Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#801 PostWysłany: 13 Sty 2018 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Przyszedł mail:

Cytuj:
Dear Maciej! FAN ID ******* has been delivered to the VFS Global Application Center at the address: -, Poland, Gdansk, 8 Partyzantow street, (premises 101) 80-254 Gdansk, Poland. Tracking number: ********. To receive the FAN ID it is necessary to present the ID document that was specified during registration.


Jak się tam wybiorę to powiem co i jak.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN
Boże Ciało w Nowym Jorku za 3673 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu Boże Ciało w Nowym Jorku za 3673 PLN. Loty z Berlina i noclegi w hotelu
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#802 PostWysłany: 13 Sty 2018 19:28 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Cześć,
Czy jest informacja (nie mogłem znaleźć w temacie) jakie dane można zmieniać w aplikacji gościa po udanym wylosownaiu biletów? Imię, nazwisko czy tylko nr paszportu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#803 PostWysłany: 14 Sty 2018 15:31 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 147
Czytam temat na bieżąco i nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.
Złożyłem aplikację, zamiast nr paszportu wpisałem nr dowodu (obecnie nie mam paszportu). Z tematu jasno wynika że jedyną daną jaką mogę edytować jest właśnie nr paszportu. Dajmy na to że zostanę wylosowany, ściągnie mi kasę itp. Czy po wylosowaniu będę miał nadal możliwość zmiany tych danych? Nie chce mi się po prostu wyrabiać paszportu póki nie będę miał jasne informacji czy zostałem wylosowany czy nie.
Fan id oczywiście wyrabiam mając już paszport.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#804 PostWysłany: 14 Sty 2018 19:26 

Rejestracja: 10 Paź 2017
Posty: 3
Nie wylosowałem biletów na trzy mecze polskiej reprezentacji w pierwszej fazie losowania. W drugiej fazie pojawiłem się za późno. Teraz też jest możliwość wzięcia w losowaniu , jest też również opcja ,,fan reprezentacji,, ale nie jest ona dla mnie transparentnie przedstawiona., bo np. nie mam karty kibica.Zaryzykować w losowaniu, czy też zarejestrować się jak fan reprezentacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#805 PostWysłany: 16 Sty 2018 02:17 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 21
-- 16 Sty 2018 02:44 --

z0mb3k napisał(a):
Statystyczne koszty pobytu na mistrzostwach dla kibiców poszczególnych krajów.
Raczej jako ciekawostka.
https://www.hometogo.pl/media/mundial-indeks-cen/

Fajne zestawienie, takie ciekawostki dodają kolorytu mistrzostwom. W Kazaniu i Wołgogradzie ceny już są tragiczne, a w Soczi taniej niż nad Bałtykiem :)

-- 16 Sty 2018 02:56 --

thomson91 napisał(a):
właśnie dostałem sms z nr do śledzenia przesyłki. FAN ID w drodze :D

Wygląda na to, że zaczęli wysyłać. Do mnie też info trafiło 13-tego.

-- 16 Sty 2018 01:12 --

Nter napisał(a):
Nie wylosowałem biletów na trzy mecze polskiej reprezentacji w pierwszej fazie losowania. W drugiej fazie pojawiłem się za późno. Teraz też jest możliwość wzięcia w losowaniu , jest też również opcja ,,fan reprezentacji,, ale nie jest ona dla mnie transparentnie przedstawiona., bo np. nie mam karty kibica.Zaryzykować w losowaniu, czy też zarejestrować się jak fan reprezentacji?

Nie trzeba mieć karty kibica, po wybraniu opcji FAN możesz aplikować o mecze swojego zespołu. Bez wyboru tej opcji masz możliwość aplikowania o mecze na konkretnym stadionie lub indywidualne (każdy z osobna).
Dodatkowo należy zaznaczyć, że niezależnie od opcji FAN aplikować można max. na 7 meczy, łącznie z warunkowymi w fazie pucharowej.

-- 16 Sty 2018 01:17 --

Czy ktoś z forum wybiera się na mecz z Japonią w Wołgogradzie?
Jakie są opcje dotarcia stamtąd do Rostova lub Soczi jeszcze tego samego dnia po meczu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#806 PostWysłany: 16 Sty 2018 23:57 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
-- 16 Sty 2018 22:45 --

ghostwriter napisał(a):
@darkdefender, też mam autoryzację 3D, choć w innym banku. Kupowałem bilety przed losowaniem grup i wszystko spoko.


@ghostwriter powiedz mi kupowałeś, ale w etapie FIRST COME FIRST SERVED (gdzie transakcja kartą odbywała się natychmiastowo) czy w poprzednim etapie gdzie dopiero po udanym wylosowaniu Twojej aplikacji FIFA bez uprzedzenia pobierała środki z Twojej karty?

Zastanawiam się teraz czy nie wyrabiać karty kredytowej (obecnie posiadam debetówkę mastercard od Pekao SA, który bardzo restrykcyjnie podchodzi do transakcji online debetówkami, przy kredytówkach obowiązują bardziej liberlane zasady).

Jak myślisz podczas obecnej fazy w przypadku pomyślnego losowania FIFIE uda się ściągnąć środki z mojej debetówki? Biorąc pod uwagę fakt, iż przy płatności na allegro tą kartą musiałem autoryzować 3-d secure. Od Pekao otrzymałem informację, że to czy dana transakcja będzie autoryzowana 3D secure zależy od sprzedającego a nie banku kupującego. Przy jednoczesnej informacji od Fify o 3d secure, człowiek głupieje :roll:

Bardzo prosiłbym o wyczerpującą odpowiedź,

-- 16 Sty 2018 22:57 --

odrazu przepraszam za post pod postem,


kolejne pytanie: Czy myślicie, że tak jak w przypadku pierwszego etapu w RANDOM SELECTION DRAW tak i tym razem, gdy nie powiedzie się Fifie pierwsza próba poboru środków z karty kupującego, to wyślą maile z info, że ponowią próbę ściągnięcia środków i żeby się przygotować i np. zmienić kartę?

pozdrawiam,


Ostatnio edytowany przez krasnal, 17 Sty 2018 08:58, edytowano w sumie 1 raz
Zdublowana treść posta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#807 PostWysłany: 17 Sty 2018 02:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
@twójbyły , @blazejdaw

Po zakupie biletu dalej mam możliwość edytowania danych paszportowych, nie powinno być więc problemu (imienia i nazwiska nie zmienisz tak łatwo, co do dokumentów, to przypadki się zdarzają... więc spokojnie)

@mal45

Tak, kupowałem w takim trybie, ale to w zasadzie nie ma nic do rzeczy. Pomimo 3D-secure płacę swoją kartą debetową za rezerwacje w wielu hotelach i nie ma problemów ze ściąganiem płatności. Czemu inaczej miałoby być z FIFA?

A jeżeli miałbym dywagować, to zakupy przez Internet, a wbicie danych karty do terminala firmy, to jednak trochę inne sprawy - w drugim przypadku łatwiej wykryć nadużycia. Jakby ktoś chciał kupić sobie Twoją kartą bilety to musi podać swoje nazwisko. Po zorientowaniu się, że zostałeś okradziony FIFA może łatwo odkręcić sprawę (zabrać bilety i zwrócić środki), jeżeli FIFA bezprawnie użyłaby Twojej karty to od razu wiadomo, czyja wina. Podobnie byłoby w przypadku hotelu, dlatego być może w tych przypadkach środki autoryzacji są inne.
Góra
 Profil Relacje PM off
blazejdaw lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#808 PostWysłany: 17 Sty 2018 10:21 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
@ghostwriter dzięki za odpowiedź, w takim moja PEKAO S.A. Mastercard debetowa powinna przejść, jeśli FIFA nie zażąda 3d secure.

Pytanie z innej beczki, czy jeśli teraz wylosuję dwa bilety na Polska-Senegal z konta fifa na mnie i dla jedengo mojego gościa, to w kolejnych fazach będę mógł na ten sam mecz dokupić bilet dla kolejnego gościa? (chodzi o to, że mój drugi kolega nie jest pewny wyjazdu na ten moment)

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#809 PostWysłany: 17 Sty 2018 10:24 

System tylko pilnuje, by na danym koncie nie mieć więcej niż 4 bilety na dany mecz czyli będziesz mógł w ramach dostępności dodać i kupić
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#810 PostWysłany: 17 Sty 2018 14:37 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
@gorny77 dzięki za odpowiedź!

A co, w przypadku gdybym zrobił tak, że teraz uda mi się wylosować 3 bilety na jeden mecz, a w okresie gdy będzie działać platforma odsprzedaży jeden z moich kolegów zrezygnuje. Mogę wtedy odsprzedać tylko jeden z biletów, czy możliwa będzie odsprzedaż TYLKO 3 biletów, a więc całości aplikacji? :roll: :roll: :roll: :roll: :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#811 PostWysłany: 17 Sty 2018 17:24 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Gdzieś było napisane, że chyba można wystawić cześć biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#812 PostWysłany: 18 Sty 2018 01:52 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
I można jechać darmowym nawet jak się nie ma biletu na mecz w Moskwie bo jedyny który będę miał to na mecz z Senegalem który już się odbył. Nie jest tak że mogę wrócić tylko do miasta z którego przyjechałem w tym przypadku z Kazania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#813 PostWysłany: 18 Sty 2018 15:30 

Rejestracja: 14 Gru 2015
Posty: 24
Witam prośba o pomoc w dniu 5 grudnia złożyłem wniosek jako główny aplikujący oraz dodałem trzech swoich kumpli jednak dane do płatności podałem wujka , niestety zgodnie z regulaminem głowyny aplikujący musi podać swoją kartę kredytową. I teraz dwa dni temu wycofałem swój wniosek i został złozony wniosek przez kolegę który jest głównym aplikującym i podał dane do płatności swoją kartę kredytową, jednakże taki wniosek nie przechodzi bo pojawia się komunikat że masz już te same osoby co 5 grudnia aplikujące o bilety ( pomimo iż wcześniejszy wniosek jest cancelled) Pisać do Fify z prośbą o pomoc?? Macie jakieś rady??. Nie dostałem co prawda jeszcze maila ze moj wniosek wycofany jest, być może system musi to jeszcze przetworzyć???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#814 PostWysłany: 18 Sty 2018 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
@Kaweips85

Widzę trzy rozwiązania - 1 najskuteczniejsze - zrób swoją kartę, zaaplikuj tak samo jak anulowałeś podając tym razem swoje dane (nie wiem jak szybko można ją wyrobić, pewnie najszybciej będzie z kartą prepaid). 2 - pewnie najdłuższe - napisz do fifa i czekaj na odpowiedź oraz rozwiązanie sprawy. 3 - najbardziej ryzykowne - podajcie inne dane paszportowe (zamiast nr paszportów wpiszcie cokolwiek) żeby system nie wykrył dublowania aplikacji, a później po ew. przyznaniu biletów zmienicie te dane na właściwe.

Ew. zostaje też czekać...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#815 PostWysłany: 18 Sty 2018 16:36 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 876
niebieski
Hmm, czyli jednak wykrywają te same osoby w różnych aplikacjach ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#816 PostWysłany: 18 Sty 2018 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2012
Posty: 32
Loty: 20
Kilometry: 33 646
Ok, chciałbym zapytać czy wiecie, co w takim wypadku:

Udało mi się wylosować bilety na 1/8 w St.Petersburgu. Dokładnie dwa, wypisane na mnie i kolegę.
Niestety, kolega nie będzie mógł jechać, więc będę chciał zmienić jego dane na inne.
Z tym nie będzie problemu wg. maila od FIFA - w połowie kwietnia uruchomią portal poprzez który będę mógł to zrobić.
Czy w takim razie mogę teraz aplikować o FanID? W sensie: tylko dla siebie, a dla drugiej osoby, gdy już będzie "przepisana" aplikować osobno na koniec kwietnia? Czy jednak w tym wypadku trzeba to robić równocześnie i muszę poczekać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#817 PostWysłany: 18 Sty 2018 17:17 

Kaweips85 napisał(a):
Witam prośba o pomoc w dniu 5 grudnia złożyłem wniosek jako główny aplikujący oraz dodałem trzech swoich kumpli jednak dane do płatności podałem wujka , niestety zgodnie z regulaminem głowyny aplikujący musi podać swoją kartę kredytową. I teraz dwa dni temu wycofałem swój wniosek i został złozony wniosek przez kolegę który jest głównym aplikującym i podał dane do płatności swoją kartę kredytową, jednakże taki wniosek nie przechodzi bo pojawia się komunikat że masz już te same osoby co 5 grudnia aplikujące o bilety ( pomimo iż wcześniejszy wniosek jest cancelled) Pisać do Fify z prośbą o pomoc?? Macie jakieś rady??. Nie dostałem co prawda jeszcze maila ze moj wniosek wycofany jest, być może system musi to jeszcze przetworzyć???



Ja przed chwilą zaaplikowałem na DRUGIM koncie o bilety dla tych samych osób na ten same mecze co oczywiste w odwrotnej kolejności i NICZEGO nie wykryło tj. aplikacja o bilety przeszła (do każdej aplikacji podane tylko różne karty)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#818 PostWysłany: 19 Sty 2018 10:46 

Rejestracja: 14 Gru 2015
Posty: 24
Witam dzięki za pomoc co do karty kredytowej nie dostane do końca miesiąca to pewnie, wysłałem maila i odpowiedź jest automatyczna tzn reguła jak można aplikować o bilety, jesli nie dostanę komunikatu na maila że aplikacja wycofana to jest poza zawodach, mistrzostwa w TV, ewentualnie wpisze złe dane paszportowe ale to już ryzyko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#819 PostWysłany: 19 Sty 2018 11:02 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
seenbysoho napisał(a):
Ok, chciałbym zapytać czy wiecie, co w takim wypadku:

Udało mi się wylosować bilety na 1/8 w St.Petersburgu. Dokładnie dwa, wypisane na mnie i kolegę.
Niestety, kolega nie będzie mógł jechać, więc będę chciał zmienić jego dane na inne.
Z tym nie będzie problemu wg. maila od FIFA - w połowie kwietnia uruchomią portal poprzez który będę mógł to zrobić.
Czy w takim razie mogę teraz aplikować o FanID? W sensie: tylko dla siebie, a dla drugiej osoby, gdy już będzie "przepisana" aplikować osobno na koniec kwietnia? Czy jednak w tym wypadku trzeba to robić równocześnie i muszę poczekać?


ponawiam zapytanie znajomego, mam podobny problem (a raczej mogę mieć jak wylosuję)
bardzo proszę o odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#820 PostWysłany: 19 Sty 2018 13:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
@Kaweips85

A prepaid?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group