Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nad morze z Bolonii
#1 PostWysłany: 28 Mar 2014 13:53 

Rejestracja: 10 Mar 2014
Posty: 218
niebieski
Witam,
planuję wybrać się w wakacje do nad włoskie morze, chociaż interesuje mnie nie tylko leżenie na plaży. Aktualnie najtańsze loty do Włoch można znaleźć do Bolonii. Gdzie najlepiej wybrać się stamtąd na wybrzeże? Nie interesują mnie wielkie miasta ani imprezownie (jaką podobno jest rozważane przeze mnie do niedawna Rimini) - jeśli jest taka możliwość, preferowałbym małe, urokliwe miasteczko z jakąś plażą i niewygórowanymi (oczywiście jak na Włochy) cenami:) Fajnie byłoby, gdyby oprócz plażowania można było tam porobić coś jeszcze (np. trochę pozwiedzać, pochodzić po górach, pagórkach, itp.)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 29 Mar 2014 00:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 339
Kilometry: 501 360
Rimini i okolice. Pochodzić możesz po Ravennie i San Marino.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Mar 2014 01:07 

Jeśli do Bolonii dostaniesz sie z 2 stówki to nastepną stówkę oczywiscie zł ,wydasz na pociąg do Rimini w dwie strony. Noclegi ,w zależy ile osób, tak po 10 e na /os przy 4 os idzie znależść w apartamentach, ale nie w sierpniu. Na miejscu stracisz euro tyle ile uważaż na swoje wydatki. Plaże są płatne za parasol i 2 lezaki 15 e /kawa gratis/ mozna przejść się ok 1 km i tam jest plaza gratis ,ale brudna. Co do zwiedznia nie wypowim się ,byłem z "babą" tylko 3 dni.
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Mar 2014 14:20 

Rejestracja: 23 Mar 2014
Posty: 58
Loty: 380
Kilometry: 723 005
Jak nie na Adriatyk, to jedź na Tyrreńskie. Tyle że tanio na 99% nie będzie i czy na wschód, czy na zachód, z Bolonii na pewno wydasz trochę na pociąg. Może to mało odkrywcza rada, ale przejrzyj oferty na włoskim gruoponie - czasami są dobre hotele, apartamenty, itd. za ułamek ceny, oczywiście poza Ferragosto (we Włoszech szczyt sezonu to 15 sierpnia i okolice). Szukając czegoś już na miejscu trudno jest o opcję "budget"... Powodzenia!
_________________
Essi
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group