Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#761 PostWysłany: 11 Gru 2017 17:46 

Rejestracja: 27 Paź 2017
Posty: 22
A czy ktoś próbował złożyć wniosek o Fan ID bez wylosowanego biletu podając numer rezerwacji innej osoby, której przydzielono bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#762 PostWysłany: 12 Gru 2017 00:45 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
melu napisał(a):
tak jak piszą poprzednicy Rosja to inny kraj
na meczach euro każdy bilet był na imię i nazwisko osoby która o nie aplikowała
i mogla je swobodnie rozdawać
na MŚ jest inaczej każdy bilet teoretycznie jest imienny na dana osobę
w 2006 r. na meczach Polski na MS w Niemczech mi np sprawdzali dane z biletu z paszportem
ale było to tylko na 1 meczu w Gelsenkirchen
na pozostałych nie sprawdzali
jeżeli chodzi o Fan-ID to niby ma to być tylko wiza
aby wejść na stadion potrzeba biletu wg mnie nie powinni sprawdzać FAN-ID
ale jak to będzie to okaże się na miejscu
;-P

Rosjanie również muszą mieć FAN ID (przynajmniej oficjalnie). Więc nie jest to tylko wiza - wystarczy poczytać poprzednie wpisy by się dowiedzieć, że na Pucharze Konfederacji sprawdzali również FAN ID.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#763 PostWysłany: 12 Gru 2017 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Te wszystkie wpisy to bezsensowne gdybanie bo nikt tak naprawde nie wie jak bedzie. Kazdy pisze jak bylo, tylko tu chodzi o Rosje i juz nikt taki pewien nie jest czy będzie jak zawsze czy jak nigdy dotąd 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#764 PostWysłany: 12 Gru 2017 10:42 

Rejestracja: 02 Gru 2017
Posty: 68
Zgadzam się :) Jak się komuś coś wydaje to niech zachowa to dla siebie, bo potem będziemy mieć ekipę Januszów, których połowa nie przekroczy granicy a druga połowa zatrzyma się przed stadionem i będą udzielać wywiadów jak to źle Putin zorganizował Mistrzostwa. Aż się przypomina mecz w Danii gdzie wcześniej była informacja, że Ci którzy kupili bilet na sektor gospodarzy nie zostaną wpuszczeni a oni i tak tam pojechali! potem w tv mieliśmy piękne obrazki leżących Polaków na glebie.... !
Bardziej mnie interesują informacje jakie były zasady na poprzednich imprezach i jak były egzekwowane a nie co się komu wydaje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#765 PostWysłany: 12 Gru 2017 12:18 

Rejestracja: 27 Paź 2017
Posty: 22
Może komuś to pomoże albo wyjaśni pewne kwestie.
Wylosowałem 2 bilety na mecze do Rosji. Wpisałem swoje dane oraz dane mojej żony. Następnie złożyliśmy wnioski o FAN ID, które zostały zaakceptowane. I CO NAJLEPSZE ? Złożyłem kolejny wniosek o FAN ID dla dziecka, które nie zostało przypisane do ŻADNEGO biletu i również jego FAN ID zostało zaakceptowane na mój numer telefonu i mój numer aplikacji do Fifa....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#766 PostWysłany: 12 Gru 2017 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
masz te fan id w ręce?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#767 PostWysłany: 12 Gru 2017 14:56 

Rejestracja: 27 Paź 2017
Posty: 22
Tak mam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#768 PostWysłany: 13 Gru 2017 09:54 

Rejestracja: 17 Lis 2017
Posty: 9
A długo czekałeś?
Ja aplikowałem gdzieś tydzień temu. Na razie mam tylko zaakceptowaną aplikacje.
Wybrałeś doręczenie fan id przez pocztę?


Ostatnio edytowany przez michzak, 13 Gru 2017 10:04, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#769 PostWysłany: 13 Gru 2017 16:38 

Rejestracja: 13 Gru 2017
Posty: 4
Witam, chciałbym dowiedzieć się czy ktoś z użytkowników forum dostał już FAN-ID? Aplikowałem z dostawą do miejsca zamieszkania dnia 02.11.2017. 03.11.2017 dostałem potwierdzenie na maila. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem FAN-ID fizycznie.
Application Status: Approved
Delivery state: not processed
Jak jest u Was?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#770 PostWysłany: 14 Gru 2017 02:52 

Rejestracja: 09 Mar 2016
Posty: 26
nikt jeszcze na 100% nie dostał ID FAN fizycznie do domu status jest potwierdzone i tyle a kiedy będą to wysyłać nie wiem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#771 PostWysłany: 15 Gru 2017 09:27 

Rejestracja: 02 Lis 2017
Posty: 18
jakbyś zerknął 4 posty wyżej to masz napisane, że już pierwsze osoby je dostały
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#772 PostWysłany: 16 Gru 2017 18:00 

Rejestracja: 09 Mar 2016
Posty: 26
melu napisał(a):
jakbyś zerknął 4 posty wyżej to masz napisane, że już pierwsze osoby je dostały


A jak napiszę że mam w domu złotą rybkę :) to niech ktoś kto niby już ma Fan Id w domu zrobi zdjęcie jak to wygląda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#773 PostWysłany: 16 Gru 2017 20:58 

Rejestracja: 13 Gru 2017
Posty: 4
melu: zerkam od początku założenia tematu. Nie są to osoby, a jeden wyjątek. Na dodatek twierdzi, że dostał do ręki FAN-ID do nieistniejącego biletu. Z pewnością dostał tylko wiadomość potwierdzającą na maila i nie zrozumiał pytającego DonCorrado. Chyba, że się mylę.
W piątek dostałem odpowiedź od support@fan-id.ru treści:
Hello!
FAN ID are sending as applications are proceeds.
Information about sending your FAN ID you will receive by phone and e-mail address specified by you at registration.
Please wait for a notification about sending the FAN ID.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#774 PostWysłany: 18 Gru 2017 13:38 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 68
Loty: 78
Kilometry: 158 859
Witam, proszę o kilka rad związanych z biletami które posiadam otóż planuje już wyjazd i teraz mam problem posiadam bilety na mecz na dwóch kontach gdzie ja i kumpel aplikowaliśmy na tych samych gości: - czy ktoś wie kiedy można będzie edytować dane gości chodzi mi o imię i nazwisko itd? czy w ogóle się tym przejmować? czy tylko żeby nr paszportu się zgadzał (bo na tą chwile tylko taka możliwość jest), i oczywiście dane na fan id były zgodne z osobami które faktycznie pojadą? mając doświadczenie z Euro 2012 i 2016 tam tego nie było, wówczas tylko osoba kupująca dostawała bilety do domu albo odebrała w punkcie odbioru, proszę tylko o konkretne odpowiedzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#775 PostWysłany: 21 Gru 2017 15:01 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Poznaliśmy plan przygotowań biało-czerwonych do mundialu w Rosji
https://www.laczynaspilka.pl/reprezenta ... u-w-rosji1

Plan przygotowań reprezentacji Polski do mistrzostw świata 2018:
23 marca 2018, godz. 20.45: mecz towarzyski Polska – Nigeria na Stadionie Wrocław
27 marca 2018, godz. 20.45: mecz towarzyski Polska – Korea Południowa na Stadionie Śląskim w Chorzowie
21-26 maja 2018: zgrupowanie regeneracyjne reprezentacji Polski w Hotelu Bryza w Juracie
28 maja – 7 czerwca 2018: zgrupowanie reprezentacji Polski w Hotelu Arłamów
5 czerwca 2018: ogłoszenie kadry na mistrzostwa świata 2018
8 czerwca 2018: mecz towarzyski w Polsce (rywal, miejsce i godzina do potwierdzenia)
12 czerwca 2018: mecz towarzyski Polska – Litwa na PGE Narodowym w Warszawie
13 czerwca 2018: wylot do bazy w Soczi, gdzie reprezentacja Polski będzie stacjonowała w Rosji
19 czerwca 2018, godz. 17.00: pierwszy grupowy mecz reprezentacji Polski z Senegalem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#776 PostWysłany: 26 Gru 2017 16:31 

Rejestracja: 03 Maj 2016
Posty: 21
orientujecie się moze czy pojawi się jakakolwiek platoforma z biletami ? zalozmy jak już się pojawi to co wtedy z tym fan id?

wiem ze pytanie ciężkie ale moze akurat ktoś wie cos...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#777 PostWysłany: 30 Gru 2017 01:36 

Rejestracja: 03 Maj 2017
Posty: 3
Jak wygląda/ła kwestia z odsprzedażą biletów? Załóżmy uda mi się wylosować pełen pakiet, tj 4 bilety. Czy w tej sytuacji, kiedy zdecyduję się na odsprzedaż to muszę zrezygnować z całego swojego pakietu (tj. 4 biletów), czy mogę np. zrezygnować z części aplikacji (np.2 biletów) i przesłać je na platformę odsprzedaży? Nigdzie na stronce FIFY nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Jak było na poprzednich turniejach w tym kontekście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#778 PostWysłany: 01 Sty 2018 16:25 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 147
Aerofłot ma oferować bilety za symboliczne 5 rubli na terenie Rosji.

Wymagane fan id.


Ostatnio edytowany przez Abcn 04 Sty 2018 00:41, edytowano w sumie 2 razy
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#779 PostWysłany: 01 Sty 2018 16:49 

Czyli jakieś 30 groszy/bilet lotniczy

Koniecznie napisz jak kupisz ;) :shock: :lol:

Kod:
Dla polskich kibiców ani nasz narodowy przewoźnik, ani rosyjskie linie póki co nie przygotowały żadnych promocji.


https://www.fly4free.pl/aeroflot-bilety-za-5-rubli/
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#780 PostWysłany: 02 Sty 2018 01:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
Uszanowanko, pytanko takie mam. Tak jak psiałem już w temacie 25 listopada składałem podanie o FAN ID, a 26 już dostałem że jest do odbioru w Ambasadzie:
Cytuj:
Dear Maciej!
Your application ****** for FAN ID has been approved.
Your FAN ID will be mailed to you at the address specified during registration: -, Poland, Gdansk, 8 Partyzantow street, (premises 101) 80-254 Gdansk, Poland


Miesiąc minął myślicie że już można atakować ambasadę? Czy jeszcze poczekać?
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group