Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 392 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 16 Gru 2018 16:05 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
Ktos juz tak robil ? Moze potwierdzic ? Ile kosztuje ewentualna zmiana ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#82 PostWysłany: 16 Gru 2018 16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Nic nie kosztuje bo paszport to normalna rzecz którą się co jakiś czas wymienia. Poza tym można sobie najpierw zaplanować lot a potem dopiero wyrobić paszport.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marcin Cy lubi ten post.
Marcin Cy uważa post za pomocny.
 
      
#83 PostWysłany: 09 Sty 2019 00:30 

Rejestracja: 04 Sty 2019
Posty: 11
Znalazłem u nich lot z JFK do Warszawy, w jedna i druga stronę cena biletu 2254 zł, jest to o 1000 mniej niż kolejny pośrednik. Skąd taka cena? Myślicie, że można im zaufać ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 09 Sty 2019 10:42 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3923
platynowy
MyTrip to od pewnego czasu to samo co GoToGate. Jeśli cena się nie zmienia do końca procesu rezerwacji i wszystko przechodzi, to jak najbardziej można zaufać.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 09 Sty 2019 12:15 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Trzeba tylko uważać na opłatę 105PLN/pax przy zmianie rozkładu nawet przez linie lotniczą, jeśli coś się nie zgra, a my kupimy tańszy bilet bez obsługi takich sytuacji.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 09 Sty 2019 12:39 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 106
Loty: 23
Kilometry: 54 104
Co to za opłata?
Kupowałem ostatnio kilka biletów na tickets. Było podsumowanie za wszystkie bilety - 499x( nie pamietam dokładnie). Była możliwość wyboru metody płatności i wybrałem visa credit. Przy visa debit było -99zl. W następnym kroku cena już była 5096 zł. I tak w sumie nie wiem dlaczego. Jakbym wybrał visa debit to od 499x powinienem dostać zniżkę. To zrozumiałe. Dlaczego doliczyło mi ponad 100 zł to nie wiem.


Wysłane za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 09 Sty 2019 13:20 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
OTA po prostu pokazują cenę z najwyższą dostępną zniżką, czyli w tym przypadku miałeś cenę ze zniżką dla Visa Debit. Jako że płaciłeś inną kartą to doliczyli ci to do ostatecznej ceny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 09 Sty 2019 13:22 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
@Korek_fly
logika i matematyka dadzą ci odpowiedź - to jest równanie bez niewiadomych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 09 Sty 2019 13:25 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 106
Loty: 23
Kilometry: 54 104
W/g mnie powinno to trochę inaczej wyglądać. Od zaproponowanej ceny jeszcze odjąć -99 zł. Działania marketingowe dość dobre.


Wysłane za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 09 Sty 2019 13:47 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Najważniejsze jest, żeby być jak najwyżej w wyszukiwarkach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 09 Sty 2019 14:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4489
złoty
to jest odpowiedź na wprowadzenie braku opłat za płatność kartami, teraz nie dolicza się opłaty, bo nie wolno, ale przy płatnościach innymi metodami odejmuje się kwotę, którą normalnie byłaby opłata za kartę, i w ten sposób wliczając opłatę z góry obchodzi się system,
wczoraj miałem też taką sytuację przy płatności na mytrip.com, przy okazji gdzie znajdę klasę rezerwacyjną przelotów, jak nie ma jej ani na mytrip, ani checkmytrip ani na stronie Latam ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 10 Sty 2019 18:39 

Rejestracja: 12 Lut 2018
Posty: 1
Jak wygląda procedura zmiany wylotu? Muszę wrócić wcześniej z Filipin, a jednie mogę zgłosić chęć wylotu z nowej daty, 105zł oczywiście, ale cena za nowy lot nie wiadomo, wiem tylko że opłacę różnicę w cenie do nowego biletu. Kiedy nową cenę będę znał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 16 Sty 2019 06:42 

Rejestracja: 20 Wrz 2017
Posty: 21
Witam
Nie wiem czy dobry temat, jak coś to proszę o przeniesienie.
Zakupilem bilety przez mytrip.com liniami LOT na trasie KRK-ORD-KRK z przesiadka w WAW.
Po kilku dniach dostalem od nich maila:

"Szanowna(y) Pani(e)
Linia lotnicza dokonała zmiany w rozkładzie lotu, co ma wpływ na Państwa podróż.
Prosimy kliknąć poniższy przycisk, aby sprawdzić opcje lotu proponowane przez linie lotnicze i dostępne możliwości.
Ważne jest, aby podjąć decyzję w ciągu 10 dni od otrzymania tego powiadomienia i przed lotem, którego to dotyczy. Po tym okresie, dodatkowe opłaty mogą zostać nałożone przez linie lotnicze.
Jeśli nie odpowiadają Państwu proponowane opcje, prosimy skontaktować się z linią lotniczą, aby omówić inne dostępne opcje lotu.
Nasz Dział Obsługi Klienta może także Państwu pomóc z alternatywnymi opcjami. W takim przypadku należy pamiętać, że zostanie pobrana opłata administracyjna."

Zmiany są oczywiscie na gorsze bo będe mial dluższą przesiadkę, napisałem do LOTu i zaproponowali mi inne polączonie lub kontakt z biurem podróży i rezygnację z zakupu.
Jak to wygląda z mytrip, czy w przypadku znaczących zmian trasy mogę żadać zwrotu gotówki ? Jak można się z nimi skontaktować? Na maila nie odpisują a podany u nich na stronie nr odpowiada sekretarka ;/

Nie ukrywam, że bylbym zadowolony gdyby udało mi się uzyzkać zwrot, gdyż obecnie połączenie, ktore mnie interesuje jest ok 400zl tansze za osobę.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 16 Sty 2019 09:01 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Przeczytaj ten wątek:
zmiana-godzin-wylotu-posrednik-mytrip-wprowadza-w-blad,1498,134148&p=1137869&hilit=Mytrip#p1137869

Ogólnie MyTrip nie ma najlepszych opinii. Co do kontaktu, to ja dzwoniłem na warszawski podany numer i zwykle po kilku/kilkunastu próbach udawało się połączyć - oczywiście po odczekaniu ile się da. Na infolinii kontakt tylko po angielsku.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 15 Kwi 2019 10:15 

Rejestracja: 15 Kwi 2019
Posty: 2
Cześć!
Nowa jestem, szukam pomocy - a raczej rozwiania wątpliwości.
Na maile zero odp, tel też milczy póki co.
Wykupiłam bilety z mytrip, jednak muszę dokonać anulacji całej podróży. Czy jest jakakolwiek szansa na zwrot (może częściowy) kosztów zakupu? Rozumiem, że policzą sobie prowizje. Nigdzie nie mogę znaleźć info, czy taki zwrot chociaż części zapłaconych pieniędzy mi przysługuje. Czy całkowicie zerooo? Do planowanego odlotu jeszcze pozostało sporo czasu (połowa czerwca) więc nie jest to anulacja na godziny przed wylotem.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek info, regulamin ich przewertowałam na wszystkie strony, nigdzie nie ma klarownej informacji.
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 15 Kwi 2019 10:31 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Jeżeli kupowałaś bilety w najtańszej taryfie, opierając się na moich doświadczeniach może być ciężko. Na pewno zaczną rozmawiać z Tobą po uiszczeniu opłaty za obsługę (jeśli nie wykupiłaś tego taniej podczas rezerwacji) w wysokości chyba 105 PLN / pax. Zależy jeszcze na jakiej trasie kupowałaś bilety, bo w najlepszym wypadku możesz liczyć na zwrot opłat lotniskowych itd, co przy dodatkowej opłacie dla myTrip może zrobić się bez sensu.

Może jeszcze ktoś bardziej doświadczony podpowie, czy na dwa tygodnie przed odlotem nie możesz próbować dokonać anulacji bezpośrednio u linii która wystawiła bilety...
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 15 Kwi 2019 15:01 

Rejestracja: 15 Kwi 2019
Posty: 2
-- 15 Kwi 2019 11:00 --

To chyba będzie w takim razie gra niewarta nerwów... Loty raczej z tych tańszych, bo tylko Kair Warszawa i powrót. Łączny koszt 1600 zł.

-- 15 Kwi 2019 15:01 --

Podpytam jeszcze o jedną rzecz w takim razie, jeżeli brałeś już u nich bilety. Czy u nich się długo czeka na pojawienie się wykupionej rezerwacji w app i na www, w "Moich rezerwacjach"?
Niby sprawdziłam, bilety figurują na stronach przewoźników, wszystko gra, a rezerwacja wciąż nie istnieje na moich kontach.


Ostatnio edytowany przez marcino123, 17 Kwi 2019 20:30, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 15 Kwi 2019 15:57 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Nie pamiętam. Szczerze to mało się przejmowałem tym co wyświetlał myTrip i sprawdzałem tylko co widnieje na stronach przewoźników :)
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 18 Maj 2019 11:03 

Rejestracja: 28 Paź 2013
Posty: 2
Mytrip? Beznadziejnie. Po pobraniu opłaty za bilet mają pasażera w du.. e. Zero kontaktu, o języku polskim trzeba zapomnieć. jakaś pani Kasia, która nie chce podać nazwiska, odsyła uparcie do anglojęzycznego biura w.... Anglii. O zmianie lotów też się nie kwapią poinformować. Porażka. NIGDY WIĘCEJ
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 05 Sie 2019 10:01 

Rejestracja: 20 Sie 2017
Posty: 1
Zrobiłam rezerwacje na mytrip lot Waw- Miami Lufthansa , powrót Miami - Waw Air Canada. Otrzymałam w potwierdzeniu od mytrip numer rezerwacji, nr referencyjny. Na stronie Lufthansy wszystko Ok, natomiast na stronie Air Canada nie wyszukuje mojej rezerwacji. Checkmytrip tez nie ma mojej rezerwacji. Jak sprawdzić rezerwacje na Air Canada?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 392 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: adikovsky oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group