Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Maj 2016 08:36 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 161
będę oddawał samochód do wypożyczalni.czy ktoś z Was przerabiał temat myjni samochodowej w Lizbonie, najlepiej blisko lotniska, i może podać sprawdzony adres? potrzebuje go trochę odkurzyć i umyć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 14 Maj 2016 14:14 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 161
Edycja: wzdłuż zachodniego wybrzeża w małych miejscowościach rzadko można znaleźć myjnię na stacji benzynowej. natomiast w samej Lizbonie i okolicach jest ich sporo - korzystałem z automatycznej BP na trasie IC19 blisko wypożyczalni interrent.com. cena za pakiet classic 4.50. gdybym znalazł jakąś ręczną to prawdopodobnie byłoby taniej ale nie miałem już czasu szukać. tak więc z własnego doświadczenia polecam rozglądać się na mijanych stacjach w Lizbonie i nie obawiać się "myjniowej posuchy" jaka panuje na wybrzeżu w wioskach i małych miasteczkach.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Maj 2016 21:32, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Maj 2016 09:43 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Nie wiem w jakim stanie masz to auto, ale jesli to bylo zwykle uzytkowanie, to nie ma co sobie glowy myjnia zawracac.
Kiedys na Islandii raz umylem auto z wypozyczalni, bo wydawalo mi sie, ze jest bardziej brudne niz powinno. Pracownik wypozyczalni byl zdziwiony i stwierdzil ze to od mycia aut maja swoich pracownikow.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Maj 2016 10:47 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 161
niestety, trafiłem na deszczową pogodę i jazda drogami krajowymi za tirami bez chlapaczy bardzo ufajdała wóz. poczytałem na forach, że wypozyczalnia interrent potrafi obciążyć wynajmującego jeśli zabrudzenie pojazdu wykracza poza akceptowalne standardy. sądzę, że tak byłoby w moim przypadku, byłem zdziwiony ile tego syfu się poprzyklejało. samochód odebrany pachnący i błyszczący po trzech dniach wyglądał jak po rajdzie po bezdrożach Patagonii ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 18 Maj 2016 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4830
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
bralem auto w interrent FARO i tez mialem zapis o zwrocie czystego auta
podczas zwrotu jednak nikt nie sprawdzal czy jest piasek na dywanikach czy tez ochlapane drzwi
dla swietego spokoju podjechalem na myjnie splukalem auto i odkurzylem

W poblizu lotniska jest myjnia
Załącznik:
carwash.JPG
carwash.JPG [ 55.15 KiB | Obejrzany 5846 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Maj 2016 13:58 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 161
dzięki! dobrze wiedzieć na przyszłość. korzystałem z tej, 4.5 euro za pakiet Classico:

https://www.google.pl/maps/place/BP/@38.7630167,-9.3089554,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xad5d57504fae980c!8m2!3d38.7618937!4d-9.2966307
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group