Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Z zasad:
2. Każda osoba może zgłosić maksymalnie 2 nominacje w danej kategorii. Każda nominacja musi zostać zgłoszona w oddzielnym poście.


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 16 Sty 2017 21:45 

@‌gorny77‌, ja też uważam, że @‌Japonka76‌ na końcu powinna wysłać Ci listę do akceptacji.
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#82 PostWysłany: 16 Sty 2017 21:50 

Szczerze, niech to wygląda jak chce i nawet w tej formie, ale BEZE MNIE o co grzecznie poprosiłem
Mogę mieć taką prośbę???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
DZIEKUJĘ
Góra
 PM off  
      
#83 PostWysłany: 16 Sty 2017 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Mamy nominacje na Shit storm 2017..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 16 Sty 2017 21:52 

Anonymous napisał(a):
@Japonka76
W tej formie napisać o tym ankiecie PARODIA, to napisać ułamkową część tego czym ta ankieta się stała:
1. Nie ma skrzata i Zeusa, jest fraudator i sam siebie zgłaszający rw30, co "DLA JAJ" polubiono INNEGO WYTŁUMACZENIA nie ma
2. prosiłem o coś i zdania nie zmieniłem
3. Można coś przeprowadzić, ale też, gdy przeobraża się w parodię trzeba zareagować czy po prostu dać sobie spokój
Tyle


Wywalcie to w kosmos, bo to faktycznie śmiech na sali.
gorny77 - 100 % masz rację. Jaja sobie ludzie robią i tyle. Zbanowani i jakieś fraudatory najbardziej pomocni ? :lol:
A @tycik ?
Wrzuca tu na okrągło kody zniżkowe. Masa ludzi z tego korzysta [ ja również] i ma ledwo kilka głosów.[ 2]
Widać ludzie nie dorośli do takich rankingów.
Siedzieć , obserwować i sępić to tak.

PS. Lepiej tego się nie da zrobić. Trzeba po prostu odpuścić i tyle, bo to jest obraza dla tych, którzy faktycznie coś tu wnoszą.
Góra
 PM off  
      
#85 PostWysłany: 16 Sty 2017 21:55 

@‌gorny77‌ ale to zdecyduj się, bo raz deklarujesz, że nie chcesz wygrać, a przed chwilą chciałeś usuwać swojego głównego konkurenta, czyli @fraudatora. To jak to jest, masz apetyt na ręcznik i suchary beskidzkie, czy nie? :)
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#86 PostWysłany: 16 Sty 2017 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Czasem każdy ma swoje "nie chcem, ale muszem" :)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:02 

Anonymous napisał(a):
@‌gorny77‌ ale to zdecyduj się, bo raz deklarujesz, że nie chcesz wygrać, a przed chwilą chciałeś usuwać swojego głównego konkurenta, czyli @fraudatora. To jak to jest, masz apetyt na ręcznik i suchary beskidzkie, czy nie? :)


Na razie niektórzy latają samolotami, ale słyszałeś, że "jakby głupota umiała latać, to co poniektórzy byli by gołębiami pocztowymi"
Góra
 PM off  
      
#88 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:08 

A @‌Japonka76‌ odpowie na propozycję zmian.


Nie !!!
Dlaczego ?
Bo tak :)


https://www.fly4free.pl/forum/gownoburza-roku-fly4free-awards-2016,1593,105582&start=20
Góra
 PM off  
      
#89 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Skrzat nie dostał nominacji, bo chyba prawie każdy na forum wie, że On powinien ją dostać z automatu; nie glosowałbym na Skrzata bo to oczywista oczywistość, że powinien być wysoko; wolałbym wskazać na kogoś mniej zasłużonego ale ambitnego.

Zeus w ogóle nie powinien brać konkursie, bo robi przecież za kontrol (już była o tym dyskusja przy okazji przyznawania comiesięcznych nagród).

Też bym poprawił parę rzeczy w tej edycji ale wolę poczekać do końca i najpierw podziękować Tej, która podjęła ten wysiłek a dopiero potem dyskutować o kwestiach formalnych.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:17 

Regulamin był podany przed etapem zgłaszania propozycji, dawania lajków i pomógł. Nie można po podliczeniu głosów narzucać nowych reguł, nawet jeśli wyniki nam się nie podobają. Jeśli większość, albo chociaż licząca się grupa uczestników zabawy, miała kaprys by sobie zażartować z konkursu i zagłosować na fraudatora, trudno - trzeba ten wybór zaakceptować, a fraudator powinien przejść do finałowej rundy. Na tym polega demokracja :)
Góra
 PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
#91 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:22 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Przecież wszyscy lubimy demokrację, dlatego odpowiadam za wszystkich. 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:23 

I dobrze, bo wszyscy wszystko wiedzą. Proste.
Góra
 PM off  
      
#93 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:28 

Anonymous napisał(a):
Regulamin był podany przed etapem zgłaszania propozycji, dawania lajków i pomógł. Nie można po podliczeniu głosów narzucać nowych reguł, nawet jeśli wyniki nam się nie podobają. Jeśli większość, albo chociaż licząca się grupa uczestników zabawy, miała kaprys by sobie zażartować z konkursu i zagłosować na fraudatora, trudno - trzeba ten wybór zaakceptować, a fraudator powinien przejść do finałowej rundy. Na tym polega demokracja :)

Świetna lekcja demokracji.
Teraz już wiem , że ten konkurs to lustrzane odbicie prawdziwego życia.
Kiedyś, też dla jaj ludzie głosowali na Polską Partię Przyjaciół Piwa. I weszła do sejmu.
W takim razie 'Róbta co chceta".
Proste :mrgreen:
Gratulacje dla fraudatora.
Tylko jak adres poda do wysyłki ręcznika ? :roll:
Bo zbanowany.
Góra
 PM off
Pacyfa lubi ten post.
 
      
#94 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
Przecież to konkurs na forum a nie zebranie kapituły orderu Virtuti Militari.
Niektórzy z uczestników forum maja trochę poczucia humoru...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#95 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:39 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
Jeżeli serio powstają jakieś zgrzyty o to, że ktoś dla żartu zgłosił zbanowanego już użytkownika forum, który nawet jeśli wygra to i tak nic nie dostanie no to gratuluję wam samym, musicie mieć niezłą żyłkę do rywalizacji skoro bulwersujecie się takim kimś
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:41 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
Anonymous napisał(a):
Gratulacje dla fraudatora.
Tylko jak adres poda do wysyłki ręcznika ? :roll:
Bo zbanowany.


recznik otrzyma i przekaze nominator, proste.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
SAMI nominowaliscie i SAMI polubiliscie określone nominacje. Sami sobie jesteście winni ;) Ja tylko zliczylam głosy i podałam wyniki.
A w głosowaniu ostatecznym możecie wybrać bardziej na serio i na poważnie oddać swój głos.
Nie ma co się obrażać to tylko i wyłącznie decyzja WAS użytkowników tego forum, którzy wzięli udział w tej zabawie.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#98 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:44 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
troche mi to przypomina brexit, gdzie ludzie po ogloszeniu wynikow nagle sie obudzili i chceli drugiego glosowania, bo przeciez nie spodziewali sie takich wynikow i nie poszli, a tu niska frekwencja i taki wynik.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:47 

ibartek napisał(a):
troche mi to przypomina brexit, gdzie ludzie [...].

Tylko, że tutaj ci "ludzie" występują, jak na razie, w liczbie pojedynczej :)
Góra
 PM off  
      
#100 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Nie ma co się obrażać, trzeba było lajkować.
Zasady były jasne, fraudator może być po prostu czarnym koniem konkursu. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group