Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 14 Cze 2019 15:32 

platynowy
Powinni oddać niezwłocznie.

#22 PostWysłany: 05 Lut 2020 13:26 

witam, mam podobną sytuajcę - zmieniono mi lot na kompletnie bezsensowny, niemożliwy do odbycia. Dostałam informajcę od linii lotniczych o zmianie lotu - MyTrip nie wysłało żadnego maila w tej sprawie. Próbowałam się kontaktować z nimi telefonicznie (numery dostepne na stronie anglojęzycznej), ale za każdym razem słysze od nich, że jest możliwe dokonanie zmiany (za opłatą), tylko zajmuje się tym inny ich oddział i mogą mnie do niego przekierować - po mojej zgodzie zostaję przełączona do kolejki, w której czekam około 25 - 30 minut po czym połączenie się urywa (nie wspominając o tym, że każde połączenie jest płatne). Pisałam maila i zgłaszałam im problem przez formularze kontaktowe dostępne na stronie. Na jedną z moich wiadomości nawet odpisali proponując mi alternatywny lot i prosząc o zatwierdzenie czy mi on odpowiada - odpisałam, wyraziłam zgodę i mija kolejny dzień milczenia z ich strony - lot nadal nie został zmieniony. Już nie wiem jak skutecznie to z nimi załatwić... Linie lotnicze twierdzą, że nie mogą pozmieniać mi tego lotu, bo to pośrednik ma się tym zająć.
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 05 Lut 2020 13:34 

srebrny
Jeśli dobrze kojarzę, mówili mi, że od akceptacji zmian mają tydzień na wystawienie nowego biletu. Tyle usłyszałem jak dzwoniłem po kilku dniach, ale po tym telefonie poprawione bilety przyszły w kilka minut. Ogólnie kontakt z nimi ciężki.

Image
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 05 Lut 2020 13:40 

hmm, to trochę pociszające, jeszcze nie minął tydzien odkąd wysłali mi tą propozycje - może jeszcze poczekam, do dnia odlotu mam trochę czasu
 Relacje PM off  

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], jabollus oraz 2 gości