Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 710 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 26 Cze 2012 18:50 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1
Witam na forum :)

Niestety w listopadzie nie ma już miejsc weekendowych. Udało Wam się odnaleźć jakieś weekendy w innych terminach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#302 PostWysłany: 26 Cze 2012 18:50 

Rejestracja: 13 Gru 2010
Posty: 87
Waldek serio? a miało być tak pieknie:) Sam się zastanawiałem czy kupić, ale bilet powrotny drogi by był... Daję lewą rekę, że ludzie nie wracaliby po 7, 3 h do domu tylko by tam zostali na dłużej, bo by mi się łezka w oku zrobiła...:) a tak lecę w lutym pewnie na Kanary:)
_________________
Image
Fanpejdż: https://www.facebook.com/Sosenwdrodze/? ... rdc=1&_rdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 26 Cze 2012 18:55 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 230
Loty: 122
Kilometry: 175 418
niebieski
waldek99 napisał(a):
no to koniec!!! wlasnie doslalem maila z anulowaniem rezerwacji


u mnie rezerwacja dalej wisi i nic się nie zmieniło
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 26 Cze 2012 19:00 

Rejestracja: 25 Cze 2012
Posty: 101
U mnie wisi do Tokyo właśnie ... chyba grają na zwłókę, żeby nie rezerwować na innych stronach.
Babka z infolinii powiedziała, że dzisiaj albo jutro dostanę odpowiedź
_________________
www.yourdreamdestination.org
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 26 Cze 2012 19:24 

Rejestracja: 22 Lut 2011
Posty: 214
Loty: 84
Kilometry: 201 326
niebieski
Przecież "mądry" włoch pytał się na fejsie kilka godzin temu. Teraz pytanie czy Ci co kupili polecą czy anulują.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 26 Cze 2012 19:31 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 230
Loty: 122
Kilometry: 175 418
niebieski
Jaką cene teraz pokazuje? Bo nie za bardzo mam jak to sprawdzić ? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 26 Cze 2012 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6419
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Maris83 napisał(a):
Lukasz_Panda napisał(a):
Jaką cene teraz pokazuje? Bo nie za bardzo mam jak to sprawdzić ? ;)

€2.463,82

Ciut drożej :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 26 Cze 2012 19:40 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 230
Loty: 122
Kilometry: 175 418
niebieski
no a jak sama Air Italia napisała, że cena nie ważna bo wszyscy są na tych samych warunkach :D czyli kto kupił ten Leci :D bo wątpię by cena 2,500 Euro była za Milan-Bari bez przystanku w Tokyo :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 26 Cze 2012 19:42 

Rejestracja: 26 Paź 2011
Posty: 95
Loty: 163
Kilometry: 188 335
Ja przed chwilą dostałem maila od ebookers.de, jednak z 'przypomnieniem' o możliwości wynajmu hotelu w Bari ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 26 Cze 2012 20:19 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 114
ja mam na maj 2013 i cena teraz to tylko 1090E.
niestety bilety za 100E znikly

teraz czekamy na to co zrobi Alitalia. Jak nie anuluje to mam weekend majowy w japonii :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#311 PostWysłany: 26 Cze 2012 20:22 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 230
Loty: 122
Kilometry: 175 418
niebieski
a teraz jakby ktoś kupił za 2500 to nadal twierdzicie, że mogli by przebookować na Milano-Bari? nie sądzę ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 26 Cze 2012 21:12 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1086
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Tak jako ciekawostka krótki wyciąg z taryf dla biletów MXP-NRT-BRI (3-4.11)
Wnioski pozostawiam czytającym.

Bilety za 65E-90, jedna (jedyna?) z taryf
TARIFF: LSXOWN4

RU.RULE APPLICATION
ALITALIA PROMOTIONAL FARE PROMO FLY EASY APPLICATION AREA THESE FARES APPLY WITHIN ITALY. CLASS OF SERVICE THESE FARES APPLY FOR ECONOMY CLASS SERVICE. TYPES OF TRANSPORTATION FARES GOVERNED BY THIS RULE CAN BE USED TO CREATE ONE-WAY/ROUND-TRIP JOURNEYS. FARES ONLY APPLY IF PURCHASED BEFORE DEPARTURE. CAPACITY LIMITATIONS SEATS ARE LIMITED FARES WILL NOT NECESSARILY BE AVAILABLE ON ALL FLIGHTS. THE NUMBER OF SEATS THE CARRIER SHALL MAKE AVAILABLE ON A GIVEN FLIGHT WILL BE DETERMINED BY THE CARRIERS BEST JUDGEMENT. OTHER CONDITIONS FULL AND SEQUENTIAL USE OF FLIGHT COUPONS- THE TICKET/ OR ELECTRONIC TICKET / IS NOT VALID IF THE FIRST COUPON HAS NOT BEEN USED AND WILL NOT BE HONORED IF ALL THE COUPONS ARE NOT USED IN THE SEQUENCE PROVIDED IN THE TICKET / OR ELECTRONIC TICKET / .

SO.STOPOVERS
NO STOPOVERS PERMITTED. NO STOPOVER OCCURS IF PASSENGER TAKES NEXT AVAILABLE FLIGHT WITHIN 8 HOURS.

TF.TRANSFERS/RTGS
FOR ONE WAY FARES 1 FREE TRANSFER PERMITTED ON THE PRICING UNIT 1 FREE IN ITALY FARE BREAK SURFACE SECTORS NOT PERMITTED AND EMBEDDED SURFACE SECTORS PERMITTED ON THE FARE COMPONENT. NOTE - SURFACE TRANSPORTATION A THROUGH FARE MUST NOT BE CHARGED OVER SECTOR AT THE POINT OF ORIGIN/DESTINATIO ITINERARY.

CO.COMBINABILITY
FOR ECONOMY CLASS PROMOTIONAL FARES SINGLE/DOUBLE OPEN JAWS NOT PERMITTED. END-ON-END NOT PERMITTED. ADD-ONS NOT PERMITTED. ROUND TRIPS/CIRCLE TRIPS FARES MAY BE COMBINED ON A HALF ROUND TRIP BASIS -TO FORM ROUND TRIPS -TO FORM CIRCLE TRIPS WITH AZ FARES PROVIDED - COMBINATIONS ARE WITH ANY ECONOMY CLASS PROMOTIONAL/ SUPER/SPECIAL INSTANT PURCHASE/INSTANT PURCHASE NONREFUNDABLE-TYPE FARES FOR CARRIER AZ/AP IN ANY RULE IN THIS TARIFF.


Bilety za ok 1000E, jedna z taryf
TARIFF: SLSP8C

MN.MIN STAY
FOR SLSP8C FARES TRAVEL FROM LAST STOPOVER MUST COMMENCE NO EARLIER THAN 1201AM ON THE FIRST SUN AFTER DEPARTURE FROM FARE ORIGIN OR - TRAVEL FROM LAST STOPOVER MUST COMMENCE NO EARLIER THAN 6 DAYS AFTER DEPARTURE FROM FARE ORIGIN.

FL.FLT APPLICATION
BETWEEN ITALY AND JAPAN IF THE FARE COMPONENT INCLUDES TRAVEL WITHIN ITALY THEN THAT TRAVEL MUST BE ON ONE OR MORE OF THE FOLLOWING ANY AZ FLIGHT ANY XM FLIGHT ANY A6 FLIGHT AP FLIGHTS 5400 THROUGH 5475. AND THE FARE COMPONENT MUST INCLUDE TRAVEL BETWEEN ITALY AND JAPAN ON ONE OR MORE OF THE FOLLOWING ANY AZ FLIGHT. AND IF THE FARE COMPONENT INCLUDES TRAVEL WITHIN JAPAN THEN THAT TRAVEL MUST BE ON ONE OR MORE OF THE FOLLOWING ANY JL FLIGHT.

SO.STOPOVERS
NONE UNLESS OTHERWISE SPECIFIED

TF.TRANSFERS/RTGS
TRANSFERS PERMITTED FARE BREAK SURFACE SECTORS NOT PERMITTED AND EMBEDDED SURFACE SECTORS PERMITTED ON THE FARE COMPONENT. NOTE - SURFACE TRANSPORTATION A THROUGH FARE MUST NOT BE CHARGED OVER A SURFACE SECTOR AT THE POINT OF ORIGIN/DESTINATION OF AN ITINERARY.

CO.COMBINABILITY
END-ON-END NOT PERMITTED. SIDE TRIPS PERMITTED. APPLICABLE ADD-ON CONSTRUCTION IS ADDRESSED IN MISCELLANEOUS PROVISIONS - CATEGORY 23. OPEN JAWS/ROUND TRIPS/CIRCLE TRIPS FARES MAY BE COMBINED ON A HALF ROUND TRIP BASIS -TO FORM SINGLE OR DOUBLE OPEN JAWS. MILEAGE OF THE OPEN SEGMENT MUST BE EQUAL/LESS THAN MILEAGE OF THE LONGEST FLOWN FARE COMPONENT. -TO FORM ROUND TRIPS/CIRCLE TRIPS. PROVIDED - COMBINATIONS ARE WITH ANY FARE FOR CARRIER AZ/AF/KL/DL IN ANY RULE IN ANY TARIFF.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 26 Cze 2012 21:29 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
k0nri napisał(a):
U mnie wisi do Tokyo właśnie ... chyba grają na zwłókę, żeby nie rezerwować na innych stronach.
Babka z infolinii powiedziała, że dzisiaj albo jutro dostanę odpowiedź

a teraz miszczu pochwal sie po kiego c***a dzwoniles na infolinie lub kontaktowales sie z nimi.
dzieki takim ludziom takie bledy wykrywaja szybciej :/
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 26 Cze 2012 21:31 

Rejestracja: 25 Cze 2012
Posty: 34
Za to powinien być dożywotni ban na forum!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 26 Cze 2012 21:33 

Rejestracja: 25 Cze 2012
Posty: 101
Koleś ! Myślisz, że byłem jedyny który zadzwonił do nich ?
Pozatym moje pytanie brzmiało kiedy moge się spodziewać biletu a nie czy go dostanę ?
Babka powiedziała że mają 10000 telefonów w tej sprawie.
Decyduje Linia lotnicza a nie Oni !!!
_________________
www.yourdreamdestination.org
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 26 Cze 2012 21:37 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 230
Loty: 122
Kilometry: 175 418
niebieski
Już nie ważne kto zadzwonił i kiedy, tylko pytanie co z tymi biletami, lecimy, nie lecimy, czy lecimy dość drogi Domestic po włoszech i nic z tym nie możemy zrobić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 26 Cze 2012 21:42 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
k0nri napisał(a):
Koleś ! Myślisz, że byłem jedyny który zadzwonił do nich ?
Pozatym moje pytanie brzmiało kiedy moge się spodziewać biletu a nie czy go dostanę ?
Babka powiedziała że mają 10000 telefonów w tej sprawie.
Decyduje Linia lotnicza a nie Oni !!!

dzwoniles, dzwoniles nie wazne z jakim pytaniem, wazne jest to co zrobiles.
na forum sie przyznales.
popelniles najwieksze bledy lowcy promocji, do tego nie czytales dokladnie forum, bo info o tym aby nie dzwonic pojawialo sie kilkukrotnie.
btw.
dzieki :/
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 26 Cze 2012 21:44 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6157
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Lukasz_Panda napisał(a):
Już nie ważne kto zadzwonił i kiedy, tylko pytanie co z tymi biletami, lecimy, nie lecimy, czy lecimy dość drogi Domestic po włoszech i nic z tym nie możemy zrobić?

spokojnie lot dopiero za 5miesiecy, sadze ze w najblizszych 2 tygodniach wszystkiego sie dowiemy.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 26 Cze 2012 21:49 

Rejestracja: 25 Cze 2012
Posty: 101
Nie będę z Tobą dyskutować bo nie będę się zniżał do Twojego poziomu.
Argument, że nie ważne bo zadzwoniłem jest wzięty z D ...
Co to wogole jest !
Anulowali mi 2 loty i co ? Mam się cieszyć teraz ?
Jestem wqurzony na maxa a teoria, że po moim telefonie nagle
pozmieniali ceny jest komiczne.

Tak jak kazdy tutaj poluje na loty.
Jesli wyslałiby maila z informacja negatywna wczesniej
moglbym zarezerwować bilet na ebookers.de

a teraz moge juz wiecej nie skorzystac z ich uslug
_________________
www.yourdreamdestination.org
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 26 Cze 2012 21:53 

Rejestracja: 25 Cze 2012
Posty: 101
Jacku ... yyy może czas skończyć jakieś liceum ogólnokształcące albo cofnąć się wstecz
i pomyśleć zamiast wypisywać takie bujdy. Przeczytaj, przemyśl to co napisałeś, bo chyba sam do końca nie rozumiesz.
Po drugie jaki miałbym w tym interes blokując innym drogę ? Taka mała wskazówka a propo wyciągania wniosków
_________________
www.yourdreamdestination.org
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 710 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group