Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 25 Paź 2013 17:57 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Muton napisał(a):
Czy na mecze na Węgrzech(Ujpest, Ferencvaros) trzeba wyrabiać kartę kibica? Jeśli tak ile kosztuje i czy da rade wyrobić, np. w sobotę przed meczem?



Musisz miec karte kibica . Wyrobisz ja za darmo . Czas to jakies 10-15 minut (musisz wypelnic formularz - na szczascie np Ferencvaros ma je po angielsku )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 02 Lis 2013 23:26 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69




Derby Belgradu dzisiaj

Pozdrowienia z Belgradu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 03 Lis 2013 00:23 

Rejestracja: 03 Lis 2013
Posty: 3
Zbanowany
Tego szukałam!:) :) Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 03 Lis 2013 01:23 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
groundhopper napisał(a):



Derby Belgradu dzisiaj

Pozdrowienia z Belgradu


"Akcja Znicz" w wykonaniu Grabarzy? :) Nieźle trafiłeś- szczerze zazdroszczę i gratuluję wyboru meczu. To jest prawdziwy klasyk, a nie jakieś pierdoły w metroseksualnym teatrzyku na Camp Nou... :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 03 Lis 2013 01:35 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Do Belgradu przyjechalismy na zaproszenie chlopakow z Grobari ktorych poznalismy na derbach Budapesztu w sierpniu (wczesniej jezdzilismy incognito i siadalismy z gospodarzami)

Logistycznie rozwiazalismy to tak ze samolotem do Budapesztu i stamtad pociagiem do Belgradu - jesli komus przyjdzie do glowy narzekac na polska kolej proponuje przejazdzke na odcinku Subotica - Novi Belgrad :) zobaczy ze gdzie indziej jest gorzej :) a tu jutro bedziemy wracac ...

Belgrad jest fajnym miastem ale przed wyjazdem jak ktos nie uczyl sie rosyjskiego niech zrobi szybki kurs cyrylicy bo praktycznie wszedzie pisza cyrylica ...

Ok lece na balety :-)

PS Nastepny wyjazd na "Derby Chorwacji" Dinamo Zagreb v Hajduk Split ewentualnie na Derby Bukaresztu Steaua v Rapid
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 04 Lis 2013 17:19 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
W Zagrzebiu trwa protest kibiców Bad Blue Boys, więc atmosfera na meczach jest beznadziejna aktualnie- nie polecam. A jak derby Bukaresztu to lepiej na Steaua- Dinamo.
Ja ruszam w grudniu do Lizbony na Benfikę. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 04 Lis 2013 22:28 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Muton ok tylko ze moje wtyki to nie sa chlopcy ze szkolki niedzielnej :)

Wtyki :

Ujpest Budapest
Ferencvaros
Partizan Belgrad
Vojvodina Nowy Sad
Dinamo Zagreb
Hajduk Split
Rapid Wieden
Sturm Graz
Zeljeznicar Sarajevo
Ajax Amsterdam
CSKA Sofia
Steaua Bukareszt
Dynamo Drezno
Union Berlin
Slovan Bratyslawa
Sparta Praga
Viktoria Zizkov
Hammarby Stockholm
AIK Solna


Ostatnio edytowany przez groundhopper 06 Lis 2013 12:26, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 12 Lis 2013 14:10 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
27 listopada Puchar Wegier

Ferencvaros v Ujpest bilety od 1500 do 2000 ft

(trzeba miec karte ale bez problemow wejdzie sie na sektor Ujpestu bez karty trzeba podac mi tylko do tygodnia przed meczem swoje dane i date urodzenia )

4 grudnia Puchar Wegier

Ujpest v Ferencvaros brak danych co do cen biletow

Wejscie bez karty kibica ale przy kupnie trzeba okazac dowod/paszport

Jak sa chetni na eskapade i zwiedzanie pisac na pw .

Mam dobra miejscowke na tani nocleg ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 05 Gru 2013 18:44 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
www.hungaryultras.blogspot.com/2013/12/ ... 4.html?m=1

Zdjecia z meczu Ujpest v Ferencvaros w Pucharze Wegier na ktorym mialem okazje wczoraj byc . Byl to rewanz (tydzien temu tez bylem - w miedzyczasie zaliczylem wyjazd z Ujpestem do PAKS)

Na dzien dzisiejszy sezon meczowy koncze (moze jak wojewoda mazowiecki zmadrzeje zalicze jeszcze Legia v Cracovia) . Zaliczylem w tym roku 68 meczy z tego 27 to mecze "groundhoppingowe"

Udalo sie zaliczyc wszystkie mecze derbowe miedzy Ujpestem a Ferencvarosem do tego : Derby Belgradu , Dinamo v Hajduk Split , Banik v Sparta , Derby Sofii Bukaresztu Sztockholmu Moskwy i Rzymu i pare innych meczy ... a teraz czas odpoczac ;)

Jak ktos chce sie podlaczyc i jezdzic ze mna niech pisze na pw rowniez jesli chce o cos zapytac ale od razu mowie ze unikam "modern football" wiec takie ligi jak hiszpanska portugalska angielska holenderska mi nie podchodza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 07 Gru 2013 17:25 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Na jaki mecz do Belgradu ?
Teraz znalazłem że jeszcze w tym terminie co derby Wiednia jest Union Berlin - Dynamo Drezno, więc chyba tam ruszę, problemu z biletami chyba być nie powinno
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 12 Mar 2014 17:57 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Cześć, po raz pierwszy tu wbijam i od razu chcę się podzielić moimi wyjazdami z tego sezonu z krótkim opisem.

02/11/13 Crvena Zvezda - Partizan. Bilet kupiony przez net bez żadnego problemu. Dojazd samochodem, ale obecnie jest bardzo dobre połączenie z Wawy z Air Serbia. Wrażenia niezapomniane. To mecz numer 1 w Europie!

06/02/14 Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń. - Bilet też przez neta kupiony, ale trzeba szybko działać, bo szybko schodzą. Koszt 30 euro na głównej trybunie. Dojazd Polski BBus, potem metrem. Całkiem niezła atmosfera, na pewno warto zobaczyć te derby.

25/02/14 Galatasaray Stambuł - Besiktas Stambuł - Przez net nie daliśmy rady kupić biletu. Serwer wieszał się, poza tym strona biletowa w języku tureckim. Chętnych do obejrzenia grubo ponad 100 tys. Całe miasto żyje derbami, ale pełna kultura dookoła. Turcy uprzejmi i życzliwi. Mimo iż nie sposób dostać oficjalnie bilety na mecz, pod stadionem można kupić od kiboli. Na jeden bilet wchodzi po kilka osób. Bilet podawany jest przez płot, ochrona udaje, że nic nie widzi. Trzeba jednak słono zapłacić. Myslę, że przed samym meczem za ok 100 zł. Wcześniej dużo drożej. Atmosfera warta jednak każdych pieniędzy, do tego gwiazdy Galaty - Drogba, Sneijder i reszta. Transport do Istambulu drogi. Miasto olbrzymie, ale dobrze skomunikowane.

Gdyby ktoś chciał jakieś info na temat tych meczów zapraszam na priv. Szukam chętnych do wypadu na ciekawe mecze, szczególnie derbowe i szczególnie poza Europę Zachodnią. W planach mam derby Casablanki (za nieduze pieniądze można wyjazd ogarnąć). Chętnie wyskoczę też na mecze ligi włoskiej. Jeśli ktoś szuka towarzysza do piłkarskich lub koszykarskich eskapad po świecie niech śmiało się do mnie odzywa. Moje nabliższe lotniska to Katowice Kraków i Wawa i Łódź
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 13 Mar 2014 22:08 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Joozek25 napisał(a):
Cześć, po raz pierwszy tu wbijam i od razu chcę się podzielić moimi wyjazdami z tego sezonu z krótkim opisem.

02/11/13 Crvena Zvezda - Partizan. Bilet kupiony przez net bez żadnego problemu. Dojazd samochodem, ale obecnie jest bardzo dobre połączenie z Wawy z Air Serbia. Wrażenia niezapomniane. To mecz numer 1 w Europie!

06/02/14 Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń. - Bilet też przez neta kupiony, ale trzeba szybko działać, bo szybko schodzą. Koszt 30 euro na głównej trybunie. Dojazd Polski BBus, potem metrem. Całkiem niezła atmosfera, na pewno warto zobaczyć te derby.

25/02/14 Galatasaray Stambuł - Besiktas Stambuł - Przez net nie daliśmy rady kupić biletu. Serwer wieszał się, poza tym strona biletowa w języku tureckim. Chętnych do obejrzenia grubo ponad 100 tys. Całe miasto żyje derbami, ale pełna kultura dookoła. Turcy uprzejmi i życzliwi. Mimo iż nie sposób dostać oficjalnie bilety na mecz, pod stadionem można kupić od kiboli. Na jeden bilet wchodzi po kilka osób. Bilet podawany jest przez płot, ochrona udaje, że nic nie widzi. Trzeba jednak słono zapłacić. Myslę, że przed samym meczem za ok 100 zł. Wcześniej dużo drożej. Atmosfera warta jednak każdych pieniędzy, do tego gwiazdy Galaty - Drogba, Sneijder i reszta. Transport do Istambulu drogi. Miasto olbrzymie, ale dobrze skomunikowane.

Gdyby ktoś chciał jakieś info na temat tych meczów zapraszam na priv. Szukam chętnych do wypadu na ciekawe mecze, szczególnie derbowe i szczególnie poza Europę Zachodnią. W planach mam derby Casablanki (za nieduze pieniądze można wyjazd ogarnąć). Chętnie wyskoczę też na mecze ligi włoskiej. Jeśli ktoś szuka towarzysza do piłkarskich lub koszykarskich eskapad po świecie niech śmiało się do mnie odzywa. Moje nabliższe lotniska to Katowice Kraków i Wawa i Łódź

co powiesz na Brazylię lub Argentynę?korci mnie taki wypad na tamtejsze derby
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 14 Mar 2014 15:34 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
77kylo napisał(a):
Joozek25 napisał(a):
Cześć, po raz pierwszy tu wbijam i od razu chcę się podzielić moimi wyjazdami z tego sezonu z krótkim opisem.

02/11/13 Crvena Zvezda - Partizan. Bilet kupiony przez net bez żadnego problemu. Dojazd samochodem, ale obecnie jest bardzo dobre połączenie z Wawy z Air Serbia. Wrażenia niezapomniane. To mecz numer 1 w Europie!

06/02/14 Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń. - Bilet też przez neta kupiony, ale trzeba szybko działać, bo szybko schodzą. Koszt 30 euro na głównej trybunie. Dojazd Polski BBus, potem metrem. Całkiem niezła atmosfera, na pewno warto zobaczyć te derby.

25/02/14 Galatasaray Stambuł - Besiktas Stambuł - Przez net nie daliśmy rady kupić biletu. Serwer wieszał się, poza tym strona biletowa w języku tureckim. Chętnych do obejrzenia grubo ponad 100 tys. Całe miasto żyje derbami, ale pełna kultura dookoła. Turcy uprzejmi i życzliwi. Mimo iż nie sposób dostać oficjalnie bilety na mecz, pod stadionem można kupić od kiboli. Na jeden bilet wchodzi po kilka osób. Bilet podawany jest przez płot, ochrona udaje, że nic nie widzi. Trzeba jednak słono zapłacić. Myslę, że przed samym meczem za ok 100 zł. Wcześniej dużo drożej. Atmosfera warta jednak każdych pieniędzy, do tego gwiazdy Galaty - Drogba, Sneijder i reszta. Transport do Istambulu drogi. Miasto olbrzymie, ale dobrze skomunikowane.

Gdyby ktoś chciał jakieś info na temat tych meczów zapraszam na priv. Szukam chętnych do wypadu na ciekawe mecze, szczególnie derbowe i szczególnie poza Europę Zachodnią. W planach mam derby Casablanki (za nieduze pieniądze można wyjazd ogarnąć). Chętnie wyskoczę też na mecze ligi włoskiej. Jeśli ktoś szuka towarzysza do piłkarskich lub koszykarskich eskapad po świecie niech śmiało się do mnie odzywa. Moje nabliższe lotniska to Katowice Kraków i Wawa i Łódź

co powiesz na Brazylię lub Argentynę?korci mnie taki wypad na tamtejsze derby


Bardzo chętnie, jednak kwestia finansowa tego przedsięwzięcia jest obecnie poza moim zasięgiem. Cel jak najbardziej kuszący
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 06 Kwi 2014 23:37 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
celtic1888 napisał(a):
Cześć, jestem nowy na forum.
y odnośnie biletów i ogólnie samego meczu? Najprawdopodobniej pojadę tam autokarem, tylko najpierw chcę zdobyć bilet na derby. Mogę je dostać przez internet i ewentualnie ile dni wcześniej się pojawiają? Z tego co widzę tutaj: http://www.ticketline.rs ich nie ma...


Byłem w rundzie jesiennej w Belgradzie na derbach. Atmosfera niezapomniana. Widzialem wiele meczy w Europie (w tym 1/2 BVB Ream, Derby Zaglebia Ruhry BVB - S04, Holandia, Poska, Barca, Ac Milany z Juventusami i Barcelonami. Nie ma porównania, choć piłkarsko gorzej to na trybunach pieklo, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Bilety mozna kupic w kasach stadionowych lub od ultrasów przed meczem. Stoja na drogach dojscia na stadion i sprzedaja po nominalnej bilety klubowe, czyli bez ceny, ale uprawniajace do wejscia. Miejsca nienumerowane. Tak bylo na Marakanie, czyli stadionie CZ. Na Partizanie ktory jest niedaleko, choc mniejszy, pewnie podobnie.

Byc moze wybiore sie tez na mecz 26.04. Wszystko zalezy czy polece na Karaiby czy na Wschod.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 08 Kwi 2014 10:43 

Rejestracja: 08 Kwi 2014
Posty: 3
Tylko że na mecz Zvezda Partizan na Marakanie jest do kupienia jakieś 50 tysięcy
biletów a na Partizan z 35, to raz, po drugie ten mecz będzie praktycznie decydował
o mistrzostwie Serbii więc zainteresowanie będzie duże, także jade na ten mecz ale biletów
jak na razie nie mam. Jest szansa 3 dni przed meczem je kupić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 12 Kwi 2014 00:21 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
Niby masz racje z pojemnościa, ale zapominasz o strefach buforowych miedzy zwalczającymi się miedzy sobą kibicami Partizana (Grobari o Zabranieni Grobari) i Crvenej do tego tradycyjnie.

Organizacja meczy w Serbii to nie opery piłkarskie w Anglii. Nikt nie dba o to czy siedzi na właściwym miejscu itd. Śmiem twierdzic, że bilety nie są liczone co do jednego i na stadion moga wpuścić więcej niż jest miejsc w granicy rozsądku, bo wiele osób nie siedzi w ogóle.

Jeśli masz odrobinę smykałki kupisz bilet bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 15 Kwi 2014 13:56 

Rejestracja: 02 Kwi 2014
Posty: 4
Odnośnie Večiti derbi: http://www.ticketline.rs/ na stronie pojawiły się bilety ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 17 Kwi 2014 23:18 

Rejestracja: 22 Gru 2010
Posty: 17
Loty: 5
Kilometry: 5 221
stalk3r napisał(a):
Niby masz racje z pojemnościa, ale zapominasz o strefach buforowych miedzy zwalczającymi się miedzy sobą kibicami Partizana (Grobari o Zabranieni Grobari) i Crvenej do tego tradycyjnie.

Organizacja meczy w Serbii to nie opery piłkarskie w Anglii. Nikt nie dba o to czy siedzi na właściwym miejscu itd. Śmiem twierdzic, że bilety nie są liczone co do jednego i na stadion moga wpuścić więcej niż jest miejsc w granicy rozsądku, bo wiele osób nie siedzi w ogóle.

Jeśli masz odrobinę smykałki kupisz bilet bez problemu.


Byłem rok temu na derbach na stadionie Partizana, sytuacja podobna jak teraz - mecz decydował o tytule na 2 kolejki przed końcem. Co ciekawe stref buforowych nie było żadnych (sam siedziałem idealnie na granicy sektorów :) , w trakcie meczu doszło do staracia Grobari z Zabranienymi.
Co do biletów to gość od którego wynajmowałem w Belgradzie mieszkanie kupił tikety na kilka dni przed meczem ( mniej niż tydzień).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 17 Kwi 2014 23:47 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
elgoros napisał(a):
stalk3r napisał(a):
Niby masz racje z pojemnościa, ale zapominasz o strefach buforowych miedzy zwalczającymi się miedzy sobą kibicami Partizana (Grobari o Zabranieni Grobari) i Crvenej do tego tradycyjnie.

Organizacja meczy w Serbii to nie opery piłkarskie w Anglii. Nikt nie dba o to czy siedzi na właściwym miejscu itd. Śmiem twierdzic, że bilety nie są liczone co do jednego i na stadion moga wpuścić więcej niż jest miejsc w granicy rozsądku, bo wiele osób nie siedzi w ogóle.

Jeśli masz odrobinę smykałki kupisz bilet bez problemu.


Byłem rok temu na derbach na stadionie Partizana, sytuacja podobna jak teraz - mecz decydował o tytule na 2 kolejki przed końcem. Co ciekawe stref buforowych nie było żadnych (sam siedziałem idealnie na granicy sektorów :) , w trakcie meczu doszło do staracia Grobari z Zabranienymi.
Co do biletów to gość od którego wynajmowałem w Belgradzie mieszkanie kupił tikety na kilka dni przed meczem ( mniej niż tydzień).



Również byłem rok temu na wiosnę, pojechałem bez biletu dzień wcześniej - nie było możliwości kupienia. Chodziłem dookoła stadionu i pytałem wielu ludzi czy chcieliby sprzedać, ostatecznie po około 20 minutach kupiłem za trzykrotność nominalnej ceny - około 120 zł na trybunę Alcatraz. Polecam naprawdę warto. Kibice, którzy już weszli na stadion zrzucali z trybun bilety do ludzi pod stadionem i również wchodzili. Wszyscy cały czas stali na krzesełkach, nawet przez minutę nie było mowy o siedzeniu. Race leciały cały mecz.
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 18 Kwi 2014 11:58 

Rejestracja: 02 Kwi 2014
Posty: 4
hanysek1964 napisał(a):
a zauważyłeś że tam jest tylko podana informacja o tym gdzie można kupić te bilety?
masz już bilet? jakim środkiem transportu się tam wybierasz?


Tak zauważyłem, pojawiła się aktualizacja, 21.4 mają być wprowadzone do obiegu.
Dzwoniłem do nich, bardzo miła pani potwierdziła tę informację, spokojnie można się dogadać po angielsku.
Ja jadę w środę autokarem do Budapesztu, w czwartek do Belgradu, a później Sarajewo, Chorwacja i Węgry. Wszystko raczej autokarem.
Co myślicie o bilecie na jug? Dobry pomysł, czy może być zbyt gorąco? Obcego zwykle wyczują od razu... Nie wiem jak wygląda to z Alcatraz...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 159 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group