Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 04 Lip 2017 14:53 

Rejestracja: 04 Lip 2017
Posty: 2
Korzystał ktoś z biura podroży Safari in Uae? Pytam ponieważ maja strasznie niskie ceny na ich stronie koszt safari z jazda quadami to koszt 85AED.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#22 PostWysłany: 04 Lip 2017 18:43 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 21
mateusz0601 napisał(a):
Korzystał ktoś z biura podroży Safari in Uae? Pytam ponieważ maja strasznie niskie ceny na ich stronie koszt safari z jazda quadami to koszt 85AED.



Faktycznie niska cena. Ktos z nich korzystal??? lece za dwa tygodnie i chcialabym wybrac jakies dobre biuro i koniecznie wazne zeby mnie odebrali z hotelu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 04 Lip 2017 18:56 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
Ja polecam.Arabian Nights za 300aed można zrobić rezerwację na 2 osoby. Kupon z Entertainera potrzebny będzie ale o tym też jest w innym wątku. Sprawdzone tydzień temu:-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 04 Lip 2017 19:21 

Rejestracja: 04 Lip 2017
Posty: 2
Właśnie wszystko wygląda dobrze, tutaj strona http://www.safariinuae.com/tour/safari-quad-bike/

A właśnie tez pod koniec miesiąca się wybieram do Dubaju i szukam różnych ofert
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 16 Lip 2017 17:16 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 21
mateusz0601 napisał(a):
Właśnie wszystko wygląda dobrze, tutaj strona http://www.safariinuae.com/tour/safari-quad-bike/

A właśnie tez pod koniec miesiąca się wybieram do Dubaju i szukam różnych ofert



Ja wybieram sie za 2 dni do Dubaju i zastanawiam sie czy to biuro jest ok? Czy faktycznie odbieraja z hotelu? bo to wazne! Ktos cos wie albo poleci na szybko jakies biuro niedrogie ktore odbiera z hotelu na 100%????
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 17 Lip 2017 08:05 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 21
Polecam arabian nights ;)
Odbiór z hotelu, jazda prawie godzinna po safari z małymi przystankami na zdjęcia. Po dotarciu do obozowiska darmowe herbaty,picia bez ograniczeń, czas na jazdę na snowbordzie, hennę, zdjęcia w tradycyjnym stroju arabskim , jazdę na wielbłądzie i shishe, pózniej BBQ(z tradycyjnym jedzeniem) i pokazy tańca. Na sam koniec wracamy do kierowcy który odwozi pod sam hotel ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 21 Lip 2017 08:49 

Rejestracja: 07 Wrz 2016
Posty: 21
mateusz0601 napisał(a):
Właśnie wszystko wygląda dobrze, tutaj strona http://www.safariinuae.com/tour/safari-quad-bike/

A właśnie tez pod koniec miesiąca się wybieram do Dubaju i szukam różnych ofert


Wszystko okey tylko spore opóźnienie. I odbiór ze Spinneys Burjumann z tylu budynku. Potem zawiezli nas pod hotel ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 16 Sie 2017 15:43 

Rejestracja: 16 Maj 2014
Posty: 28
Czy ktoś jeszcze korzystał z usług tego pośrednika:

http://www.safariinuae.com/pkg12/

i może coś więcej na jego temat napisać?

interesuje mnie safari oraz 1-dniowa wycieczka do Abu Dhabi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 23 Sie 2017 12:53 

Rejestracja: 22 Lut 2017
Posty: 27
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM BIURA Al Dana Tourism!!!!!!!

Wycieczkę zabukowałam meilowo oraz na WhatssApp. Potwierdziałam dwurkotnie, również 2 dni przed planowanym kursem.
Biuro podóży o nas zapomniało!
Wykonałam kilkanaście telefonów z polskiego nr (rachunek otrzymałam po powrocie kuriozalny!).
Za każdym razem mieli za kilka min. oddzwonić, ale tego nie robili...
Usłyszałam, że nie ma kierowcy, że dopiero jutro...
W końcu sam szef (podobno szef) znalazł kierowcę i zaproponował nam (mi i mamie) wycieczkę na ich koszt.
Auto przyjechało 2,5h później. Zachód słońca podziwiałam z samochodu, stojąc w korku, który był OGROMNY! Wszyscy robotnicy wracali busami z pracy...
Na pustynię zajechaliśmy PO ZACHODZIE SŁOŃCA - zero pięknych kadrów aparatem... Mieliśmy 3,5h w plecy w porównaniu z innymi osobami. Przy wejściu na pustynię kierowca powiedział, że albo zapłacimy, albo nie wchodzimy i nie odwiozą nas do Dubaju. Jego ton nie brzmiał miło... Wykonałam telefon do rzekomego szefa biura podróży. Wycofał się ze swoich obietnic i kazał płacić. Moje awanturowanie się nic nie dało. Zapłaciłam...

Zero przejażdżki camelem, jedynie wsiadłam, postałam (beduin porobił zdjęcia, które potem chciał mi opchnąć) i tyle w tym temacie. Nie zabrano mnie na quady ani sandboarding.
Wszystko na szybko! Denne tańce, pijane lub nawąchane tancerki brzucha. Jedzenie wydawane na szybko. TOTALNA KOMERCJA!
W ostatniej chwili udało mi się załapać na hennę - w cenie pakietu jedynie najmniejsza. Wszystko chcieli dodatkowo opchnąć i sprzedać - zdjęcia, zabawki, dodatkowe atrakcje...

Może kogoś zadowoli TANIA KOMERCJA, ale zdecydowanie odradzam wydawania pieniędzy na wyjazd na pustynię.
Sama przejadżka po wydmach trwała z 10 minut.
Może po prostu ja źle trafiłam, ale zdecydowanie bardziej polecam pokaz fontann przy Dubaj Mall lub spacer po starym mieście - Bastakiya. Darmowe i o wiele ciekawsze.

Dodam, że jeszcze jeden pasażer został oszukany i zabrany naszym autem. Miał na tyle pecha, że czekał w umówionym punkcie (tańsza opcja) bez telefonu i możliwości kontaktu. Zabrali wszystkich tylko nie go. Mówili, że nie są jego biurem podróży i musi czekać.
Chłopak również z Europy (Niemiec), a my Europejczycy jesteśmy przyzwyczajeni do innych standardów oraz innej obsługi klienta...

Na te "niezapomniane wspomnienia" wydałam 250 Dirhamów (normalnie byłoby to 500, ale miałam kupon The Enertainer <3).
Jedyny plus wycieczki? Ów wspomniany mężczyzna jest teraz moim chłopakiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 12 Wrz 2017 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
Korzystał ktoś z tej oferty - Safari ? Jak wrażenia ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 08 Paź 2017 12:53 

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 266
niebieski
Wlasnie widze ze duzo na grouponie jest safari - 144AED za 2 osoby!
To duzo taniej a lista atrakcji normalna


Ostatnio edytowany przez Japonka76, 08 Paź 2017 13:07, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 03 Lis 2017 16:51 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 26
darialod1997 napisał(a):
Polecam arabian nights ;)
Odbiór z hotelu, jazda prawie godzinna po safari z małymi przystankami na zdjęcia. Po dotarciu do obozowiska darmowe herbaty,picia bez ograniczeń, czas na jazdę na snowbordzie, hennę, zdjęcia w tradycyjnym stroju arabskim , jazdę na wielbłądzie i shishe, pózniej BBQ(z tradycyjnym jedzeniem) i pokazy tańca. Na sam koniec wracamy do kierowcy który odwozi pod sam hotel ?


mówisz o tym ? http://arabiannightsafari.com/evening-desertsafari.html
jak to zamówić na miejscu najlepiej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 05 Lis 2017 19:27 

Rejestracja: 10 Mar 2017
Posty: 21
luks napisał(a):
darialod1997 napisał(a):
Polecam arabian nights ;)
Odbiór z hotelu, jazda prawie godzinna po safari z małymi przystankami na zdjęcia. Po dotarciu do obozowiska darmowe herbaty,picia bez ograniczeń, czas na jazdę na snowbordzie, hennę, zdjęcia w tradycyjnym stroju arabskim , jazdę na wielbłądzie i shishe, pózniej BBQ(z tradycyjnym jedzeniem) i pokazy tańca. Na sam koniec wracamy do kierowcy który odwozi pod sam hotel ?


mówisz o tym ? http://arabiannightsafari.com/evening-desertsafari.html
jak to zamówić na miejscu najlepiej ?



https://www.arabiannightstours.com Zamawiałam tu i robiłam to mailowo i wszystko było Ok ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 06 Lis 2017 00:27 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 26
aha bo mi chodziło o ten właśnie - http://arabiannightsafari.com/evening-desertsafari.html
wg tripadvisor jest ok i chyba dobra cena - https://www.tripadvisor.com/Attraction_ ... Dubai.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 19 Lis 2017 23:19 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Czy ktoś z was był sam na pustyni? Chciałbym wynająć samochód i przejechać się indywidualnie, oczywiście bez jeżdżenia po wydmach, interesują mnie raczej kwestie krajobrazu i podziwiania z jakiejś asfaltowej drogi, dokąd jechać żeby zobaczyć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 20 Lis 2017 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
eroberto1 napisał(a):
Chciałbym wynająć samochód i przejechać się indywidualnie, oczywiście bez jeżdżenia po wydmach, interesują mnie raczej kwestie krajobrazu i podziwi
ania z jakiejś asfaltowej drogi, dokąd jechać żeby zobaczyć?


Napisz prosze dokladniej, jakie masz plany, pojechac poza Dubaj, zobaczyc pustynie i wrocic tego samego dnia, czy spedzic tam kilka dni?
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 20 Lis 2017 18:34 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Narazie w planach jest wzięcie auta na 2-3 dni i pojechanie do Abu Dhabi, Al Ain i Jebel Jais. Przy okazji chciałbym zobaczyć pustynie, natomiast powrót na nocleg do Dubaju.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 27 Lis 2017 18:58 

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 26
ja brałem w http://arabiannightsafari.com
VIP za 110AED - http://arabiannightsafari.com/evening-desertsafari.html
Chevroletem TAHOE spod hotelu, na pustyni zmiana w Landcruisera. Tradycyjne rodeo po wydmach, kilka sekund na wielbłądzie, potem tańce i pokazy artystyczne (nawet fajne) jedzenie i picie. Dużo jedzenia ale na raty, ludzie w kolejki się ustawiali, chwilowo zabrakło też soft drinks (woda była non stop). Jedynie czego nie było z oferty to kawy, herbata była. Generalnie OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 30 Gru 2017 11:31 

Rejestracja: 30 Gru 2017
Posty: 1
czesc, my sie wybieramy za dwa tygodnie, chcielismy wziasc ta tansza werseje, odbior autobusem, czy ktos korzystal z tej wersji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 03 Lut 2018 23:53 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Jestem już po powrocie - jeśli ktoś chce tylko pooglądać pustynię za darmo i wejść na tą wielką piaskownicę gołą stopą to polecam wycieczkę do Tal Mireb, piękne miejsce gdzie można się przejechać wśród wydm a przy okazji odwiedzić w okolicy kilka fortów.

Załączniki:
IMG_1806-2.jpg
IMG_1806-2.jpg [ 53.38 KiB | Obejrzany 1064 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group