Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów niezgodnie z regulaminem FIFA będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 10 Sie 2022 16:34 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 505
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
Akurat, żeby kategorie się wyświetlały to nie jest większy problem.
Problemem dopiero jest dodanie tych "biletów-widmo" do koszyka :/

Załączniki:
mex.png
mex.png [ 58.14 KiB | Obejrzany 6279 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#62 PostWysłany: 10 Sie 2022 20:26 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 643
Loty: 21
Kilometry: 25 696
niebieski
Trzeba przyznać, że sytuacja nie wygląda dobrze. W porównaniu do zeszłego roku czy 2018 to jest straszna lipa.
Kilka dni temu chociaż pojawiały się nasze mecze, a teraz nie ma kompletnie nic.Trochę jednak mamy pecha pod względem atrakcyjności naszej grupy. Południowcy którzy są absolutnie walnięci na punkcie mistrzostw i Saudowie, dla których ceny i logistyka nie stanowi żadnego problemu.
W ogóle działanie tego portalu też pozostawia wiele do życzenia. Niby jest dostępność, a nie da się dodać biletów do koszyka. Albo w ogóle na wejściu dostajesz informację, że biletów nie ma i zapraszamy za parę dni, pomimo że można wejść w dany mecz. Wczoraj pokazywał się komunikat o walidowaniu przeglądarki, dzisiaj już nie. Niby dostajesz też komunikat, że masz x minut na kupienie czegoś, ale i tak cię nie wywalają z portalu. Albo dzieje się to tylko czasem. No cuda po prostu. Czytałem na zagranicznych forach, że dzisiaj Argentyńczykom pokazywały się wszystkie ich mecze grupowe, ale nie mogli nic dodać. Ja ze swojego konta nie widziałem dzisiaj żadnego meczu Argentyny a tym bardziej naszego.
Jako, że mam 1/16 warunkowo, nastawiałem się na Argentynę ale patrząc na ilość zapytań o ten mecz na różnych grupach, forach, to kupno biletu wydaje się prawie niemożliwe. Albo trzeba będzie obejść się smakiem, albo lecieć w ciemno i liczyć na jakąś platformę ostatniej szansy już podczas turnieju.
O dziwo, dość często pojawia się mecz o 3 miejsce i nawet da się dodać go do koszyka.
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 10 Sie 2022 20:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 838
srebrny
@hubi , a co jest dziwnego w tym, że mecz o 3 miejsce jest dostępny? :) Sam kupiłem bez problemu i w sumie było to dla mnie duże rozczarowanie. Absolutny brak emocji, gra o nic, nie czułem klimatu, natomiast drabinka pucharowa była super. Więc nie polecam, albo sprzedać pod stadionem, mi proponowali sporą kasę i później żałowałem ;)

A porażką jest w zasadzie cała organizacja. To co sprawiło, że nie kupiłem biletów we wcześniejszych fazach, to to, że po prostu nie było wiadomo jak to z tym mundialem będzie, szczególnie w zakresie noclegu - co będzie dostępne i za ile. Po prostu jedna wielka niewiadoma.
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 10 Sie 2022 21:02 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4756
platynowy
semizkum napisał(a):
Akurat, żeby kategorie się wyświetlały to nie jest większy problem.
Problemem dopiero jest dodanie tych "biletów-widmo" do koszyka :/

Nie ma "Nie jestem robotem", dlatego jesteśmy na straconej pozycji.
Oby później to się zmieniło.
Ale niczego poza 3 kategorią nie kupuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 10 Sie 2022 21:20 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 643
Loty: 21
Kilometry: 25 696
niebieski
Stawiam, że "walidacja" przeglądarki i czas na kupno (lol), to mogły być formy dość kiepskich zabezpieczeń przed botami. Może wejdzie captcha?
Na zagranicznych forach też panuje duża frustracja, już nawet śmieją się, że to jakiś stażysta musi obsługiwać platformę i dopiero się uczy.

@ghostwriter no, 4 lata temu udało mi się kupić bilet na mecz o 3 miejsce dopiero na dzień przed i nie było wcale łatwo, nie pamiętam też żeby jakoś szczególnie często pokazywał się wtedy na platformie.
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 10 Sie 2022 23:36 

Rejestracja: 05 Lut 2012
Posty: 231
niebieski
Pytanko - pamieta ktos jakie zasady były w Rosji oficjalnie odnośnie odsprzedaży biletów? Tutaj piszą że goście nie wejdą na mecz ze swoimi biletami jeśli główny nabywca nie będzie na meczu? Ciekawe jak to chcą wyegzekwować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 10 Sie 2022 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 838
srebrny
@Martin79 , prywatna odsprzedaż jest zakazana. W pewnym momencie uruchomiono platformę odsprzedaży, która była pozbawiona większego sensu biorąc pod uwagę różne niejasności i opóźnienia. Sam byłem zainteresowany odsprzedażą biletu kupionego na chybił trafił, ale mimo zgłoszenia bilet i tak do mnie przyszedł po kilku tygodniach. Musiałbym go odesłać oraz liczyć na to, że zostanie sprzedany przez FIFA (przy ich burdelu organizacyjnym można było mieć wątpliwości, czy ten bilet w ogóle do sprzedaży trafi), a w dodatku pobierali za to jakąś prowizję. Na viagogo sprzedał się w moment po cenie kupna (kupujący kupił drożej, bo z prowizją pośrednika). Tak to mniej więcej zapamiętałem.

Natomiast jeśli chodzi o egzekwowanie to mówili coś o chipach itd., ale służyć to miało chyba głownie tylko temu, żeby nikt nie wszedł na sam kod kreskowy. A tak to bilet się wkładało do bramki i się wchodziło. Żadnego sprawdzania personaliów, co przy takich imprezach jest raczej średnio możliwe do wykonania. Wyrywkowa kontrola jak najbardziej, ale nie wiem czy coś takiego stosowano. Też straszono, że z cudzymi danymi się nie wejdzie, a raczej nie miało to miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 11 Sie 2022 00:18 

Rejestracja: 05 Lut 2012
Posty: 231
niebieski
Z platforma jest tu inaczej bo nie możesz odsprzedać biletu zarejestrowanego na siebie a gosci bilety sobie zostawic. To samo ma niby byc na wejściu na mecz. Pytanie czy gdybym ni epojechał do Kataru a moi goscie tak, to czy weszliby na stadion?
W Rosji były tylko papierowe bilety teraz już wszystko przez apkę, ciekawe czy będzie działac tak samo jak ta z Euro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 11 Sie 2022 12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 838
srebrny
Nie widzę większego problemu. Ludzie chorują, umierają, mają różne sprawy. Absurdalne byłoby, gdyby nie wpuścili ich na stadion, bo kupujący bilety nie przyjechał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 12 Sie 2022 21:43 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 643
Loty: 21
Kilometry: 25 696
niebieski
Kolejny wysyp biletów, w tym także na zwykłej platformie "Buy tickets". Same grupowe, faza pucharowa tylko na odsprzedażowej. Oczywiście naszych meczów brak.
Wydaje mi się, że najpierw chcą pogonić te najmniej atrakcyjne mecze. Przy odrobinie szczęścia i cierpliwości myślę, że uda się upolować polskie mecze, zwłaszcza że nie doszliśmy jeszcze do etapu sprzedaży miejsc z teoretycznie ograniczoną widocznością. To niemożliwe, żeby nasza grupa była już całkowicie wyprzedana.
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 13 Sie 2022 20:56 

Rejestracja: 14 Mar 2016
Posty: 71
Martin79 napisał(a):
Pytanko - pamieta ktos jakie zasady były w Rosji oficjalnie odnośnie odsprzedaży biletów? Tutaj piszą że goście nie wejdą na mecz ze swoimi biletami jeśli główny nabywca nie będzie na meczu? Ciekawe jak to chcą wyegzekwować?


Nie będą egzekwować, nie ma na to czasu przed meczem. FIFA i UEFA mają te zapisy tylko w regulaminach, w praktyce to martwa zasada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 16 Sie 2022 12:39 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 505
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
No to platformy pozamykane, mają jeszcze otworzyć "bliżej turnieju" w sumie nie wiadomo kiedy :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 16 Sie 2022 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 440
Kilometry: 712 313
Chyba po prostu chcą być fair Play do koników lub zbliżyli się do limitu obcokrajowców i więcej mimo dobrej woli nie będą w stanie ugościć 😁😜
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 27 Wrz 2022 10:55 

Rejestracja: 07 Mar 2013
Posty: 15
Loty: 52
Kilometry: 127 616
Rusza następna tura sprzedaży biletów.
Cytuj:
The online Last-Minute Sales Phase on FIFA.com/tickets starts at 11:00 CEST / 12:00 (midday) Doha time on 27 September 2022 and runs until the end of the competition on 18 December 2022.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 27 Wrz 2022 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 440
Kilometry: 712 313
Jestem na tym portalu od 11.30 ale nie ma obecnie większych sans na zakup biletów na nasze mecze. Na wejściu były dostępne o dzwio tyllko wejśiówki 3 kat ale nie dało się ich kupić. Na inne spotkania większy wybór i np na mecze Hiszpanii można kupić dosłownie co się chce...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 04 Paź 2022 23:58 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 643
Loty: 21
Kilometry: 25 696
niebieski
Czy komuś udało się coś złapać na dzisiejszej wrzutce?
Były dostępne wszystkie nasze mecze, o różnych porach. Najczęściej pojawiał się mecz z Arabią S.
Mnie, absolutnym łutem szczęścia, udało się wyrwać 1 szt. na MEX. W pozostałych przypadkach było jak zwykle. Niby bilet był, ale nie dało się wrzucić go do koszyka. Chyba w tym roku walczy się z armią botów, albo jest jakaś wyjątkowa reglamentacja. Dawno nie było tak ciężko o bilety.
Co ciekawe, wejściówki na odsprzedaży pokazywane są jako konkretne miejsca, tzn. jest od razu informacja o sektorze, rzędzie, nr miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 15 Paź 2022 11:53 

Rejestracja: 08 Wrz 2014
Posty: 45
Loty: 65
Kilometry: 198 541
Witać, że chyba jakieś boty działają, bo jak się zobaczy mecz na na stronie głównej to już po przejściu na podstronę konkretnego meczu bardzo często nie można dodać biletu do koszyka pomimo, że są widoczne - zapewne ktoś nas uprzedził i finalizuje płatność.

Udało się dzisiaj kupić bilet na POL - MEX cat. 2 po ciągłym odświeżaniu podstrony. Poświęciłem dzisiaj 20min. W pierwszym, rzucie około 10:40 pojawiło się około 7 biletów - niestety ktoś był szybszy. Po około 10 min dalszego odświeżania pojawiły się 2 bilety (jeden jest już mój :)

Małe wskazówki z moich obserwacji:
- Bilety często się pojawiają w tak ok. 10:30-11:30 - codziennie widziałem w ostatnim tyg. (pewnie są jeszcze inne timeslot'y)
- Polecam odświeżać stronę już konkretnego meczu - dosłownie cały czas.
- Dalej jak już widzimy bilet to zostają szybkie palce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 27 Paź 2022 17:35 

Rejestracja: 14 Mar 2016
Posty: 71
Dziś duży zrzut biletów w resale był ok. godz. 15:45 - oczywiście wiele było ciężkich do wyłowienia, mi się udało CAT 3 na Serbia v. Szwajcaria, 2 bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group