Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: MSC
#1 PostWysłany: 17 Lis 2021 18:18 

Rejestracja: 17 Lis 2021
Posty: 50
Witam.
Drodzy Forumowicze mam do Was pytanie. Parę razy w życiu udało mi się popływać tu i tam. Najczęściej pływałem "Śp" Pullmanturem, trochę Costą i nawet raz AIDA(ą).
Rejsy zawsze kupowałem na stronach armatorów najczęściej w wersji angielskiej (AIDA niemieckiej). Tym razem w oko wpadł mi rejs MSC (cena bardzo dobra) i tutaj zonk.
Na polskiej stronie MSC (english) nic nie można kupić, tylko krótka sucha informacja o rejsie a reszta martwa. Parę stron w innych językach hula jak trzeba (min. niemiecka, angielska, włoska, hiszpańska, skandynawskie, francuska, belgijska i parę innych). Tylko, że na tych stronach nie mogę rezerwować jako Polak, zablokowana możliwość zmiany narodowości rezerwującego. Czy to oznacza, że MSC pozwala kupować swoje rejsy Polakom wyłącznie poprzez polskich pośredników? A może Drodzy Forumowicze znacie jakieś sposoby kupna rejsów MSC z pominięciem pośredników? Nota bene MSC to chyba jedyny armator, który blokuje bezpośredni zakup swojej oferty rejsów przez Polaków. Jeżeli ktoś ma jakąś wiedzę o MSC i ich zwyczajach sprzedażowych proszę o informację.
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
 Temat postu: Re: MSC
#2 PostWysłany: 17 Lis 2021 23:00 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Spróbuj tutaj: https://www.kreuzfahrtberater.de/

Polskich pośredników też bym sprawdził. Może się okazać, że cena jest taka sama albo zbliżona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group