Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#701 PostWysłany: 05 Gru 2017 13:24 

Rejestracja: 05 Gru 2017
Posty: 4
Orientuje się ktoś jak wygląda kwestia wpisywania listy swoich "gości". Pierwszy raz się z tym spotykam na tego typu imprezie. Jest to w jakiś sposób wiążące, rozumiem że bilety będą imienne (normalka) ale czy nie będzie problemu z wyrobieniem Fan ID lub wejściem na stadion na inne dane? Druga sprawa w polu Passport/ID przy wpisywaniu danych użytkownika, wybierany jeden z powyższych dokumentów, który służyć będzie za naszą identyfikację wpisując w rubrykę np: "ID"? Dzięki jak ktoś się pochyli
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#702 PostWysłany: 05 Gru 2017 13:51 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 379
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
Na razie możesz:
- zmienić u głównego aplikanta - tylko numer dokumentu; do Rosji jedziemy z paszportem; czyli główny aplikant jedzie zawsze.
- zmienić swojego gościa na inną osobę.

I pewnie takie możliwości będą do kwietnia / maja zanim nie zaczną drukować biletów ?
Pytanie do osób, które wyrobiły już FAN ID: czy wyrobienie FanID dla gościa blokuje możliwości zmiany tego gościa na inną osobę ?

FanID można wyrobić tylko na osobę wskazaną we wniosku biletowym.
Czy można wejść na stadion z biletem na inną osobę? Tego nikt nie wie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#703 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:09 

Rejestracja: 05 Gru 2017
Posty: 2
Jak wygląda kwestia opłaty za bilety?
Czy podczas aplikowania ściągana jest jakaś opłata czy wszystko będzie miało miejsce po losowaniu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#704 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:23 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Dopiero jak Cię wylosują.
Góra
 Profil Relacje PM off
konrad90 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#705 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:24 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 18
W danych u osób, na które bilety już zostały kupione (zapłacone, czyli Request Status Successful) można zmienić jedynie numer paszportu/ID
A co do Fan ID: znając odpowiednio wcześniej numer czyjegoś biletu będzie pewnie można wypełnić FAN ID na swoje nazwisko, pytanie czy się zdąży i czy bilety nie będą imienne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#706 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
@konrad90 Odrobia wysiłku i wszysko znajdziesz w tym wątku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#707 PostWysłany: 05 Gru 2017 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4572
Loty: 639
Kilometry: 792 498
HON fly4free
Fan ID w czasie Pucharu Konfederacji działał jak wiza wielokrotnego wjazdu przez okres 10 dni przed rozpoczęciem pucharu - 10 dni po zakończeniu. Niezależnie od tego na jaki mecz miało się bilet. Nie sprawdzano biletów przy wjeździe tylko Fan ID - pogranicznik nie miał wglądu w informację no bilecie - pytał mnie z ciekawości na jaki mecz jadę.
Najprawdopodobniej Fan ID działał również przy wjeździe po zakończeniu turnieju, jeśli było to w ramach tych 10 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#708 PostWysłany: 05 Gru 2017 18:02 

Rejestracja: 04 Paź 2016
Posty: 104
Zbanowany
Laureatem mojej cotygodniowej nagrody zostaje jacenty1962, który znokautował konkurencję :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#709 PostWysłany: 05 Gru 2017 18:37 

Rejestracja: 09 Mar 2016
Posty: 26
Pomoże ktoś kto zna j.angielski? +7 495 741 18 18 to nr.kontaktowy w sprawie FAN ID wypełniłem wniosek jednak niestety popełniłem literówkę w swoim imieniu może ktoś zadzwonić pod ten nr.i spytać co teraz trzeba zrobić? FAN ID jak wiza więc nie może być pewnie błędu. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#710 PostWysłany: 05 Gru 2017 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 831
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
A napisz do nich ratując sie google translatorem - mail nie podaja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#711 PostWysłany: 05 Gru 2017 19:25 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
@samaki9 Od początku była mowa o podróżach pomiędzy miastami gospodarzami turniej. Jednak liczyłem, że na każdy mecz będzie można dojechać z pozostałych 11 miast
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#712 PostWysłany: 05 Gru 2017 19:55 

apollo44333 napisał(a):
Pomoże ktoś kto zna j.angielski? +7 495 741 18 18 to nr.kontaktowy w sprawie FAN ID wypełniłem wniosek jednak niestety popełniłem literówkę w swoim imieniu może ktoś zadzwonić pod ten nr.i spytać co teraz trzeba zrobić? FAN ID jak wiza więc nie może być pewnie błędu. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!


A nie możesz po prostu napisać do nich z wykorzystaniem formularza kontaktowego? https://www.fan-id.ru/contacts.html?locale=EN. Jeśli nie znasz języka angielskiego, to skorzystaj z dowolnego translatora.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#713 PostWysłany: 06 Gru 2017 05:34 

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 9
Ktoś się orientuje czy bilety TST3 na Polskę dostanę normalne, osobne na każdy mecz? Czy różnią się z wyglądu czymkolwiek od biletów pojedynczych na mecze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#714 PostWysłany: 06 Gru 2017 11:48 

Rejestracja: 16 Lis 2017
Posty: 18
Tomy's napisał(a):
Cytuj:
Pozyjemy zobaczymy, nalezy pamietac ze bedziemy w Rosji. I jeszcze jedno: wlasnie po to jest to forum by dywagowac.


Będziemy w Rosji, z rosyjskimi stewardami, którzy będą mieli nakładzione do głowy przez swoje służby, że mają super wypaść bo Władimir chce pokazać światu wspaniałą organizację.


Dziękuję za nagrodę pod warunkiem, że nie jest to bliska styczność z rosyjskim stewardem. Sorry Tomy's, nie gustuję w takim towarzystwie.
Nic mi do tego: jedź z kim chcesz, po co chcesz, dywaguj sobie dalej na tym forum. A nuż ......... Ale uważaj, czytałem że w Rosji trochę gonią. Nic to? Pewnie, że nic, każdy przy okazji mistrzostw chciałby przeżyć swój dreszczyk emocji.
Życzę powodzenia na rosyjskim szlaku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#715 PostWysłany: 06 Gru 2017 12:26 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
Panowie,

gdzie po pomyślnie złożonej aplikacji mogę sprawdzić status i dane aplikacji? my request?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#716 PostWysłany: 06 Gru 2017 12:34 

A nie możesz po prostu kliknąć i sprawdzić co się stanie?
Góra
 PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#717 PostWysłany: 06 Gru 2017 13:54 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 47
Drodzy forumowicze,

Bardzo proszę o odpowiedź i poradę:

1. Czy większe szanse (w przypadku meczów grupowych Polski) na zdobycie biletów będę miał w przypadku aplikowania o ST- suporter tickets- czy w przypadku individual match tickets IT?
(na który rodzaj biletu wy aplikujecie?)

2. Co jeśli złożę aplikację na na wszystkie mecze grupowe Polaków jako ja i dodam gościa (dane mojego kolegi). A jednocześnie kolega złoży aplikacje ze swojego konta i wpisze mnie jako gościa (obydwaj podamy swoje prawdziwe dane w przypadku obydwóch aplikacji). Chcielibyśmy złożyć dwa wnioski na te same mecze celem zwiększenia prawdopodobieństwa wylosowania. Jak sądzicie czy Fifa na wstępie może odrzucić takie wnioski ze względu na dublowanie danych/ meczy?

3. Czy mogę użyczyć mojej karty kredytowej znajomemu, żeby wpisał sobie w apliakcje (czy fifa wtedy odrzuci taki wniosek)?Komu w poprzednich etapach fifa zaakceptowała wniosek na inne dane aplikującego vs inne dane włascicela karty.?

4. Jaki system zakwaterowania obieracie do Kazania i Volgogradu? przyjazd dzień przed meczem i wyjazd dzień po (dwa noclegi ? myślicie, że bedzie co robić po meczu w Volgogadzie na mieście? Jakoś mi się to miasto wydaje niebezpieczne : P


Ostatnio edytowany przez Abcn, 06 Gru 2017 17:51, edytowano w sumie 1 raz
P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#718 PostWysłany: 06 Gru 2017 14:55 

Rejestracja: 06 Gru 2017
Posty: 19
@mal45

2. To nie ma znaczenia, choćby dlatego, że dane gościa możesz później dowolnie zedytować - mógłbyś więc wpisać kogoś innego i Wasza cicha tajemnica nigdy by się nie wydała, a po losowaniu zmieniłbyś na jego dane :)
3. To nie przeszkadza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#719 PostWysłany: 06 Gru 2017 15:24 

Rejestracja: 14 Sty 2012
Posty: 379
Loty: 412
Kilometry: 463 383
niebieski
mal45 napisał(a):
4. Jaki system zakwaterowania obieracie do kazania i Volgogradu? Przyjazd dzień przed meczem i wyjazd dzień po (dwa noclegi0? myślicie, że bedzie co robić po meczu w Volgogadzie na mieście? Jakoś mi się to miasto wydaje niebezpieczne : P


Z turystycznego punktu widzenia losowanie fatalne. W Kazaniu jeszcze jest co zwiedzać (stolica Tatarstanu), ale Wołgograd to przemysłowe, dość brzydkie miasto.
Rzut oka na tripadvisor i top atrakcje obu miast pozwala sobie wyrobić opinię.

Zawsze pozostają też FanZony (FIFA Fan Fest):
Wołgograd, ulica Nabiereżnaja 62 Armii – na 30,000 osób; po prawej stronie od mostu na Wołdze - patrząc od strony Centrum.
Kazań - Kazan Family Center - na 20.000 osób; po drugiej stronie Kazanki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#720 PostWysłany: 06 Gru 2017 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 527
niebieski
Kamil skad masz takie informacje?
Karta musi być przypisana do właściciela aplikacji wiec 3 punkt odpada. Wystarczy jednak zmienić dane aplikanta. Z drugim nie wiem ale ich system losowania moze np odrzucić wnioski o bilet na których dane gościa występują w innych aplikacjach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group