Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Z zasad:
2. Każda osoba może zgłosić maksymalnie 2 nominacje w danej kategorii. Każda nominacja musi zostać zgłoszona w oddzielnym poście.


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Anonymous napisał(a):
Szczerze, niech to wygląda jak chce i nawet w tej formie, ale BEZE MNIE o co grzecznie poprosiłem
Mogę mieć taką prośbę???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
DZIEKUJĘ


E! Nie bardzo, bo trzeba byłoby zmienić nazwę np na:

Najbardziej pomocny forumowicz r. Fly4Free Awards, wyłączając gornego 777

Ewentualną nagrodę można przekazać na licytację na cele charytatywne ;)
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#102 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:54 

Moja myszka, mój wybór !!!!!!11111
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#103 PostWysłany: 16 Sty 2017 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
MaPS napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Szczerze, niech to wygląda jak chce i nawet w tej formie, ale BEZE MNIE o co grzecznie poprosiłem
Mogę mieć taką prośbę???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
DZIEKUJĘ


E! Nie bardzo, bo trzeba byłoby zmienić nazwę np na:

Najbardziej pomocny forumowicz r. Fly4Free Awards, wyłączając gornego 777



proponuję pójść dalej i nazwać nagrodę jego imieniem
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 16 Sty 2017 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Moje 0,03kopiejki (pozdrawiam z arktycznego Murmańska):

- misie kolorowe: to robimy sobie jaja, czy naprawdę chcemy wybrać NAJBARDZIEJ POMOCNEGO forumowicza?
- szacunek i ukłony dla @‌Japonka76‌ , za to że robi to, co robi. I że jej się chce (dżizus, dwuznacznie zabrzmiało ;));
- trochę szkoda, że coś mogącego spajać naszą forumową społeczność, staje się zarzewiem do kolejnej zadymy, dyskusji czy jak to teraz nazwiemy;
- na przykładzie listy finałowej, a piję tutaj do @fraudator i odrobinę do @‌rw30‌ ( tu ważna uwaga, no offence, @‌rw30‌ ), widać wyraźnie że demokracja jednak nie jest najlepszym systemem; C'mon, kurde, to tak serio-serio? Jeżeli tak, to oficjalnie zgłaszam nową kategorię, którą powinno być:

a) trollowanie/strollowanie roku na forum

... i ta kandydatura powinna tam być jednym z faworytów :lol:

- czy wyjdę na marudę, jeżeli zauważę, że (i zanim to napiszę, dla pewności raz jeszcze przeczytam tytuł wątku >> NAJBARDZIEJ POMOCNY FORUMOWICZ ROKU) przepada w owym głosowaniu-lajkowaniu na przykład @‌pestycyda‌ , która właśnie zgarnęła (KOLEJNĄ) nagrodę za relację miesiąca i która wnosi bardzo dużo w naszą społeczność? A na liście finałowej widzę coś, co jest odpowiednikiem San Escobar? Fajnie...

Podobno dojrzałość społeczności widać m.in. w momentach, w których dochodzi do jasnego rozróżnienia, co jest żartem, a co nim przestaje być (ktoś tutaj jako przykład podawał PPPP). Bo żarty są potrzebne, ale czasami chodzi o nieco inne rzeczy. Do informacji praktycznych z wyjazdów może też zacznijmy robić takie wrzutki. Kto wie, może jak napiszemy o Immaculadzie Concepcion, która za darmo nocuje forumowiczów w Hawanie, ktoś się nabierze i będzie szukać z nią kontaktu? Ale będzie beka, prawda? 8-)

I taka uwaga natury ogólnej: fajnie sobie porobić heheszki, "pozbijać się", ku uciesze gawiedzi i swojej własnej. Lubię to. Ale czasami heheszki powodują odrobinę inny kierunek, niż planowany. Jestem aktualnie w Rosji, więc wrzucę coś autorstwa człowieka, który tworzył w języku rosyjskim >> Czemu smiejoties'? nad soboju smiejoties'! (Z czego się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#105 PostWysłany: 16 Sty 2017 23:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
OradeaOrbea napisał(a):
A na liście finałowej widzę coś, co jest odpowiednikiem San Escobar? Fajnie...


Temat o San Escobar ma już 6 stron (przynajmniej miał jak ostatnio widziałem) także może dlatego takie nominacje i wyniki.
Przecież nikt nie kazał Wam oszczędzać lajków i głosować na swoich kandydatów. Teraz pretensje, że Zeus czy Skrzat mają mało głosów. Trzeba było zapodać lajka, zasady były jasne i czytelne.
Teraz będzie burza jak z Brexitem czy z Trumpem bo ludzie wybrali nie tak jak powinni.
Trochę luzu, przecież nie przyznajemy Nobla :D
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#106 PostWysłany: 16 Sty 2017 23:31 

@‌OradeaOrbea‌, w zasadzie bardziej się z Tobą zgadzam, niż nie zgadzam, jeśli chodzi o poruszoną kwestię, z jednym tylko ALE - czas na zgłaszanie tych uwag minął. Minął w momencie, gdy ruszyło zgłaszanie kandydatur, a minął już na 100 proc. wtedy, gdy fraudator zaczynał zdobywać popularność. Teraz wygląda to tak, jakby koncesjonowana grupa autorytetów (w życiu bym Cię nie podejrzewał o konserwatywne ciągotki, a przecież elitaryzm wchodzi w konserwatyzm jak gorący nóż w zimne masło ;)) chciała zweryfikować wybory użytkowników i nadać ostateczny kształt liście finałowej. Tego kroku zasady zabawy opublikowane przez @‌Japonka76‌ nie przewidywały, a wszyscy chyba mamy wpojone, że reguł w trakcie gry się nie zmienia. Zaczyna to przypominać niefortunną promocję Lidla.
Dajmy ludziom wybrać w zgodzie z własną wiedzą, intuicją i sumieniem. Ta zabawa nie wymaga agitacji.


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 16 Sty 2017 23:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#107 PostWysłany: 16 Sty 2017 23:35 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4036
złoty
JarekGdynia napisał(a):
Trochę luzu, przecież nie przyznajemy Nobla :D

Uff, to mnie uspokoiłeś, bo pewnie gdybyście mieli takie kompetencje, to znając "poczucie h(o)umoru" forumowiczów-pokojowy Nobel przypadłby Hitlerowi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 16 Sty 2017 23:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
JarekGdynia napisał(a):
Temat o San Escobar ma już 6 stron (przynajmniej miał jak ostatnio widziałem) [..] Trochę luzu, przecież nie przyznajemy Nobla :D

100% racji, @‌JarekGdynia‌ ! Tyle że temat o San Escobar ewidentnie od początku był z kategorii >> heheszki << ;)
Odnośnie luzu, spoko, kumam bazę i rozumiem konwencję... ale jakoś mi to zgrzyta akurat w tej kategorii. Bo, IMO, to naprawdę kategoria, w której my - jako społeczność - możemy pokazać, że aktywność, pomoc i budowa społeczności... są zauważane i mogą być docenione.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 16 Sty 2017 23:37 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
jacek96 napisał(a):
JarekGdynia napisał(a):
Trochę luzu, przecież nie przyznajemy Nobla :D

Uff, to mnie uspokoiłeś, bo pewnie gdybyście mieli takie kompetencje, to znając "poczucie h(o)umoru" forumowiczów-pokojowy Nobel przypadłby Hitlerowi!
Albo Putinowi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 16 Sty 2017 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Obama już dostał to Putin nie może? ;)

Najśmieszniejsze jest to, że kilka osób które dały lajka fraudatorowi teraz ma pretensje, że jest nominowany :D
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#111 PostWysłany: 16 Sty 2017 23:55 

@ JarekGdynia
Dobrotliwy z Ciebie człowiek. Każdemu byś nieba przychylił i każdego rozgrzeszył. To nie ironia.
Ale w pewnych sprawach masz słabą orientację.
Ale Nobla tu nie przyznajemy jak twierdzisz, to nic się nie stało.
Wróci, bo powie, że to tylko żarty były. ;)


Ostatnio edytowany przez Washington, 17 Sty 2017 18:53, edytowano w sumie 1 raz
„Off topic” odbieganie w wypowiedzi od istoty sprawy w danym temacie.
Góra
 PM off  
      
#112 PostWysłany: 17 Sty 2017 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Rozumiem że Ty dałeś lajka pod fraudatorem przypadkowo? ;)


Ostatnio edytowany przez Washington, 17 Sty 2017 18:54, edytowano w sumie 1 raz
„Off topic” odbieganie w wypowiedzi od istoty sprawy w danym temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 17 Sty 2017 00:04 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
cccc napisał(a):
Czy mozna jeszcze oddac glos na obie Panie: @‌Miriam‌ i @Kara?
Już nie. Jak zwykle niezorientowany i nie przeczytałeś warunków nominacji i terminów głosowania. ;)
_________________
Ιαπόνκα76


Ostatnio edytowany przez Washington, 17 Sty 2017 18:51, edytowano w sumie 1 raz
bez zaczepek poproszę - wystarczyło by "już nie" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
#114 PostWysłany: 17 Sty 2017 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
@‌ane.wald‌ Ależ chłopie to wszystko ładnie zaplanowałeś. Połowa drogi do ręcznika i pełen sukces. Z niecierpliwością czekam na to jak poradzisz sobie w finalnym głosowaniu:)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
JarekGdynia lubi ten post.
 
      
#115 PostWysłany: 17 Sty 2017 00:10 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Wolę adapter uniwersalny, żeby był dla wszystkich. :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
#116 PostWysłany: 17 Sty 2017 00:11 

@ JarekGdynia
A dałem lajka fraudatorowi ?:roll:
O kurcze. Faktycznie. Chodziło mi o to , że rozbawiły mnie te screeny z jego postami.
Niechcący. A to poszło do punktacji.
To tylko potwierdza, że ranking jest zafałszowany.
To samo z moją nominacją , od gornego 77. Byłem przekonany, że on o sobie pisze, a mnie otagował, coby dotarło. :D
A on mnie niby nominował.
Idźta mi z tym konkursem. Wyłączam się.
Góra
 PM off  
      
#117 PostWysłany: 17 Sty 2017 00:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Anonymous napisał(a):
Niechcący. A to poszło do punktacji.
To tylko potwierdza, że ranking jest zafałszowany.
Błagam....... :lol:
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#118 PostWysłany: 17 Sty 2017 00:16 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Japonka76 napisał(a):
Już nie. Jak zwykle niezorientowany i nie przeczytałeś warunków nominacji i terminów głosowania. ;)

Może się domyślasz skąd ten brak orientacji w temacie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#119 PostWysłany: 17 Sty 2017 00:22 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Tak ;) Brak czytania ze zrozumieniem.
Pierwszy post wątku z opisem reguł gry nadal jest dostępny.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 17 Sty 2017 00:31 

Za długi.
Nie chciało mi się czytać. :D
A co dopiero zrozumieć. :lol:


Ostatnio edytowany przez Zeus, 18 Sty 2017 14:21, edytowano w sumie 1 raz
zamknięcie tematu
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 120 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group