Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Wrz 2018 21:44 

Rejestracja: 23 Wrz 2018
Posty: 5
Witam jest to mój pierwszy post na tym forum, starałam się wyłapać jak najwięcej informacji z innych wątków, jednak dalej mam kilka pytań. 15 października razem z rodziną lecimy z Warszawy do Seulu z przesiadką w Pekinie przewoźnikiem Air China.

Bilety kupione przez Tripair w lipcu. Dostałam na maila bilety elektroniczne tzn. 5 numerów 13 cyfrowych i numer rezerwacji. Czy to wystarczy na lotnisku, mieć wydrukowane i tyle? Sprawdziłam na travelsky i pokazuje wszystkie 4 samoloty dla wszystkich osób więc może jest okey.

Kolejne moje pytanie to czy lepiej odprawić się na lotnisku czy jednak online przez internet, dodam że kupując bilety nie mieliśmy jeszcze paszportów będziemy odbierać je w tym tygodniu.

Zależałoby nam też na tym aby siedzieć razem w samolocie, dla części z nas będzie to właśnie pierwszy lot i nie chcielibyśmy siedzieć w różnych miejscach czy jest możliwość jakoś załatwić aby te miejsca zarezerwować chociaż. Czy może ta odprawa onlina może w tym pomóc?

Ostatnią sprawą jest bagaż czy w Pekinie będziemy musieli go obierać, czy jak nadamy go w warszawie do doleci aż do miejsca do celowego?

Dziękuję za wszelką pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 23 Wrz 2018 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@julkalulka
Tripair contact details:
Reservations Phone: +34 518888361
Fax: +30 210 9469270
Email: tripair@tripair.com

Polecam email.


A jaki w Pekinie ucieknie Wam samolot do Seulu to też najpierw będziesz na forum pisać?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Wrz 2018 21:58 

Rejestracja: 23 Wrz 2018
Posty: 5
@namteH wiadomo że nie będę pisać wtedy na forum, jest jeszcze 3 tygodnie do lotu i myślałam że uzyskam informacje od osób które już leciały i mają jakieś doświadczenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Wrz 2018 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
oni , pod tym telefonem, maja doswiadczenia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 23 Wrz 2018 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 372
Kilometry: 440 003
srebrny
Jeśli nie macie jakiegoś mega długiego stop overa w PEK to bagaż nadany w Warszawie odbierzecie w Seulu.
Przy odprawie w Warszawie można o to zapytać i poprosić również o miejsca obok siebie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Wrz 2018 22:10 

Rejestracja: 23 Wrz 2018
Posty: 5
@BZG w Pekinie mamy przesiadkę 3h, dziękuję za odpowiedz na temat miejsca obok siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Wrz 2018 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 372
Kilometry: 440 003
srebrny
Jak 3h przesiadki to bagaż z automatu poleci do Seulu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Wrz 2018 22:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
air-china-odprawa-online,225,36486
problem-z-rezerwacja-air-china,225,78807
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 26 Wrz 2018 10:58 

Rejestracja: 23 Wrz 2018
Posty: 5
Ostatnie pytanie, wczoraj wszyscy odebraliśmy paszporty warto pisać do tripair albo do polskie oddziału air china z numerami tych paszportów aby mieli to w systemie czy nie robić sobie z tym problemu. Widziałam że jak chce się sprawdzić stan rezerwacji na stronie airchina trzeba podać numer paszportu.

Dziękuję za wszelką pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Wrz 2018 11:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
przeczytalas te artykuly Zeus zamiescil post powyzej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Wrz 2018 11:45 

Rejestracja: 23 Wrz 2018
Posty: 5
Tak, czytałam nie ma tam o paszportach. Myślałam że forum jest do pomocy ale jak widzę myliłam się
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Wrz 2018 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Równiez nie ma informacji o wysylaniu numerów karty kredytowej do nich na maila zeby sobie sprawdzili czy aby na pewno maja poprawne. Ciekawe dlaczego?

Tu jest strona do sprawdzenia stanu rezerwacji:
https://www.airchina.us/US/GB/booking/manage-my-trips/

Nigdzie nie ma nic odnosnie numeru paszportu.

Co do odprawy, to jezeli nie wiesz za wiele to zostaw to pani z obslugi na lotnisku - ona sie caloscia zajmie, wpisze twoj poprawny numer paszportu w poprawne miejsce i bedzie ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Wrz 2018 11:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Forum jest do pomocy, faktycznie. Ale też miło jest, jak ktoś ciut poszuka, a nie czeka na gotowe.
Wiele osób poleciało AirChina, przed powstania tych grup, beż pytania i dali radę. Masz infolinię polską, dzwonisz, i będzie odpowiedz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group