Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#901 PostWysłany: 01 Lut 2018 11:55 

Rejestracja: 08 Sty 2015
Posty: 15
Ktos ma podobna sytuację: Wylosowaliśmy i kupiliśmy w październiku po 4 bilety TST3 (wszystkie mecze Polaków w fazie grupowej), ze względu na ograniczony urlop, chcieliśmy jechać tylko na pierwszy mecz, a bilety na Kolumbię i Japonię sprzedać w kwietniu na platformie biletowej, teraz w regulaminie czytam jednak:

"6.Can I transfer the Tickets of my Guests for only some of the Matches included in my VST/ TST?
No. If you have purchased Venue Series Tickets series (“VSTs”) or Team Specific Ticket series (“TSTs”), you may only submit the entire VST or TST series for a Ticket transfer (and not any parts thereof). "

To będzie drogi mecz :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#902 PostWysłany: 01 Lut 2018 12:00 

Rejestracja: 30 Sty 2018
Posty: 7
No i bardzo dobrze, że się posługuje paszportami. Za rzeczową odpowiedź, z odesłaniem do źródła podziękowałem od razu.

Ja pytałem o bilety na mecz, a prawdopodobnie również do mnie był skierowany post, że kolejne pytanie o wjeździe do kraju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#903 PostWysłany: 01 Lut 2018 12:10 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
@uran
Możecie próbować kupić w kolejnych fazach pojedyncze bilety, a TST3 sprzedać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#904 PostWysłany: 01 Lut 2018 13:17 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
@Uran Pusc te pozostale mecze na Viagogo. Przed kazdym Euro czy Mundialem jest panika, ze ktos bedzie sprawdzal dane na biletach z ID I to sie nigdy nie sprawdzalo. We Francji skanowales bilet na bramce I stewardzi mieli cie w d…ie jak bramka sie obrocila. Wchodzilem na imie jakiejs Weroniki van Almsik. Tak aby wjechac do Rosji musisz miec Fan ID ale potem nie ma opcji by ktokolwiek to sprawdzal I porownywal z biletem. Powiem cos innego wszystkie te dzialacze z fify czy krajowych pzpnow maja mase biletow na lewo I musza miec opcje ich sprzedania. Jak bedzie jeden mudial ze wykoleja Viagogo czy innych konikow, to na nastepnym zostana z niczym. Takie moje skromne zdanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#905 PostWysłany: 01 Lut 2018 16:46 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Porównywanie euro do mundialu jest bezsensowne bo tam były bilety na dane aplikanta, więc czymś normalnym było, że się wchodziło na inne dane. Osobiście uważam, że mając FAN ID i bilet (na inne dane) raczej powinno się udać wejść na stadion, ale trzeba też mieć na uwadze, że na pucharze konfederacji sprawdzali FAN ID i bilet... Zobaczymy : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#906 PostWysłany: 01 Lut 2018 17:22 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
Tak wchodzilo sie na inne dane, ale wszyscy byli na forum tak spanikowani, ze gotowi byli tworzyc jakies potwierdzenia notarialne I tlumaczyc je na angielski badz francuski ze osoba requestujaca bilet wyznacza mnie na prawowitego dzierzawce, tyle ze zamowila 8 biletow I siedzi w innym sektorze . Realnie to pierwszy raz widze taka bzdure ze na 4 miesiace przed Mistrzostwami trzeba podac wszystkich kompanow wycieczki. I co dalej, wydrukuja bilety I ktos nie moze jechac to bedzie pusty stadion, bo nie da sie sprzedac ?Takze czy realnie mozesz postawic stewardow przed brama by porownywali bilet ze Fan ID, dla 40+k ludzi. Nie ma opcji. Fan ID pozostanie dla Ruskich sluzb do wylegitymowania jak zaczniesz robic obore. A bilet na kogokolwiek masz, zeskanujesz na bramce I wejdziesz na mecz.
Góra
 Profil Relacje PM off
GrishaK lubi ten post.
GrishaK uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#907 PostWysłany: 02 Lut 2018 23:02 

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 2
@yesterxxx
dobrze piszesz, nie ma opcji że będą sprawdzać ID i bilet. Rosyjscy działacze będą mieli do upłynnienia sporo biletów, przed samym stadionem ( np. w Kazaniu ) koniki będą się prosić.... :D . Nawet jeżeli będą robić problemy to odchodzisz ...i idziesz do innej bramki lub innego stewarda - przechodzisz bez problemu. To jest Rosja - ostateczna opcja - dasz w łape i wchodzisz.
Nie takie akcje się przeprowadzało. W Madrycie na mecz Realu z Legią ( mecz był podwyższonego ryzyka ) weszliśmy na trybunę gospodarzy, chociaż stewardy się kapnęli że jesteśmy z Polski... zrobiliśmy takie zamieszanie na bramkach że nie byli w stanie nas wyłapać . Na Bayernie Monachium ( z Iglostadt ) kolega przeskoczył bramki i wszedł bez biletu ( tak też można ) :)

Jeżeli ktoś z forum odsprzeda mi 3-8 biletów w normalnej cenie, może się podpiąć pod nasz wyjazd na mecz do Moskwy i Kazania.
Ja mówię po rosyjsku, mam kilku kolegów w Moskwie, którzy załatwią apartament lub jakiś gościniec (coś w normalnej cenie), transfer z lotniska, zwiedzanie, ochronę, wyjście na imprezkę.
W razie potrzeby podaje mail :
Kod:
grisha.krzywda@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#908 PostWysłany: 02 Lut 2018 23:07 

W Moskwie do tego w czasie MŚ apartament w normalnej cenie :lol:

No chyba, że 4-osobowy w opcji 30 ziomków :D

Powodzenia, zapewne będziesz jeszcze przebierał w biletach bliżej MŚ jak ludzie zaczną podliczać koszty i formalności
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#909 PostWysłany: 02 Lut 2018 23:20 

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 2
Moskwa będzie droga - byłem widziałem
ale Kazań to już wyprawa i nie wierzę że na ten mecz się będą zabijać ...


Ostatnio edytowany przez Abcn 03 Lut 2018 03:24, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#910 PostWysłany: 03 Lut 2018 14:23 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
Anonymous napisał(a):
W Moskwie do tego w czasie MŚ apartament w normalnej cenie :lol:

No chyba, że 4-osobowy w opcji 30 ziomków :D

Powodzenia, zapewne będziesz jeszcze przebierał w biletach bliżej MŚ jak ludzie zaczną podliczać koszty i formalności



wszystko zależy od kilku czynników, w tym np. kiedy zarezerwujesz....
na ostatnich ME chciałem zarezerwować nocleg w Marsylii , były ceny z kosmosu typu 500 Euro za dobę za pokój średniej jakości, jedynynym sposobem była rezerwacja 100 km od Marsylii,,, to samo z lotami ....

mam zarezerwowaną Rosję za około 1300zł za pokój, 15 -30 czerwca , wychodzi za nocleg poniżej stówy, pewnie teraz właściciel żałuje , bo mógłby wynająć na dłużej , (na pewno nie wykorzystam pełnego pobytu bo mam zaproszenie na wesele pod koniec czerwca, więc jak ktoś by chciał wykupić ode mnie to sie dogadamy)
"Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem i wspólną łazienką" z 10 km od centrum Moskwy blisko lini metra,
Kazań mam za 200zł za jeden nocleg,za pokój, rezerwowane w grudniu,

znajomy rezerwował duży apartament dla kilku osób , kilka tyg temu, Moskwa, nocleg w dniu meczu Polaków, 400 zł za wypasiony apartament,

wiadomo , trzeba kombinuować, cena za apartament to spekulacja, trzeba być cwańszym niż Rusek:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#911 PostWysłany: 03 Lut 2018 14:42 

To, że masz nie znaczy, iż to ci się do czerwca br....ostanie - patrz Skopje przed finałem LE z udziałem MU, przygody z rezerwacją hotelu w Kijowie opisane przedwczoraj przez redaktora na Stronie Głównej F4F

https://www.fly4free.pl/jak-oszukuja-hotele/

Mi już raz anulowano prywatne mieszkanie w Moskwie, gdyż jakoby nie dokonałem przelewu, choć w warunkach i potwierdzeniu nie ma słowa o tym

Zarezerwowałem HOTEL, to daje jakąś tam pewność, a życie pokaże
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#912 PostWysłany: 03 Lut 2018 16:39 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
mam zarezerwowane przez znany portal rezerwacyjny, jak się właściciel wycofa z oferty to jest problem tego portalu żeby mi coś znaleźć w tej samej cenie o nie gorszych warunkach, ewentualnie sami dopłacą, przetestowane przez znajomych....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#913 PostWysłany: 03 Lut 2018 17:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4573
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Żebyś się nie zdziwił.

Zwłaszcza jeśli znany portal to booking.com

Jeśli miałbym coś rekomendować to albo przy wysokim statusie hotele sieciowe (na to chyba już trochę późno) albo expedia, ale tylko płatne expedii - czyli expedia rate.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#914 PostWysłany: 04 Lut 2018 16:14 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
@GrishaK: taki z ciebie gangus z koneksjami a nie potrafisz sobie biletów ogarnąć? A co do twojego pomysłu, to tzw. "wjazd z bramą" w Rosji może nieść za sobą całkiem inne konsekwencje niż w Madrycie. Wrzucą cię do lochu i nawet interwencja ambasady nie pomoże. Ruscy stwierdzą, że "takiego u nas nie było" i nic nie zrobisz. Szkoda, że nie wspomniałeś o wyprawie Legii na Spartak. Twój wpis jest szkodliwy i powinien być usunięty przez admina, bo zachęca młodych do robienia głupot a w Rosji to raczej dobrze się nie skończy. Jedyna pewna rzecz, którą na tą chwilę można powiedzieć o tych mistrzostwach to ta, że nie wszyscy Polacy z nich wrócą. Jak czytam i słucham, kto się tam ma zamiar wybrać (m.in. Janusze w stylu "robim z narzeczonom paszporty, bieremy koszulki z orłem i jadymy bo w Wyborczej był wywiad z ruskim kibicem i nie bendom nas bili) to myślę, że dla wielu skończy się to dramatem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#915 PostWysłany: 04 Lut 2018 16:43 

Nie tyle "szkodliwy" co wyszła z kolegi "czwalipięta" a cienko to u niego całościowo wygląda

Co do Ciebie też często coś dopiszę dosadnie, by trafiło do tego co piszę sedno problemu, ale ty prawie zawsze przeginasz obrażając.

Co Ci przeszkadza, że masa "januszy" chce czy tylko myśli, że na teraz chce pojechać do Rosji????? Nikt Ci ich nie każe niańczyć czy umawiać się na tanią ruską wódkę... :lol: bo to zapewne dorośli ludzie są i wiedzą co robią ;) :D

Losowanie tej puli zapewne za niedługo....
Góra
 PM off
Tomy's lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#916 PostWysłany: 05 Lut 2018 12:42 

Rejestracja: 31 Sty 2018
Posty: 104
Z tymi noclegami to ogolnie ciezki temat jak ceny ida w gore. Niejednemu zadrzy reka by odwolac rezerwacje I przyjac nowa za 2-4 razy wieksza kase.
Pamietam - w Marsylii klepnalem rezerwacje przez arbnb chyba w grudniu. Super loft w samym porcie w Marsylii 100 eur za dzien, gdzie spalo 4 chlopa, czyli defakto 25 za dzien to nas to kosztowalo.
Samo centrum, ze w dniu meczu zszedlem w gaciach na dol by spytac sie naszych czy juz otworzyli knajpki I piwo sprzedaja. Po prostu rewelacja.
Francuz ktory mi to wynajmowal, klepnal te rezerwacje nieswiadomy Euro. Pozniej sie zreflektowal ze stracil, ale juz napisal ze bedzie honorowy I bierze strate na siebie.

Co do “Januszy” niech tam sobie jedzie kto chce, przynajmniej jest kupa smiechu pozniej. Pozdrawiam gostka poznanego w Marsylii ktory na PL-UA kupil 3 bilety. Pierwszy z losowania zostawil w hotelu, bo priorytet miala zero siodemka nad biletem. Drugi kupil w porcie w czasie 6 godzinowego relaksu przed meczem I zgubil go gdzies w pubie. Finalnie pod stadionem dorwal jakis bilet za 10 euro .


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Lut 2018 12:49, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#917 PostWysłany: 06 Lut 2018 19:06 

Rejestracja: 06 Lut 2018
Posty: 1
Witam.
Razem ze znajomymi, chcemy wybrać się na MŚ 2018 do Kaliningradu. Konkretnie mecz Nigeria-CHorwacja.
Czy na stronie fify uda mi się zakupić bilety w marcu? Jakie są szanse?
Znalazłem takie bilety na stronie viagogo.pl, ale w podwójnej cenie, najtańsza opcja 700zł, gdzie oficjalnie jest 105 USD. Ale mniejsza o to. Mam pytanie.
Czy jak zakupie 4 bilety na viagogo, będę mógł do nich wyrobić kartę kibica (zamiennik wizy)?
Z tego co się orientuję, to na tej stronie bilety kupujemy od innych użytkowników, a serwis jest pośrednikiem, więc bilety te będą na inne nazwisko. Czy będzie problem, żeby wyrobić kartę na prawidłowe nazwisko? Z tego co czytałem, wystarczy numer biletu, zeby wyrobić kartę.
Czy są inne opcje zakupu takich biletów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#918 PostWysłany: 06 Lut 2018 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
1.Tak jest szansa zakupu poprzez oficjalną stronę FIFA, ale musisz być czujny i od razu zaatakować na mecz D3-D4 były jeszcze wolne miejsca.
2.Do wyrobienia FAN ID potrzeba numeru biletu, zdjęcia, numeru paszportu.
3.Tak są inne od Konika/Rosjan pod stadionem.
4.Viagogo należy unikać poczytaj o tym na forum tutaj.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#919 PostWysłany: 06 Lut 2018 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Ad4. Nie demonizowałbym Viagogo. Zrobiłem 30-40 transakcji przez nich w jedną i drugą stronę i nigdy nie miałem problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#920 PostWysłany: 06 Lut 2018 20:59 

Rejestracja: 13 Gru 2017
Posty: 4
Co do viagogo fifa na stronie opublikowała coś takiego:
http://www.fifa.com/worldcup/news/y=201 ... 26697.html
Także może być ciężko wejść z biletem na inne nazwisko niż swoje...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group