Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#741 PostWysłany: 08 Gru 2017 01:08 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
@Sybirra Jeśli przed platformę sprzedaży to nie wiesz od kogo kupujesz albo komu kogo sprzedajesz. Po prostu pozbywasz się biletu, ona wskakuje na platformę i kto pierwszy go kupi ten go ma na swoje dane. Jeśli przez viagogo czy innych portal tego typu to danych nie zmienisz i liczysz że podczas wejścia na stadion nie sprawdzą czy dane na bilecie są zgodne.

@bramkarz033 Powiem Ci że ja zawsze biorę albo 3 wtedy kiedy nie jestem przy kasie albo 1 jak kasa się zgadza :D Jak już mam płacić więcej za bilet to mimo wszystko wolę 1 kategorie niż 2 gdyż dużej różnicy cenowej między nimi nie ma a miejsca lepsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#742 PostWysłany: 08 Gru 2017 22:16 

Rejestracja: 08 Gru 2017
Posty: 3
A ja mam takie pytanie ?
Czy jeżeli będę wchodził na mecz i bilet i Fan ID będą na różne dane osobowe to bédzie jakiś problem ?
Chodzi o to, że jeżeli kupię bilet z drugiej ręki i dane na tym bilecie będą inne niż moje to będzie problem z wejściem na mecz ???


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Lip 2018 18:41, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#743 PostWysłany: 08 Gru 2017 22:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Tego nie wiemy. Ktoś linkował artykuł, że będą. Bilet i Fan ID sprawdzali w innych miejscach na PK, ale to niczego nie przesądza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#744 PostWysłany: 08 Gru 2017 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Kojarzysz jak sprawdzali? Wszędzie? czy np. w jednym mieście owszem, w innym nie, lub na jednych bramkach sprawdzali, na innych po drugiej stronie stadionu steward nie był taki dociekliwy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#745 PostWysłany: 08 Gru 2017 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Byłem tylko na jednym stadionie. Przy wejściu na teren stadionu sprawdzali fan ID. Potem ,aby dostać się na swoje miejsce - właściwe wejście sprawdzali bilet.
Tylko nie mam pojęcia czy przy sprawdzaniu fan ID mieli informacje czy mam bilet uprawniający mnie do wejścia na mecz. Technicznie to nie jest przecież żaden problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#746 PostWysłany: 09 Gru 2017 12:25 

Rejestracja: 08 Gru 2017
Posty: 3
Szczerze mówiąc googluje wszystkie tematy dotyczące wejścia na mecz i nie spotkałem się jeszcze z żadną informacją, która mówi, że jednocześnie sprawdzali i bilet i Fan ID. Mało tego jedna z osób, która była na MŚ 2014 we Francji i na Pucharze Konfederacji, mówiła że nikt nie wnikał w dane na bilecie.
Z jednej strony to pozytywna informacja, ale z drugiej strony, kupujesz bilet z drugiej ręki, przepłacasz, potem jedziesz 1500 km, a na mecz cię nie wpuszczają, bo dane na bilecie i na Fan ID nie są takie same.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Lip 2018 18:39, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#747 PostWysłany: 09 Gru 2017 13:28 

Fan ID co logiczne będzie imienny, co do biletów na mecz jeszcze się nie zdarzyło by wszystkie były imienne (te kupowane z dużym wyprzedzeniem dla grupy 4 osób miały wszystkie dane głównego kupującego), chyba że Rosja będzie wyjątkiem np. w puli bardzo tanich biletów dla ROSJAN

A i technicznie jest to bardzo duży problem nie do ogarnięcia kto by nie sprawdzał od 60 i mniej minut do meczu, nawet służby ochronne Narodowego wtedy wymiękają i wpuszczają bez sprawdzania dokumentów
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#748 PostWysłany: 09 Gru 2017 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Będąc we Włoszech na meczu nie widzialem przed stadionem żadnego technicznego problemu z powodu tego, że gapili się każdemu na dowód, a potem na bilet ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosjij
#749 PostWysłany: 09 Gru 2017 16:32 

Rejestracja: 08 Gru 2017
Posty: 3
Zawsze diabeł tkwi w szczegółach.
Będzie wpuszczający sprawdzał dane na bilecie i porównywał z danymi z Fan ID czy nie, wpuści na mecz czy nie wpuści jak dane będą się różnić ?

A może ktoś mi odpowie, kto był na jakiś innych mistrzostwach wcześniej, jakie dane są na bilecie wstępu, samo imię i nazwisko, może coś jeszcze, a może nic nie ma ? Jak to jest i czy za każdym razem jest tak samo ?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Lip 2018 18:17, edytowano w sumie 1 raz
fan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#750 PostWysłany: 09 Gru 2017 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Jeszcze jest kwestia biletów od sponsorów lub wygranych w konkursach. Pamiętam, że na Euro u nas wiele było imiennych, ale jak ktoś wygrał bilet blisko rozpoczęcia Euro to było napisane np. Orange (sam wchodziłem na taki bilet).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#751 PostWysłany: 09 Gru 2017 19:03 

Rejestracja: 06 Gru 2017
Posty: 19
Mam pytanie - aplikuję o bilety na dwa różne mecze, widzę jednak, że znajdują się na jednej aplikacji. Czy jest możliwe żeby złożyć dwie różne aplikacje, albo czy jest możliwe, że dostanę bilety na jeden mecz a na drugi nie?

Początkowo zaaplikowałem na jeden mecz, później jednak, chcąc dodać drugi, w koszyku nadal pozostawał pierwszy mecz - gdy próbowałem go usunąć pierwsza rezerwacja uległa anulacji. Wiecie coś więcej na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#752 PostWysłany: 10 Gru 2017 00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
"Zainteresowanie nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w Rosji szybko rośnie. Na stronie internetowej FIFA zamówiono 1 318 109 biletów od czasu wznowienia sprzedaży, informuje Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej.

Okres sprzedaży potrwa do 31 stycznia 2018 roku do godziny 12:00. W tej chwili fani z całego świata mogą ubiegać się o bilety na dowolny mecz, z wyjątkiem meczów otwarcia i finału.

Wszystkie aplikacje będą miały równe szanse powodzenia, niezależnie od daty zgłoszenia. W przypadku, gdy liczba wniosków jest większa niż liczba dostępnych miejsc, bilety zostaną rozdzielone losowo.

Większość wniosków pochodzi od rosyjskich fanów, popyt zagraniczny wynosi 34 proc. Fani z Argentyny, Peru, Meksyku, USA, Kolumbii, Brazylii, Maroka, Egiptu, Chin i Polski są liderami na tej liście".

http://topspb.tv/news/2017/12/6/za-perv ... -chm-2018/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosjij
#753 PostWysłany: 10 Gru 2017 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2017
Posty: 105
Klaudiusz Gawłowski napisał(a):
Zawsze diabeł tkwi w szczegółach.
Będzie wpuszczający sprawdzał dane na bilecie i porównywał z danymi z Fan ID czy nie, wpuści na mecz czy nie wpuści jak dane będą się różnić ?

A może ktoś mi odpowie, kto był na jakiś innych mistrzostwach wcześniej, jakie dane są na bilecie wstępu, samo imię i nazwisko, może coś jeszcze, a może nic nie ma ? Jak to jest i czy za każdym razem jest tak samo ?


Przeważnie było tylko imię i nazwisko

Byłem na:
Mś w Niemczech w 2006
Euro 2012 w Kijowie
Euro 2016 we Francji - Paryż i Marsylia

Nikt nigdy nie chcial ode mnie dokumentu tożsamosci, malo tego oprócz Marsyli, nigdy mnie nawet nie przeszukiwali :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#754 PostWysłany: 10 Gru 2017 02:26 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 77
-- 10 Gru 2017 01:24 --

Zamotałem się... przed chwilą, wydawało mi się, że kupiłem 4 bilety na mecz Polska - Senegal. Ale po tym co czytam, okazuje się, że tylko aplikowałem o te bilety... i nie ściągnęło mi pieniędzy z karty, a status mam "pending". Moje pytanie brzmi, kiedy konkretnie jest to losowanie i będę wiedział, czy mam te bilety czy nie, i drugie pytanie to o co chodzi z Tymi goścmi, bo skoro aplikowałem o 4 bilety, a miałem opcję wpisać więcej nazwisk gości, to o co tu chodzi...

-- 10 Gru 2017 01:26 --

i jeszcze jedno pytanie. Dziewczyna nie ma jeszcze wyrobionego paszportu, więc podałem nr dowodu osobistego. do kiedy i jak będę mógł ewentualnie to zmienić...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#755 PostWysłany: 10 Gru 2017 11:07 

Rejestracja: 16 Maj 2016
Posty: 164
odrobinę wysiłku , wystarczy forum od początku poczytać i byle pierwszy artykuł o biletach na MŚ, pytania na poziomie pierwszej klasy podstawówki a my tu się od matury przygotowujemy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#756 PostWysłany: 10 Gru 2017 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Przecież wystarczy tylko przeczytać na stronie fifa, w zakladce bilety - JAK MOGE APLIKOWAC O BILETY? nawet kliknij PRZETLUMACZ STRONE i wszystko zrozuzmiesz, a nie zadawaj tu prostych pytań bo odpowiedzi na nie są co strona
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#757 PostWysłany: 10 Gru 2017 12:28 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 77
wiem, ze pytanie bardzo amatorskie, jednak mimo prób nie znalazłem nigdzie konkretnej daty losowania, czy odbędzie się ono 31 stycznia, czy innego dnia. Co do liczby gości, nie bardzo mogę znaleźć odpowiedź na stronie fify. Rozumiem, że jeśli aplikuje o 4 bilety, to na każdy bilet muszę wpisać dane 1 osoby, niezbyt jasne jest dla mnie tylko to, dlaczego przy 4 biletach mogę dodać 5 i więcej gości...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#758 PostWysłany: 10 Gru 2017 23:56 

Rejestracja: 15 Gru 2015
Posty: 37
Może nie aż tak dramatycznie, ale rzeczywiście prawdziwą odpowiedź dostaniemy dopiero po pierwszych meczach. Może dodatkową wskazówką jest olimpiada w Soczi? Wprawdzie to 4 lata, ale podejście do kibica może być podobne.
Nie zmienia to faktu, że świadomość polskich kibiców na temat rosyjskiej rzeczywistości jest porażająca, więc stawiam dolary przeciwko orzechom, że sporo kibiców z biletami od koników nie przekroczy nawet granicy... Rosja to kraj inne niż te znane i bezproblemowe z ME (nicejska policja i jej "podejście" będę pamiętał na długo) i trzeba być przygotowanym na różne absurdalne sytuacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#759 PostWysłany: 11 Gru 2017 12:40 

Rejestracja: 15 Mar 2016
Posty: 100
Cóż, co roku ta sama sytuacja i pytania, czy będą dane sprawdzali na biletach itp., itd. Podczas 12 lat mojej obecności na tego typu imprezach jeszcze nie zdarzyło się żeby sprawdzali dane na bilecie z danymi osoby legitymującej się biletem.

Na pewno wielu z nas pamięta, że we Francji były 4 bilety (cała aplikacja) na tę samą osobę i mogła je ona podarować komu chce, a ponosiła za te osoby odpowiedzialność. Teraz będzie z pewnością tak samo. TY odpowiadasz za zachowanie osób, którym dasz bilety.

Natomiast inna kwestia to darmowa wiza i darmowe przejazdy pociągami. Na stronie fan-id wyraźnie jest napisane, że podstawą do uzyskania DARMOWEJ wizy i przejazdów jest FAN ID z WAŻNYM biletem. FAN ID musi być na osobę, która podróżuje do Rosji, a bilet musi być ważny (czyt. oryginalny), ale nigdzie nie jest napisane, że dane muszą być te same.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#760 PostWysłany: 11 Gru 2017 15:56 

Rejestracja: 02 Lis 2017
Posty: 18
tak jak piszą poprzednicy Rosja to inny kraj
na meczach Euro każdy bilet był na imię i nazwisko osoby która o nie aplikowała
i mogla je swobodnie rozdawać.

na MŚ jest inaczej każdy bilet teoretycznie jest imienny na dana osobę
w 2006 r. na meczach Polski na MS w Niemczech mi np sprawdzali dane z biletu z paszportem
ale było to tylko na 1 meczu w Gelsenkirchen
na pozostałych nie sprawdzali

jeżeli chodzi o Fan-ID to niby ma to być tylko wiza
aby wejść na stadion potrzeba biletu i wg mnie nie powinni sprawdzać FAN-ID
ale jak to będzie to okaże się na miejscu
;-P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: SargentoGarcia oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group