Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#921 PostWysłany: 06 Lut 2018 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Stron typu viagogo jest kilka np. ale bilet itd. Zawsze byj, jest i będzie popyt i podaż.
Rzecz jest warta tyle ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić ...

P.S. Mnie sie udało kilka razy kupić bilety na viagogo poniżej nominału. Robbie Williams koncert, Real - Sewilla, Bruno Mars - Kraków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#922 PostWysłany: 07 Lut 2018 10:38 

Rejestracja: 17 Lis 2017
Posty: 9
Powiedzcie, bo może tak było na poprzednich turniejach.
Będę chciał odsprzedać 2 bilety (mój i gościa). Czy odsprzedaż poprzez stronę fify będzie polegała na tym, że bilety odda się do puli fify i jak ktoś się trafi to dobrze a jak nie to mam 2 niepotrzebne bilety? A może można wybrać konkretną osobę z którą się umówisz i jej konkretnie się odsprzeda? Z góry dziękuję za odp. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#923 PostWysłany: 07 Lut 2018 10:41 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@thomson91 trafiają do puli i musi znaleźć się chętny. Na mecze naszych nie będzie problemu ze sprzedażą pewnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#924 PostWysłany: 07 Lut 2018 13:25 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 878
niebieski
Wracają do puli, a Ty dostajesz zwrot 90% kwoty bo fifa sobie potrąca 10% także nie dziwne,
że ludzie wolą sprzedawać na viagogo.
Szkoda, że sąd w Hamburgu nie zabroni fifie pobiernaia opłaty od sprzedającego i kupującego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#925 PostWysłany: 07 Lut 2018 14:02 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
Napisalem tam na stronie FIFA pod tym artykulem o Viagogo komentarz, w stylu ze jak FifA zamiast rozdawac bilety roznym sponsorom I pasibrzuchom, da je do publicznej odsprzedazy, to ludzie nie beda szukac viagoggo. Ofkoz moderator nie puscil. Zamiast tego jest jakis debilny komentarz Szwajcara, ze go oszukali bo na Pol-Szwajcaria, nominalna wartosc 51 eur sprzedali mu za 200 eur. Biedny nie wiedzial ze konik tez musi zarabiac :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#926 PostWysłany: 07 Lut 2018 16:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 446
Kilometry: 724 949
Anonymous napisał(a):
Powodzenia, zapewne będziesz jeszcze przebierał w biletach bliżej MŚ jak ludzie zaczną podliczać koszty i formalności

Zapowiada się kolejna wielka impreza piłkarska na której nie będzie problemu z zakupem biletu poniżej ceny nominalnej. Sam znam osobę która już kombinuje jak odsprzedać bilety a pozostali którzy byli np na ostatnim Euro już raczej nie są zainteresowani tą imprezą... Lepiej kalkuluje się przecież Liga Narodów i wypad do Wloch czy Portugalii :D Zostało aż 127 dni do mundialu a już widzę jak ludzie tracą eskcytację chociaż z drugiej strony można się było tego jednak spodziewać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#927 PostWysłany: 07 Lut 2018 16:09 

Koszty, koszty, koszty....

Za każdym razem liczę czytając post na info o przygotowaniu kart do blokad :D
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#928 PostWysłany: 07 Lut 2018 16:23 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 878
niebieski
hudyts napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Powodzenia, zapewne będziesz jeszcze przebierał w biletach bliżej MŚ jak ludzie zaczną podliczać koszty i formalności

Zapowiada się kolejna wielka impreza piłkarska na której nie będzie problemu z zakupem biletu poniżej ceny nominalnej. Sam znam osobę która już kombinuje jak odsprzedać bilety a pozostali którzy byli np na ostatnim Euro już raczej nie są zainteresowani tą imprezą... Lepiej kalkuluje się przecież Liga Narodów i wypad do Wloch czy Portugalii :D Zostało aż 127 dni do mundialu a już widzę jak ludzie tracą eskcytację chociaż z drugiej strony można się było tego jednak spodziewać.


No nie wiem. Przecież do Włoch czy Portugalii to można pojechać na ligę, ligę mistrzów albo na ligę narodów w 2026 albo eliminacje euro 2032.
To wcale jakoś się często nie zdarza, że mamy mundial w Europie i akurat Polska jest w gronie finalistów.
Już pomijam fakt, że to przedostatni normalny mundial bo od 2026 będzie jakieś 3x16 niewiadomo co.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#929 PostWysłany: 07 Lut 2018 19:42 

Rejestracja: 02 Lis 2017
Posty: 18
czy ktoś może napisać jak wyglądają Fan-ID i jakie dane zawierają oprócz imienia, nazwiska i zdjęcia
z góry dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#930 PostWysłany: 08 Lut 2018 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 483
niebieski
Pobeda wrzuciła bilety na czas MŚ. Obecnie lepiej sprawdza się na aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#931 PostWysłany: 08 Lut 2018 15:36 

Rejestracja: 02 Mar 2017
Posty: 5
Zbanowany
Hej, Chciałbym się dopytać czy zakupione bilety będzie można odsprzedać? Okazuje się że chyba nie będę mógł pojechać i teraz jest pytanie czy będę je mógł zwrócić Fifie, czy muszę szukać kogoś kto ode mnie je kupi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#932 PostWysłany: 08 Lut 2018 15:59 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@Floyd ten temat był poruszany wiele razy w tym temacie, poczytaj chociażby kilka ostatnich stron.
Góra
 Profil Relacje PM off
Floyd uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#933 PostWysłany: 08 Lut 2018 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
ileż razy można odpowiadać na tak podstawowe pytanie jak odsprzedaż biletów, zrozumiem każde inne, ale szybciej wygugla pewne rzeczy aniżeli zarejestruje się na tym forum, nie rozumiem jak ktoś potrafił aplikować o bilety, a nie potrafi w ciągu poł minuty dowiedzieć się czy będzie je mógł odsprzedać,
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#934 PostWysłany: 09 Lut 2018 14:40 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
mogliby już losować:)
w grudniu losowali z tego co pamiętam po prawie 2 tygodniach... chcę bilet na walentynki:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#935 PostWysłany: 09 Lut 2018 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 527
niebieski
Myślicie ze na mecz Anglia belgia będą bilety po cenie nominalnej lub niższej pod stadionem? na viagogo ceny są 2x nominał.
Bo pewnie niektórzy z Gdańska i Warmii też mają już wizę z tytułu ustawy o małym ruchu granicznym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#936 PostWysłany: 09 Lut 2018 17:09 

Nie mają, każdy musi aplikować o FAN ID

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... i-ale.html

Z tej puli kto pierwszy ten lepszy, a nuż coś złapiesz, ale na taki mecz jak ten Anglia - Belgia zainteresowanie będzie duże zwłaszcza w UK
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#937 PostWysłany: 09 Lut 2018 17:12 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 878
niebieski
Nie ma szans
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#938 PostWysłany: 12 Lut 2018 01:46 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 31
Mam problem
Podałem kartę visa nie na głównego zamawiającego.
Teraz nie mogę edytować danych zamawiającego (zamienić głównego z dodatkowym)
Zmienić danych karty Visa
Danych nie da się edytować więc kupie pre paida visy na dane głównego zamawiającego ale dalej nie mogę edytować nr karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#939 PostWysłany: 12 Lut 2018 10:18 

Rejestracja: 02 Lis 2017
Posty: 18
ja jak zamawiałem bilety to na konto zony podałem moja kartę i moje dane
płatność poszła bez problemu
jeżeli dane karty podałeś prawidłowo
to nie powinno być u ciebie problemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#940 PostWysłany: 12 Lut 2018 10:47 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 31
konto może być na współmałżonków
U mnie nazwiska są te same może puści ?
Chyba że uznają nas za postępowe małżeństwo jedno płciowe :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group