty: 5
RafS napisał(a):
Byłem na Korfu 3 tygodnie temu. Wyspa bardzo pozytywnie zaskakuje, znajdziecie tu nie tylko typowo kamieniste plaże z kryształowo przejrzystą wodą, ale także piaszczyste, coś a'la nasze polskie Morze Bałtyckie. Osobiście byłem na Logas Beach, Porto Timoni, czy w Sidari, czyli chyba na tych najbardziej znanych, ale najlepiej wspominam plaże w Paleokastritsa - przepiękna miejscowość z wieloma zatoczkami, a w każdej takiej zatoczce plaża. Znajdziesz tu i kamienistą i piaszczystą, taką cywilizowaną, ale i taką bardzo intymną i prawie prywatną. Jak dla mnie bomba! Poniżej kilka zdjęć, a jak ktoś zainteresowany samą miejscowością to zapraszam na bloga: Jadziatravel.pl - akurat opisujemy nasz ostatni pobyt.


Polecasz jakieś plaże gdzie można poskakać do wody bezpiecznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Sie 2017 14:03 

Rejestracja: 02 Sie 2017
Posty: 3
kundek napisał(a):
RafS napisał(a):
Byłem na Korfu 3 tygodnie temu. Wyspa bardzo pozytywnie zaskakuje, znajdziecie tu nie tylko typowo kamieniste plaże z kryształowo przejrzystą wodą, ale także piaszczyste, coś a'la nasze polskie Morze Bałtyckie. Osobiście byłem na Logas Beach, Porto Timoni, czy w Sidari, czyli chyba na tych najbardziej znanych, ale najlepiej wspominam plaże w Paleokastritsa - przepiękna miejscowość z wieloma zatoczkami, a w każdej takiej zatoczce plaża. Znajdziesz tu i kamienistą i piaszczystą, taką cywilizowaną, ale i taką bardzo intymną i prawie prywatną. Jak dla mnie bomba! Poniżej kilka zdjęć, a jak ktoś zainteresowany samą miejscowością to zapraszam na bloga: Jadziatravel.pl - akurat opisujemy nasz ostatni pobyt.


Polecasz jakieś plaże gdzie można poskakać do wody bezpiecznie?


Ja osobiście nigdzie nie skakałem, ale na plaży, gdzie kręcili Bonda, czyli LA GROTTA jest taka skałka, na którą można wejść(nawet łańcuchy są;) ) i stamtąd ludzie skakali, o tak jak na zdjęciu.
Więcej zdjęć i wspomnienia stamtąd na naszym blogu http://jadziatravel.pl/2017/paleokastri ... spy-korfu/

Załączniki:
P7050336.jpg
P7050336.jpg [ 189.24 KiB | Obejrzany 3315 razy ]
P7050339.jpg
P7050339.jpg [ 672.59 KiB | Obejrzany 3315 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 12 Mar 2018 09:08 

Rejestracja: 21 Wrz 2013
Posty: 66
Wybieramy się do Grecji na 11 dni w czerwcu. Na początku zwiedzamy Ateny, Pireus a następnie wyspy.
Ktoś może polecić wyspę która będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania wysp oraz taką gdzie "coś" (tj. restauracje, bary) będzie się działo co by o 20 piwa nie spijać przy hotelowym basenie.

Nas najbardziej interesują nas Cyklady ale nie upieramy się i może być coś na morzu Jońskim.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 12 Mar 2018 23:19 

Jeżeli po zwiedzaniu Aten zostanie wam jakieś 3 dni mniej, to zakładając po całym dniu podróż na np.Naxos która jest najlepszą wyspą wypadowo przesiadkową zostanie mało czasu do zwiedzania innych wysp. Z tej wyspy teoretycznie na 1 dzień macie w zasięgu Mykonos,Santorini,Ios,Paros,Amorgos Pisze teoretycznie,bo praktycznie mozna nie zgrać godzinowo przepraw promowych a jeśli to ich cena bedzie dość zaporową ,czyli ponad 100e/os za rejsy RT. Zawsze polecałem na forum prostą wyszukiwarkę z cenami. Jednak te najtańsze promy na niej pojawiają nawet 3 tygodnie przed np.http://travel.viva.gr/en/ferries/bookin ... e&hv=false
Aby,tak jak chcesz działo się coś po 20 i póżniej to najlepszym będzie Mykonos i Ios
Zresztą w czerwcu na kazdej wyspie będzie sporo turystów a po 20 to dopiero zaczyna się życie w kurortach.
ps. rozważ podróż z Pireusu na wyspy tak po kolei na 2noce na może 3 wyspach??? /takie kółeczko sugeruję, lub Ryan na Mykonos lub Santorini a może odwrotnie i promami przez Naxos,Ios może Paros.
Góra
 PM off
michał_wro lubi ten post.
michał_wro uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 13 Mar 2018 09:02 

Rejestracja: 21 Wrz 2013
Posty: 66
Dziękuję za kilka ważnych i dobrych rad.
Jesteśmy bardzo wstępnej fazie planowania:) Na początku zwiedzanie Aten, Pireusu ale najbardziej nam zależy na zwiedzeniu wysp. Nie mamy w planie w tydzień zobaczyć wszystkich wyspa ale jak sugerujesz po 2 noce i 3 wyspy jest dobrym pomysłem.
Wstępnie myśleliśmy o locie z Aten na Santorini a później promami jak sugerujesz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group