Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#841 PostWysłany: 22 Sty 2018 17:55 

Rejestracja: 22 Sty 2018
Posty: 2
Można zmienić dane gości. Dzwoniłem przed chwilą i powiedzieli mi, że od 18 kwietnia będzie taka opcja. Głównego aplikanta nie można. Prosiłbym o przemyślenia na tematy, które poruszyłem powyżej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN Majówka w Indiach: Nowe Delhi, Mumbaj i Goa lub Dehradun z Warszawy od 3137 PLN
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#842 PostWysłany: 22 Sty 2018 23:43 

Rejestracja: 22 Sty 2018
Posty: 2
Szanowni forumowicze,
Podejrzewam, że gdzieś pośród 43 stron z wpisami na tym forum znajduje się odpowiedź na moje wątpliwości. Przez szacunek do Was przejrzałem prawie wszystkie, lecz ciągle nie rozwialo to moich wątpliwości. Otóż.
Razem z czterema kolegami chcemy zwiększyc swoje szanse na wylosowanie biletów na mecz Polska -
Senegal. Przypuśćmy, że każdy z nas zrobi rezerwację na siebie i 3 dodatkowe osoby. Co w przypadku gdy wylosujemy 4,8 lub 12 nadprogramowych biletów? W jaki sposób można je zwrócić? Komu odsprzedać oficjalną droga? Czy Fifa przyjmuje zwroty wraz z potrąceniem 10% jak też gdzieś przeczytałem?
Czy w ogóle warto waszym zdaniem obstawiac tak duża liczbę zgłoszeń? Czy zainteresowanie jest na tyle duże czy sztucznie podsycane informacjami o high demand na wszystkie kategorie biletów?

Za wszystkie odpowiedzi i sugestie z góry pięknie dziękuję. Za hejt również-wiem, zasłużyłem sobie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#843 PostWysłany: 23 Sty 2018 00:31 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Gdy już wylosujesz bilety to nie ma czegoś takiego jak zwroty.
18 kwietnia za pośrednictwem Fify będziesz mógł sprzedać o ile znajdziesz kupca, a podobno na euro2016 bez problemu można było wtedy kupić bilety i ci co chcieli sprzedać musieli obniżyć cenę by znaleźć chętnego.
Więc jeśli wylosujesz 12 biletów za dużo to dopiero 18 kwietnia będziesz mógł je odsprzedać.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Sty 2018 10:50, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Andriej85 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#844 PostWysłany: 23 Sty 2018 14:30 

Rejestracja: 23 Sty 2018
Posty: 1
Wylosowałem bilety na wszystkie mecze w Kaliningradzie.
Czy będę mógł odsprzedać przez oficjalny portal fify tylko część z nich czy też muszę cały pakiet?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#845 PostWysłany: 25 Sty 2018 09:39 

Rejestracja: 17 Lis 2017
Posty: 9
Wczoraj dostałem poprzez Pocztę Polską moje fan id. :) Teraz czekamy na bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#846 PostWysłany: 26 Sty 2018 22:34 

Rejestracja: 26 Sty 2018
Posty: 1
Witam, czy ktoś podpowie co robić, gdy zostało już tylko kilka dni do końca tej fazy sprzedaży biletów, a zapomniałem o paszportach. Czytałem tu, żeby podać numer dowodu osobistego, a po uzyskaniu paszportu spróbować zmienić numer dowodu na numer paszportu. I oczywiście po Fan-ID ubiegać się dopiero po uzyskaniu paszportu. Czy ktoś dowiadywał się czy taki manewr przejdzie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#847 PostWysłany: 29 Sty 2018 23:08 

Rejestracja: 07 Sie 2017
Posty: 5
Wycinanka napisał(a):
a czy przypadkiem nie jest tak, że sam bilet nie wystarczy bo potrzebne jest FAN ID by wejść na stadion? Naprawdę będzie się komuś chciało zapłacić za wizę i jechać w ciemno bo kupi taniej bilet pod stadionem?

Witam!Nie sadzę!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#848 PostWysłany: 30 Sty 2018 03:04 

Rejestracja: 30 Sty 2018
Posty: 7
Czy mogę zabrać nieletnią siostrę (we wrześniu br skończy 14 lat) na mecze do Kaliningradu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#849 PostWysłany: 30 Sty 2018 08:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 748
niebieski
Tak o ile nie ma zakazu stadionowego albo zakazu opuszczania kraju.
Góra
 Profil Relacje PM off
bizqit lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#850 PostWysłany: 30 Sty 2018 10:02 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
@eda47

Na pucharze konfederacji sprawdzali bilety i FAN ID.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#851 PostWysłany: 30 Sty 2018 14:06 

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 17
janeknowak napisał(a):
Witam, czy ktoś podpowie co robić, gdy zostało już tylko kilka dni do końca tej fazy sprzedaży biletów, a zapomniałem o paszportach. Czytałem tu, żeby podać numer dowodu osobistego, a po uzyskaniu paszportu spróbować zmienić numer dowodu na numer paszportu. I oczywiście po Fan-ID ubiegać się dopiero po uzyskaniu paszportu. Czy ktoś dowiadywał się czy taki manewr przejdzie ?


Podbijam pytanie - ja jestem głównym aplikantem i mam paszport, moja narzeczona złożyła dopiero co wniosek o paszport i otrzyma go do miesiąca - można potem zmienić jej numer dowodu na nr paszportu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#852 PostWysłany: 30 Sty 2018 14:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 133
Kilometry: 162 215
niebieski
Ok więc byłem wczoraj odebrać swoje FAN ID w Rosyjskim Centrum Wizowym w Gdańsku. Ogólnie to byłem pierwsza osobą, która odbiera to u nich i musiałem sporo czekać. Cała procedura wygląda tak że idziemy w godzinach urzędowania stoimy w kolejce pyk do okienka Pani sprawdza nasz paszport a potem idzie po nasze FAN ID otwieramy i sprawdzamy czy wszystko się zgadza, jeżeli tak to podpisujemy i dostajemy FAN ID i smycz. Nie ma żadnego umawiania czy jakieś skomplikowanej procedury.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#853 PostWysłany: 30 Sty 2018 15:55 

Rejestracja: 30 Sty 2018
Posty: 4
Witam. Mam kilka pytań.
1. Czy wymagana jest koniecznie karta kredytowa ? Zwykła płatnicza z MBank tez przejdIe ?
2. Nie będzie problemu z pobraniem pieniędzy nie podając kodu CVV?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#854 PostWysłany: 30 Sty 2018 16:41 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Do kolegi wyżej:
1). Podobno przechodzi tylko sobie limity odpowiednio ustaw
2). Oczywiście, że będzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#855 PostWysłany: 30 Sty 2018 16:52 

bogi2889 napisał(a):

2. Nie będzie problemu z pobraniem pieniędzy nie podając kodu CVV?


Instytucje jak np. FIFA są w stanie zrobić blokadę bez cvv

A i jak w/w kod by był niezbędny to nie zakończyłbyś aplikacji bez jego podania
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#856 PostWysłany: 30 Sty 2018 17:13 

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 17
Spider1919 napisał(a):
janeknowak napisał(a):
Witam, czy ktoś podpowie co robić, gdy zostało już tylko kilka dni do końca tej fazy sprzedaży biletów, a zapomniałem o paszportach. Czytałem tu, żeby podać numer dowodu osobistego, a po uzyskaniu paszportu spróbować zmienić numer dowodu na numer paszportu. I oczywiście po Fan-ID ubiegać się dopiero po uzyskaniu paszportu. Czy ktoś dowiadywał się czy taki manewr przejdzie ?


Podbijam pytanie - ja jestem głównym aplikantem i mam paszport, moja narzeczona złożyła dopiero co wniosek o paszport i otrzyma go do miesiąca - można potem zmienić jej numer dowodu na nr paszportu?


Dobra, było wcześniej - można zmienić dokument. Inne pytanie: kiedy będzie to losowanie biletów po jutrzejszej fazie? :) nigdzie żadnego info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#857 PostWysłany: 30 Sty 2018 18:29 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
@Spider1919 nie wiadomo dokładnie, ostatnio wyniki przychodziły jakieś tydzień czy dwa po zamknięciu zapisów chyba. Ale na 100% nie pamiętam, sprawdź w tym wątku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#858 PostWysłany: 30 Sty 2018 18:42 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 506
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Witam.
Kiedy zacznie się losowanie i jak długo ono potrwa ? Tak aby było wiadomo czy mamy bilety czy też nie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#859 PostWysłany: 30 Sty 2018 19:36 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
Kiedy to wie tylko FIFA. Zazwyczaj było to jakoś tydzień po zamknięciu platformy i trwało jeden/dwa dni. Pewnie jak komuś ściągnie kasę z konta to tutaj napisze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#860 PostWysłany: 30 Sty 2018 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
jak zaczna przychodzic wiadomosci typu " drogi kibicu pamietaj zeby miec kase na koncie na ktora mamy w niedlugim czasie ochote' to kwestia dni kiedy zaczna losowac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Szczecin oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group