Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lut 2024 10:01 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
Firsty oferuje darmową eSIM z nielimitowanym transferem i prędkością do 300Kbit/s w taryfie Unlimited w USA i krajach Europy.

Taryfa Unlimited jest za każdym razem ważna przez 1 godzinę, aby dalej z niej korzystać trzeba obejrzeć 10 sekundową reklamę w aplikacji. Jako bonus pierwsze 100MB jest w taryfie Fast.

Dobre rozwiązanie dla tych, którzy chętnie skorzystają z darmowego internetu aby sprawdzić mapy, mejla, czy też skontaktować się z rodziną i znajomymi.

https://www.firsty.app/
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 17 Lut 2024 10:09 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Brzmi ciekawie. Ktoś to testował? Niby piszą, że działa w USA/Europie, ale na liście jest też dużo innych państw...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Lut 2024 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Pobrałem apkę, ale eSIM się nie zainstalował.
Mielił z pół godziny i w końcu wywalił błąd.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 17 Lut 2024 19:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Pobrałem apke, zainstalowałem esim w 10 sekund (Xiaomi 13T Pro) . Próbuje podłączyć do PLAY, ale od pół godziny nadal brak zasięgu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Lut 2024 19:20 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Ręcznie zainstalowałem kartę bez problemu. Loguje mi się do Play, ale dane komórkowe nie działają (APN i inne sprawdzone)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Lut 2024 20:17 

Rejestracja: 09 Sty 2023
Posty: 36
iPhone: esim się dodaje, ale nie łączy z żadną siecią będąc w Polsce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Lut 2024 08:49 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2381
platynowy
Potwierdzam, że działa w Turcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Lut 2024 09:12 

Rejestracja: 20 Sie 2018
Posty: 446
srebrny
Chwilowo Polska nie jest w EU, więc u nas będzie działać dopiero w marcu :D

"Unfortunately, Poland will only be available as of March, that’s why the SIM keeps activating. You can already make use of our SIM in other EU countries, Swiss, UK, Turkey and the USA."
Góra
 Profil Relacje PM off
szpaczny lubi ten post.
KL_user uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 20 Lut 2024 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 929
złoty
W UK także działa bez problemów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 20 Lut 2024 16:07 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
W internecie można znaleźć info, że od marca oprócz Polski również cały szereg innych krajów:
Cytuj:
Early March we will add a lot more countries to our offering: Reunion, Mexico, Canada, Taiwan, Singapore, Japan, India, China, Philippines, Pakistan, Saudi Arabia, Vietnam, Thailand, New Zealand, Malaysia, Macau, Indonesia, Hong Kong, Australia, South Africa, Tunisia, Tanzania, Senegal, Nigeria, Morocco, Madagascar, Liberia, Guinea, Ghana, Gabon, Egypt, Cameroon, Botswana, Benin, Mozambique, Uruguay Peru, Panama, Guatemala, Ecuador, Colombia, Chile, Brazil, Argentina, United Arab Emirates, Ukraine, Turkey, Sri Lanka, South Korea, Serbia, Russia, Myanmar, Macedonia, Kazakhstan, Jordan, Israel, Georgia, Cambodia, Bahrain, Albania, Qatar, Costa Rica, Puerto Rico, Kuwait, Aruba, Oman, Seychelles, Malawi, Netherlands Antilles, El Salvador, Uganda, Rwanda, Niger, Kenya and Chad.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 20 Lut 2024 17:56 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 625
Loty: 26
Kilometry: 67 603
niebieski
Mogę potwierdzić, że w Portugalii działa. W Polsce kilka dni temu testowałem, nie działało. Myślałem, że coś źle robię, ale już wiem, że przyczyna jest gdzie indziej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 01 Mar 2024 12:12 

Rejestracja: 28 Kwi 2012
Posty: 480
niebieski
W USA działa na AT&T 5G.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 01 Mar 2024 12:44 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
W pl aktualnie loguje się do sieci Pus, ale jaki APN powinien być ustawiony?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group