Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Lip 2020 12:20 

Loty: 30
Kilometry: 33 874
Witajcie!
Przejrzałam cały wątek dotyczący Grecji i niestety nie znalazłam nic na temat Mykonos... jeśli coś przegapiłam to bardzo proszę o przekierowanie mnie do odpowiedniego miejsca :)
Mykonos jest teoretycznie bardzo popularną grecką wyspą, jednak nie znalazłam zbyt wielu ciekawych artykułów w internecie na temat fajnych miejsc do zobaczenia na miejscu. Mam nadzieję, że przyjdziecie mi z pomocą :) Planujemy wylot w październiku na 4 dni. Standardowe punkty do zobaczenia to oczywiście stolica, wiatraki i najbardziej znane plaże, ale na pewno jest jeszcze przynajmniej kilka ciekawych miejscówek i tutaj liczę na Waszą pomoc :)
Dodatkowo jeśli czas pozwoli to chcielibyśmy odwiedzić którąś z pobliski greckich wysp - którą najbardziej polecacie i jak się do niej dostać? Korzystał już ktoś z miejscowych promów lub zorganizowanych wycieczek? podeślecie linki?
Będę wdzięczna również za przydatne, życiowe tipy na miejscu :)
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich ciepło! :)
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 10 Lip 2020 16:08 

niebieski
Na Mykenos największą atrakcją są celebryci.
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.

#3 PostWysłany: 10 Lip 2020 16:15 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 387
Kilometry: 500 259
ktora-wyspa-z-cyklad,1256,94850&hilit=cykady
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 10 Lip 2020 16:48 
Awatar użytkownika

srebrny
Moje koleżanki skusiły się na wyjazd na Mykonos, bo to ulubiona wyspa ich idolki Chodakowskiej - pojechały do hotelu, który z nią współpracował i oferował fit jedzenie oraz zatwierdzone przez Chodakowską aktywności fizyczne :lol: Nie wróciły niestety zachwycone, podobno w szczytowym momencie było na wyspie ponad 80 000 ludzi i wszędzie koszmarny tłum. Na taksówkę czekało się po 2-3 godziny. Może okołopandemiczny wyjazd to jedyna szansa, żeby zobaczyć wyspę bez tłumu :)
Zeus lubi ten post.

#5 PostWysłany: 10 Lip 2020 16:56 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 387
Kilometry: 500 259
Jako Grek, nigdy nie zrozumiałem fenomenu tej wyspy. Wszyscy moi znajomy były tam 5-6 razy, a ja uciekłem po 4h bo miałem dość tej drożyzny i pożingu nowo-bogatych.

Wpakować się na prom do pobliskiego Delos (piękna archeologiczna wyspa), do Tinos (dość koscielna, ale spokojna) albo do katolickiej wyspy Syros.
 Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.

#6 PostWysłany: 10 Lip 2020 20:41 

Loty: 30
Kilometry: 33 874
-- 10 Lip 2020 20:38 --

metia napisał(a):
Moje koleżanki skusiły się na wyjazd na Mykonos, bo to ulubiona wyspa ich idolki Chodakowskiej - pojechały do hotelu, który z nią współpracował i oferował fit jedzenie oraz zatwierdzone przez Chodakowską aktywności fizyczne :lol: Nie wróciły niestety zachwycone, podobno w szczytowym momencie było na wyspie ponad 80 000 ludzi i wszędzie koszmarny tłum. Na taksówkę czekało się po 2-3 godziny. Może okołopandemiczny wyjazd to jedyna szansa, żeby zobaczyć wyspę bez tłumu :)

Właśnie mam nadzieje, że przez pandemie nie będzie aż tak dużo turystów jak zazwyczaj. Poza tym wybierany się poza sezonem bo w październiku, a najwiecej turystów przypada jednak na miesiące letnie. Chciałabym zobaczyć wyślę jako taką i jej największe atrakcje, niekoniecznie udając się na imprezę w oczekiwaniu na celebrytów 😂

-- 10 Lip 2020 20:41 --

Zeus napisał(a):
Jako Grek, nigdy nie zrozumiałem fenomenu tej wyspy. Wszyscy moi znajomy były tam 5-6 razy, a ja uciekłem po 4h bo miałem dość tej drożyzny i pożingu nowo-bogatych.

Wpakować się na prom do pobliskiego Delos (piękna archeologiczna wyspa), do Tinos (dość koscielna, ale spokojna) albo do katolickiej wyspy Syros.

Delos pewnie odwiedzimy jeśli będzie taka możliwość, ale oprócz Delos zastanawiałam się jeszcze nad jakąś inną wyspą. 😊
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 11 Lip 2020 18:01 
Awatar użytkownika

niebieski
Mykonos jest przereklamowana i nie ma nic wspólnego z prawdziwą Grecją. Mykonos Town jest ładne ale to na 2-3 godziny. Jeśli nie macie jeszcze biletów to rozważcie wyjazd na którąkolwiek inną grecką wyspę - każda będzie lepsza od Mykonos.
 Relacje PM off  

[ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość