Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Mar 2015 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
1. Tutaj zgłaszamy nominację w kategorii "Zdjęcie Roku" podając autora i link do zdjęcia załączonego do relacji podróży przedstawionej na forum w 2014 r.
2. Każda osoba może zgłosić tylko jedną nominację w danej kategorii.
3. Nie można nominować własnego zdjęcia.
5. Sześć waszych propozycji z największą ilością głosów przejdzie do finału czyli głosowania.
6. Proces nominacji zostanie zamknięty w czwartek 26 marca o godz. 21.00
7. Wypowiedzi poza tematem (offtopicowe) będą usuwane
8. Administracja zastrzega sobie zmianę regulaminu.
9. Wszelkie zapytania, problemy należy zgłaszać w tym temacie fly4free-awards-2014-propozycja-wspolnej-zabawy,19,66475
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 21 Mar 2015 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
To ja zgłaszam zdjęcie Nivy
najciekawsze-zdjecie-z-wyprawy,135,17746?start=300#p449115
Jeżeli ma być jedno to stawiam na to z kucami :)
Bo oglądałam wiele zdjęć na forum ale żadne inne nie zapadło mi w pamięć tak bardzo, że potrafię je odnaleźć. I jako pierwsze przyszło mi do głowy kiedy przeczytałam o konkursie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 21 Mar 2015 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Dla mnie najlepsze zdjęcie to wodospad Niagara z relacji @tygrysm
dookola-ameryki-polnocnej-za-mile,210,62094#p499411
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Mar 2015 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Zjęcie Tom K w temacie przygoda-na-bliskim-wschodzie-wrc-jordan-rally-i-jerozolima,214,44820

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 25 Mar 2015 15:32 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Zdjęcie ama670 z tego wpisu:
rzuc-wszystko-i-wyjedz-kanada-na-zywo,210,41845?start=40#p341207 - tak piękne, jak to, co napisała o własnych uczuciach pod "grubą kreską", czyli:

download/file.php?id=12179
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Facebook [Bot] oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group