Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Lis 2014 02:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Gdybym miała wybrać jedno miejsce, w które wróciłabym już teraz pozachwycać się urodą miejscowych to niewątpliwie byłaby to Bośnia i Hercegowina, a konkretnie Sarajewo - oczu nie mogłam oderwać od tych ludzi, ich przepięknej oprawy oczu, włosów i stosunkowo jasnej cery ;) Nigdy chyba w żadnym miejscu nie byłam aż tak oczarowana miejscowymi (a do tego dochodzą inne cechy, które pozostawiły we mnie dobre wspomnienia). I ten męski zarost, żaden tam koperek :mrgreen: Co zabawne, to ja zazwyczaj patrzyłam się na ludzi z ogromnym podziwem i zaciekawieniem, aż tu wchodzę do jednego sklepu i ekspedientki patrzą na mnie jakoś tak sympatycznie, uśmiechając się do siebie, wymieniając między sobą komentarze w swoim języku. Wreszcie pada pytanie: co to za ładne perfumy? :lol:
A tak na co dzień to zachwycam się i tak urodą wszystkich blondynów z niebieskimi/zielonymi oczami, więc najbliżej mi do Czechów, Słowaków, no i oczywiście Polaków :) Ukraińcy, Białorusini czy Rosjanie już zdecydowanie mniej mi się podobają.
Natomiast totalnie nie rozumiem zachwytów nad urodą Hiszpanów czy Włochów :) Szczęka mi opada, jak słyszę zachwyty nad urodą Turków czy Marokańczyków.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#22 PostWysłany: 02 Lis 2014 02:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2013
Posty: 267
niebieski
koncentrator napisał(a):
2. Serbki - każdy kto był, widział, wie o co chodzi. ;)


Zdecydowanie, u mnie nr 1 jeżeli chodzi o dotychczasowe wrażenia z wyjazdów.
_________________
Moje strony: nowe technologie i tanie latanie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 02 Lis 2014 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Zdecydowanie najpiękniejsze są Brazylijki, mają jednak wielką wadę - szybko tyją... Ale nastolatki i studentki - przecudowne!

Specyficzny typ urody mają dziewczęta w Chile. Mnie się podobają.

W Europie Szwedki i Ukrainki.

Najpaskudniejsze na świecie - Angielki. Mieszkałem tam 3 lata ale na randki latałem do Polski.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Lis 2014 09:54 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
nie wiem dlaczego nikt nie wspomina tu o Rumunkach którym też zdarza się być nawet nawet :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 02 Lis 2014 10:22 

Tata napisał(a):
:) Litwinki, Ukrainki, Białorusinki, Rosjanki - ładne dziewczyny i do tego bardziej konserwatywne niż Polki. U Nas też jest dużo fajnych dziewczyn, nie ma co narzekać, chociaż jakby mniej tapetki było na twarzach to kto wie...

Zgadzam sie w pelni. Ukrainki maja fantastyczne nogi i sa zgrabne. Bywa to mylace bo nie zawsze ladne cialo koresponduje z ladna buzia. Do tego dokladam Serbki - ladne, kontaktowe, otwarte i czesto znaja angielski. Szwedki - jest pewien problem w znalezieniu Szwedki czystej krwi ale warto sie postarac bo czesto sa to zgrabne blondynki o niebieskich oczach.
We Wloszech w Mediolanie jest duzo ladnych miejscowych, bynajmniej nie Wloszek :)
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 02 Lis 2014 10:57 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
BusinessClass napisał(a):
Zdecydowanie najpiękniejsze są Brazylijki, mają jednak wielką wadę - szybko tyją...


Zgodzę się tylko z drugą częścią zdania :lol: Przed wycieczką do Brazylii nasłuchałem się o ładnych Brazylijkach i potem było spore rozczarowanie ;) ALE Brazylijczycy to już co innego, i mówię tu o większości facetów - bardzo zadbani mężczyźni jeśli chodzi o muskulaturę ciała. Dodatkowo świetnie wyrzeźbieni. Nie to co nalane knurki z naszych rejonów. Widać że tam kultura fitness jest bardzo popularna, są liczne street workoutowe miejsca na których jest pełno ludzi

Jeśli chodzi o dziewczyny - Filipinki. Piękne rysy twarzy, duże oczy, zgrabna figura. Moja narzeczona określała je jako "egzotyczne słowianki" co dość dobrze oddaje ich urodę i uważała za najładniejsze Azjatki (choć jej preferencje jeśli chodzi o urodę dziewczyn nadal są przy naszych słowiankach ;) )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 02 Lis 2014 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
BusinessClass napisał(a):
Najpaskudniejsze na świecie - Angielki. Mieszkałem tam 3 lata ale na randki latałem do Polski.


Śmieszne jest to, że oni uważają dobrze ubrane a nieciekawe z twarzy dziewczyny za super MISS Turbo Venus.

Miałem taką klientkę z Liverpoolu i raz przyszła z córką. Piegi, brytyjska nieładna twarz - ale czerwona obcisła kieca ="ALE ONA JEST PIĘKNA".

Odnośnie Ukrainek i Rosjanek to ciekawe jest to, że będąc w IEV i SVO po ok. 3 dni (i to nie w muzeach i katedrach) widziałem tylko 3 super ładne dziewczyny. Jedną w Hiltonie, a dwie koło muzeum im. Lenina. Poza tym nic ciekawego.

Całe szczęście, że we Wrocławiu masa gości z UA :)
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 02 Lis 2014 11:34 

Tata napisał(a):
Odnośnie Ukrainek i Rosjanek to ciekawe jest to, że będąc w IEV i SVO po ok. 3 dni (i to nie w muzeach i katedrach) widziałem tylko 3 super ładne dziewczyny. Jedną w Hiltonie, a dwie koło muzeum im. Lenina. Poza tym nic ciekawego.

Całe szczęście, że we Wrocławiu masa gości z UA :)

Za to ja jedną z trzech najpiękniejszych kobiet, jakie widziałem na żywo w życiu spotkałem właśnie w Muzeum Narodowym w Kijowie (pozostałe dwie to kelnerka w Rocco's World w Budapeszcie i małolata we wrocławskiej komunikacji miejskiej). W Warszawie sporo Ukrainek w tym kilka niezłych perełek.
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 02 Lis 2014 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Najładniejsze dziewczyny widziałem w Petersburgu. Aż bolał mnie kark od rozglądania się :)
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 02 Lis 2014 11:45 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 225
Loty: 77
Kilometry: 325 362
niebieski
IRANKI. przecudne twarze, włosy, usmiechy. reszta zapewne rowniez.

i dlugo, dlugo nic.

nigdzie nie widzialem tylu przecudnych dziewczyn na m2, co rano w metrze na manhatanie. wytlumaczylem sobie , ze to modelki jadace do pracy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 02 Lis 2014 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Tata napisał(a):
Odnośnie Ukrainek i Rosjanek to ciekawe jest to, że będąc w IEV i SVO po ok. 3 dni (i to nie w muzeach i katedrach) widziałem tylko 3 super ładne dziewczyny.


Kilogramy tapety, fatalnie dobrane ubrania, mają kasę ale klasy nigdy mieć nie będą (to o ruskich oczywiście).

Jak pracowałem w liniach lotniczych to najładniejszymi pasażerkami, po Polkach oczywiście, były włoskie nastolatki. Ale już starsze Włoszki - nie mój typ.

Moim zdaniem bardzo niedoceniane są Niemki, a mają wiele zalet :twisted:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 02 Lis 2014 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 250
Loty: 16
Kilometry: 22 529
Doświadczenie (moje) pokazuje, że dziewczyny ze wschodu noszą ciuchy, które Polki będą nosić w następnym sezonie...

Odnośnie klasy to właśnie podoba mi się ten konserwatyzm tych dziewczyn. Zdecydowanie Panie a nie dziewuszki (mówię o studentkach), nigdy się nie narzucają i trzeba się nagimnastykować, żeby coś osiągnąć.

Ale to oczywiście każdy ma inne doświadczenia. Kumpel mi mówił o wyjazdach do IEV, gdzie dziewczyny były szybsze niż T-34 z górki :)
_________________
http://my.flightmemory.com/Tatatata
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 02 Lis 2014 12:06 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 9
Jeśli chodzi o tzw. płeć brzydką, to zdecydowanie Portugalczycy - nie mogłam się nadziwić własnym oczom, że 95% mijanych na ulicy, widzianych w kawiarniach, w autobusach itp. mężczyzn to mega przystojniaki ;) podczas mojego pobytu w Porto, poznałam Czeszkę, która ostrzegała mnie, że będę mieć wielkiego doła, patrząc na rodaków, po powrocie do kraju :lol: Zaskakująco przystojni wydawali mi się także Niemcy, ale może natykałam się na niereprezentatywne egzemplarze.
Co do kobiet (trzeba umieć sprawnie oceniać konkurencję), bardzo dużo ładnych i gustownie ubranych dziewczyn widziałam w Rydze, ale nie mam pojęcia, czy były to czystej krwi Łotyszki, w końcu jest tam znaczna liczba Rosjan. Często jednak dziewczyny z Europy Wschodniej ubierają się dość bazarowo i tandetnie, makijaż też mają odpustowy, co odbiera im urodę, a szkoda.
Dla równowagi mogę napisać, że najbrzydszą nacją moim zdaniem są Brytyjczycy, blada karnacja, włosy w kolorze typu "świński blond" bądź rudym, często bardzo przy kości. Co ciekawe, większość Angielek, które widziałam, miało figurę typu szczupłe nogi i nie za szerokie biodra, wieeeeeeeeelki brzuch i biust oraz grube ramiona, jakoś tak nierównomiernie tyją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 02 Lis 2014 12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Washington napisał(a):
BusinessClass napisał(a):
Zdecydowanie najpiękniejsze są Brazylijki, mają jednak wielką wadę - szybko tyją...


Zgodzę się tylko z drugą częścią zdania :lol: Przed wycieczką do Brazylii nasłuchałem się o ładnych Brazylijkach i potem było spore rozczarowanie ;)


Rzecz gustu... Poniżej słodkie Brazylijskie 17tki:

Image


A na Copacabanie odkryłem, że kocham siatkówkę plażową :)

Image

Plażę w Santos też mile wspominam:
Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#35 PostWysłany: 02 Lis 2014 13:12 

Rejestracja: 14 Wrz 2014
Posty: 44
Każdy ma swój gust, wg. mojego nóg Pani ze zdjęcia nr.2 starczyłoby dla 2 osób. Za to środek ze zdjęcia nr.1 9/10!
Góra
 Profil Relacje PM off
Mar77 lubi ten post.
 
      
#36 PostWysłany: 02 Lis 2014 13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3073
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Jednak Polki :) w jakim innym kraju, ryzykujecie mocnym skręceniem szyi wychodząc tylko wyrzucić śmieci, albo do osiedlowego sklepiku ? ;)

Ja mam dodatkowe zboczenie, przez pracę w branży odzieżowej więc oceniam jednocześnie urodę i ubiór. Zaskoczyły mnie pozytywnie Norweżki - często ładne, naturalne (bez lub z minimalnym makijażem) i dobrze ubrane.
Kolesie to holendrzy chyba - wysocy, chociaż nasze Panie mają generalnie słabość do wszelkiej maści południowców ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 02 Lis 2014 13:59 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 80
Panowie - Holendrzy i część Niemców (wysocy blondyni/ zielone, niebieskie oczy)

Panie - Norweżki (niekoniecznie pochodzenia norweskiego, ale dziewczyny ogólnie są zadbane, aczkolwiek niektórym, nadmierne opalanie w solarium do karnacji średnio pasuje), Włoszki 25+, zadbane, dobrze ubrane oraz Tajki z bardziej europejskimi rysami twarzy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 02 Lis 2014 15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
manutdfanboy napisał(a):
Każdy ma swój gust, wg. mojego nóg Pani ze zdjęcia nr.2 starczyłoby dla 2 osób. Za to środek ze zdjęcia nr.1 9/10!


Córka znajomego z Sao Paulo. Parę lat się starałem ale za wysokie progi... Teraz jest modelką, tu możecie popatrzeć:

http://www.ndonline.com.br/florianopoli ... toldi.html

Tu z inną modelką z małego miasteczka w stanie Sao Paulo:
Image

A tu już smak Chile i moja ex:
Image

Tu ciężko mówić że ex, ale cudowna studentka sztuki z Santiago:
Image
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez BusinessClass, 02 Lis 2014 16:09, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 02 Lis 2014 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Panowie Rzymianie. Nigdy wcześniej ani nigdy później nie kręciłam głową z takim zapałem. Przy czym reszta tego kraju znacznie odstaje od standardu stolicy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 02 Lis 2014 16:23 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
cudze chwalicie swego nie znacie

na 100 m polskiej ulicy - blondynka brunetka ruda i wszelkie inne kolory
wysoka, niska, oczy piwne niebieskie zielone....
takiej roznorodnosci ciezko szukac po swiecie

obiema "rencami" głosuje na Polki :)
Góra
 Profil Relacje PM off
anulkax7 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group