Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lut 2015 12:58 
Awatar użytkownika

Loty: 108
Kilometry: 160 511
niebieski
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-m ... Id,1601600

miałem w tym uczestniczyć jednak niestety w tym terminie wypadł mi inny wyjazd. Co o tym sądzicie? Sam poinformowałem o tym wyjeździe paru znajomych którzy się wybierają. Jak dla mnie nietypowa forma "promocji"

"Irański ambasador w Warszawie Hadi Faradżwand powiedział, że wydarzenie to upokorzyło polskie środowisko naukowe, gdyż organizacja terrorystyczna potrafiła zwieść studentów" - pisze "Dziennik Polski.

jeszcze dodam jakby ktoś się nie orientował http://pl.wikipedia.org/wiki/Mud%C5%BCahedin

#2 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:04 

Loty: 5
Kilometry: 2 493
Jestem ciekawy jaki im cel przyswieca
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:08 

niebieski
Jeszcze jak studiowałem to takie wyjazdy były organizowane co roku, tylko że celem był Paryż. Nigdy nie uczestniczyłem, ale wielu znajomych robiło sobie z tego wyjazd turystyczny i byli bardzo zadowoleni ;)
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:11 
Awatar użytkownika

niebieski
http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/ ... l?cookie=1

"Słyszałem nawet, że Amerykanie odmawiają wydawania wiz tym, którzy byli na podobnej konferencji – powiedział nam student z Krakowa."

Ostatnio edytowany przez Japi_29, 04 Lut 2015 13:11, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:11 

niebieski
Japi_29 napisał(a):
jeszcze dodam jakby ktoś się nie orientował http://pl.wikipedia.org/wiki/Mud%C5%BCahedin

Raczej chodzi o:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludowi_Mud%C5%BCahedini

Stad taki a nie inny komentarz Ambasady Iranu.
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:11 

Kobiety też w tym biorą udział? Studentom ale też studentkom kończy się sesja, to wolałbym wiedzieć, żeby w razie czego omijać.
 PM off  

#7 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:12 
Awatar użytkownika

niebieski
digger napisał(a):
Japi_29 napisał(a):

Raczej chodzi o:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludowi_Mud%C5%BCahedini

Stad taki a nie inny komentarz Ambasady Iranu.

rzeczywiście, wybacz nawet nie sprawdziłem :oops:

#8 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:16 

Dodatkowo, podsłuch ABW gratis w cenie wycieczki :lol:
 PM off  

#9 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:18 

niebieski
Kobiety również.

Anonymous napisał(a):
Kobiety też w tym biorą udział? Studentom ale też studentkom kończy się sesja, to wolałbym wiedzieć, żeby w razie czego omijać.
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:36 

srebrny
z daleka od nich...
 Relacje PM off  

#11 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:41 

Loty: 190
Kilometry: 325 553
złoty
Na stronie wydarzenia są podane informacje o karach za nie wzięcie udziału w konferencji.
Ciekawe jak z egzekwowaniem tego, bo jakoś żaden z pośredników nie chce się jasno wypowiedzieć.
 Relacje PM off  

#12 PostWysłany: 04 Lut 2015 13:44 

Jak to łatwo się poplątać. Bo mudżahedini ludowi mają tyle wspólnego z mudżahedinami co krzesło z krzesłem elektrycznym. Ale widać wszelkie odmiany słowa dżihad (które wcale nie oznacza wojny religijnej) robią karierę jak kobieta z brodą. Swoją drogą jak Iran kogoś oskarża o terroryzm to chyba należy się zacząć śmiać. Albo płakać.
 Relacje PM off
Zeus lubi ten post.

#13 PostWysłany: 04 Lut 2015 14:37 

HON fly4free
ayahaga napisał(a):
Jak to łatwo się poplątać.
(...) wszelkie odmiany słowa dżihad (które wcale nie oznacza wojny religijnej) robią karierę (...)

słowo dżihad po arabsku znaczy "walka" i w islamie jest pojęciem bardzo szerokim, ale jak najbardziej zawierającym w sobie pojęcie "wojny religijnej", również z znaczeniu militarnym
 Relacje PM off  

#14 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:28 

Rockriderr napisał(a):
Na stronie wydarzenia są podane informacje o karach za nie wzięcie udziału w konferencji.
Ciekawe jak z egzekwowaniem tego, bo jakoś żaden z pośredników nie chce się jasno wypowiedzieć.

Jak to jaka kara? Tradycyjny darb ar-riqab :D A na poważnie, nie są już uważani za terrorystów (USA i UE skreśliła ich z listy tych 'złych'), jednak w 2003 zamknięto ich biura w Waszyngtonie i Paryżu. Do tego 'nie oczyszczono' ich ze stawianych zarzutów. Oficjalnie władze tego ugrupowania popierają Państwo Islamskie. Z drugiej strony, z szefami tej organizacji spotykają się ważne figury NATO...
Chyba lepiej czekać na promocje biletów za 1 euro...
 PM off  

#15 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:33 

złoty
pemat napisał(a):
ayahaga napisał(a):
Jak to łatwo się poplątać.
(...) wszelkie odmiany słowa dżihad (które wcale nie oznacza wojny religijnej) robią karierę (...)

słowo dżihad po arabsku znaczy "walka" i w islamie jest pojęciem bardzo szerokim, ale jak najbardziej zawierającym w sobie pojęcie "wojny religijnej", również z znaczeniu militarnym

Wyzyny logiki rowne stwierdzeniu,ze walka o byt,jaka kazdy toczy kazdego dnia (Ty rowniez), zawiera w sobie wojne niereligijna, rowniez w znaczeniu militarnym :mrgreen:
 Relacje PM off  

#16 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:40 

Loty: 84
Kilometry: 123 624
tylko czy warto się sprzedawać za te kilka stówek...
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#17 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:51 

Znając takie organizacje to pewnie będzie lista do podpisania na prelekcjach. A wcześniej punkt w regulaminie o obowiązku uczestnictwa pod rygorem dopłaty. Jeżeli komuś nie przeszkadza taki obowiązek to pewnie pojedzie. Choć z drugiej strony, ja bym nie chciał takiej organizacji udzielać żadnych informacji o sobie i wystawiać się na podejrzliwość służb :)
 PM off  

#18 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:57 

srebrny
Anonymous napisał(a):
Znając takie organizacje to pewnie będzie lista do podpisania na prelekcjach. A wcześniej punkt w regulaminie o obowiązku uczestnictwa pod rygorem dopłaty.
olejesz to i tyle. nic nie zrobia, no chyba ze dostaniesz wezwanie do sadu w teheranie :-) za niestawienie muzulmanskim zwyczajem 80 batow :)
 Relacje PM off  

#19 PostWysłany: 04 Lut 2015 16:01 

michcioj napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Znając takie organizacje to pewnie będzie lista do podpisania na prelekcjach. A wcześniej punkt w regulaminie o obowiązku uczestnictwa pod rygorem dopłaty.
olejesz to i tyle. nic nie zrobia, no chyba ze dostaniesz wezwanie do sadu w teheranie :-) za niestawienie muzulmanskim zwyczajem 80 batow :)

:lol: Myślę, że jakby się uparli to mogą pójść do e-sądu i w miesiąc mięć tytuł egzekucyjny. Ale bardziej bym się bał udostępniania danych osobowych :)
 PM off  

#20 PostWysłany: 04 Lut 2015 16:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Jako ze rozmowa zakończy się wojną, to temat zamykam.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

[ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], CommonCrawl [Bot] oraz 4 gości