Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 20 Lut 2018 23:24 

Rejestracja: 02 Paź 2017
Posty: 30
Ktoś korzystał ze wspomnianej wcześniej oferty na gruponie (https://www.groupon.ae/deals/luxury-tours-5)? Firma nazywa się Luxury Tours, jakieś opinie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#42 PostWysłany: 11 Mar 2018 17:27 

Rejestracja: 11 Mar 2018
Posty: 1
Jesteśmy świeżo po powrocie z Dubaju i korzystaliśmy z usług ABC Tours - wyniosło nas to 220 AED per osoba, ale mieliśmy pick-up z hotelu w Szardży. Za pick-up z Dubaju wychodziło 190 AED. Generalnie wszystko spoko - off-road rzeczywiście intensywny (nie polecam osobom cierpiącym na chorobę lokomocyjną), czas na zdjęcia na pustyni, potem camp z naprawdę świetnymi pokazami (taniec brzucha, taniec z ogniem, derwisz) + przyzwoitą szamką.

To co jednak polecałbym, to kontakt bezpośrednio z kierowcami, których podnajmują biura - bez pośredników.
My mieliśmy świetnego drivera, który mówił b. dobrze po angielsku (i w 6-7 innych językach.. :D) i ma on 2 własne samochody - powiedział, że bez pośrednika skasowałby nas 40 AED mniej, pewnie porównywalnie gdybyśmy mieli pick-up z Dubaju.

Zostawiam jego dane:
Mohammad
+971 55 87 82821
Janhamdan786@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 11 Mar 2018 17:45 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Bylismy na trzech takich jazdach po pustyni i tylko konkretnie zaplacona wycieczka w biurze Platinum Heritage byla warta wybrania sie na nia, pozostale to jak cccc opisuje tylko zmienilbym ze tancerki to raczej Ukrainki obecnie.

Jesli ktos ma kase lub chec na cos dobreo to ta wycieczke polecamy : https://www.platinum-heritage.com/platinum-collection-luxury-desert-safari/platinum-desert-safari


@smatekk : oni maja kilka takich 'obozow' do ktorych zwoza turystow, telefon i google maps zapamietac polozenie i bedziecie mieli obraz gdzie was woza ;) te tanie oferty to naprawde nic ciekawego pomijajac 30-50min jazdy po wydmach a i tak jezdza po swoich codziennych sladach.


Ostatnio edytowany przez Time2GO, 11 Mar 2018 17:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 11 Mar 2018 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Ja od siebie mogę polecić Red Dunes. Z groupona za 2 osoby zapłaciłem 235 AED. W zestawie wszystko co w poście powyżej. ( Może byliśmy na tym samym pokazie wieczorem? Ja byłem 8-go marca) Samochodów na pustyni zdecydowanie nikt nie oszczędzał. Fantastyczne przeżycie + mega widoczkiem na pustyni na wydmach. Odbiór spod hotelu w Dubaju bardzo punktualnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co to do tego safari.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 11 Mar 2018 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
kubuuss napisał(a):
My mieliśmy świetnego drivera, który mówił b. dobrze po angielsku (i w 6-7 innych językach.. :D) i ma on 2 własne samochody - powiedział, że bez pośrednika skasowałby nas 40 AED mniej, pewnie porównywalnie gdybyśmy mieli pick-up z Dubaju.

Warto sie upewnic, czy ma wykupione pelne i wazne ubezpieczenie, tak jak to robia powazne agencje. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 12 Mar 2018 00:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
To ja podpytam: czy możecie polecić jakieś desert safari lub czy te z których korzystaliscie miało dodatkowo warte wykupienia quady?
Czy desert safari po jakimś lokomktivie jest szansa przetrwać?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 25 Mar 2018 18:12 

Rejestracja: 03 Sie 2017
Posty: 5
Hej polecam Happy Adventures , golden package z quadami i odbiorem/przywozem do hotelu 150AED.

Na Safari mozna oczywiscie wykupic osobno same quady cena poczatkowa 100AED do negocjacji.

Zdjęcia które będa wam probowali wcisnąć za 50AED przy wyjsciu będą sprzedawać po 10..
Góra
 Profil Relacje PM off
yoshi lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 24 Maj 2018 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
W ten weekend udalo mi sie pojechac z nudow za friko, mimo iz leciala b. glosna muzyka z glosnikow to nie bylo tancerki ze wzgledu na Ramadan.
W aucie po wydmach byli ze mna sami Rosjanie, 1 para z corka i 1 mloda parka.
Nikt z nich nie znal ani jednego slowa po angielsku :o i musialem byc tlumaczem.
Na koniec sprzedawali zdjecia w fajnej oprawce za 50, kupilem za 35 AED.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 05 Cze 2018 23:21 

Rejestracja: 07 Kwi 2018
Posty: 1
smatekk napisał(a):
Ja od siebie mogę polecić Red Dunes. Z groupona za 2 osoby zapłaciłem 235 AED.


Wykupiłem ten sam voucher. Wyjeżdżam w sobotę a voucher chce zrealizować w poniedziałek. W jaki sposób realizowałem voucher? Czy musiałeś jechać do biura czy można odebrać bilet w inny sposób? Jak rezerwowales termin - podczas odbioru biletu, telefonicznie, mailem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 06 Cze 2018 06:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
@mart15 termin rezerwowalem mailowo. W mailu podajesz też swój hotel, nr pokoju i numer telefonu, żeby się potem z kierowcą nie szukać po Dubaju, tym bardziej że mailowo potwierdzili mi tylko szacunkowo godzinę odbioru.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 06 Cze 2018 10:21 

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 165
Zaraz po Ramadanie lecimy do Dubaju na tydzień.W planie też jest safari.Na grouponie do kupienia za 145dh za 2 osoby.Zabierają nie z hotelu,a z kilku miejsc w Dubaju(mniej wypasione).Nie jest to żaden problem dla nas.Mimo relatywnie najniższej ceny jaka przewijała się na forum wciąż zastanawiam się czy jednak nie odpuszczę.Czytałem wiele opinii na temat tej atrakcji.Mam tez bezpośrednie info od ludzi którzy doświadczyli tej przyjemności.Nie wiem czy warto psuć sobie obraz pustyni z wycieczek na Sacharę czy do Izraela.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 31 Lip 2018 22:37 

Rejestracja: 06 Wrz 2012
Posty: 543
Loty: 225
Kilometry: 231 788
srebrny
Hej,
przeczytałem cały wątek i nie umiem zdecydować, którą firmę wybrać na desert safari. Interesuje mnie opcja całonocna.
Wybrałem dwie propozycje:
http://www.safariinuae.com/desert-safar ... ght-safari
https://arabiannightsafari.com/overnigh ... safari.php
Może ktoś był na którymś z nich i opowie co nieco?
Pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 03 Lis 2018 16:43 

Rejestracja: 03 Lis 2018
Posty: 2
Hej :) czy możecie mi powiedzieć jak to wygląda z płatnością za groupona? Płaci się od razu po rezerwacji, czy na miejscu czy jak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 03 Lis 2018 16:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Od razu przy zakupie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krysia23 lubi ten post.
 
      
#55 PostWysłany: 03 Lis 2018 16:49 

Rejestracja: 03 Lis 2018
Posty: 2
smatekk napisał(a):
Od razu przy zakupie.

Dzięki za odpowiedź. A czy przelewy można robić w dolarach bądź euro?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 03 Lis 2018 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Jest tak jak przy każdym innym grouponie. Płacisz kartą, pobiera należność w AED.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 03 Lis 2018 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Mobilek napisał(a):
Hej,
przeczytałem cały wątek i nie umiem zdecydować, którą firmę wybrać na desert safari. Interesuje mnie opcja całonocna.
Wybrałem dwie propozycje:
http://www.safariinuae.com/desert-safar ... ght-safari
https://arabiannightsafari.com/overnigh ... safari.php

I na ktora opcje sie w koncu zdecydowales?
Obie agencje oferuja masowa turystyke i sie za bardzo nie przejmuja, ale zalezy ktory camp wybiora.
Btw w tym przedziale cenowym mozna np. trafic na pakistanskiego kierowce, ktory nie bedzie znal angielskiego i miec pozniej pretensje do calego swiata. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 05 Sty 2019 19:33 

Rejestracja: 15 Lip 2014
Posty: 60
Ja wzięłam udział w safari organizowanym przez ArabianNightSafari.com. Nie wiem czy to kwestia organizatora (bo być może wszystkie safari podobnie wyglądają) ale ogólnie dla mnie ta atrakcja była mocno średnia (może dlatego, że nastawiłam się na wiele po przeczytaniu entuzjastycznych opinii na blogach). Generalnie najsłabsze jest to, że w obozie wszyscy na siłę chcą coś wcisnąć dodatkowo i są niemal obrażeni/niemili, jeśli nie chcesz kupić dłuższej przejażdżki na wielbłądzie, większej henny, prywatnego stolika etc. Dodatkowo u nas nie było sandboardingu mimo że miał być według programu. Sama pustynia zaśmiecona, więc generalnie dla mnie cepeliada bez rewelacji. Na plus przejażdżka po wydmach, sam kontakt przez mail wygodny i szybko odpisywali; mieliśmy też pick-up a potem odwieźli nas do hotelu zgodnie z planem. Cena 110 AED od osoby płatne gotówką kierowcy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 14 Sty 2019 22:48 

Rejestracja: 14 Sty 2019
Posty: 26
A ja chciałem zapytać o safari z dzieckiem/dziećmi czy ktoś z Was był albo były dzieci koło 10 lat? Pytam aby nie okazało się ze w trakcie będzie jazda bez trzymanki i zamiast miłych wspomnień będzie panika...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 24 Sty 2019 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 397
Loty: 164
Kilometry: 355 175
srebrny
A czy ktoś z Was korzystał z Desert-Safari oferowanych na Airbnb?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group