Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wynajęcie Bus/Van
#1 PostWysłany: 20 Maj 2019 10:40 

Witajcie,

Szukałem podobnych tematów na forum ale nie znalazłem odpowiedzi.
Jesteśmy w trakcie rezerwacji wyjazdu na 10 dni i poszukujemy sprawdzonej firmy żeby wynająć busa.
Do tej pory lataliśmy do danego kraju i wynajmowaliśmy busy na miejscu ale tym razem padł pomysł na objazdówkę.
Trasa około 4000 km (Węgry, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Austria i powrót).
Wynajem najlepiej na terenie Warszawy bądź okolic. Już z kilkoma firmami mam kontakt i oferty ale ciężko w większości przypadków znaleźć o tych firmach opinii. Dobrze by było mieć spokój w wakacje i nie przejmować się tym czy oddanie oraz rozliczenie wynajmu będzie bezproblemowe. Najlepsza by była opcja ze zniesionym wkładem własnym w szkodę. Często firmy badane przeze mnie mają duże kaucje, które trzeba wnieść.
Temat trochę utrudniliśmy sobie ze względu na to, że chcielibyśmy samochód z automatyczną skrzynią biegów ze względu na planowany przebieg.
Czy ktoś może pomóc? Ma ktoś może jakieś doświadczenia z takim wynajmem?
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: igor.fly4free oraz 12 gości