Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Sprzedaż, wymiana i oddawanie biletów jest niezgodne z regulaminem FIFA.
Wszystkie próby sprzedaży, wymiany lub oddawania biletów będą skutkowały skasowaniem i ostrzeżeniem!


Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie dow.os.) (wymagana ważność w dniu opuszczania F.R. - 6 mcy)
-----------------
Transfer lądowy przez Białoruś nie jest na ten moment możliwy bez posiadania wizy .
Porozumienie jest opracowywane - http://eng.belta.by/society/view/belaru ... 2111-2018/
-----------------
"You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on18 April."
Czyli - od 18 kwietnia będzie można zmienić jednego gościa na innego, ale tylko jeśli FIFA się na to zgodzi,
aby zapobiec nielegalnej sprzedaży biletów.
Co do zmiany danych samej osoby zamawiającej - nie będzie takiej możliwości, będzie jedynie opcja odsprzedaży takiego biletu na oficjalnej platformie FIFA.
"No, you (being the main Ticket Applicant and contracting party of the Ticket Sales Agreement) are not entitled to transfer those Tickets allocated to yourself. If you are unable to attend the Match for which you have purchased Tickets, then you may submit all of your Tickets for possible resale on FIFA’s official Ticket Transfer and Resale platform available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April." by Bartekjg, str 54
-------------------
-》Plany stadionów
Mecze Polaków:
[+] Pokaż
19 czerwca, Moskwa
Polska ?? - Senegal ??
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska ?? - Kolumbia ??
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia ?? - Polska ??
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987
-------------------
dojazd-do-kaliningradu-z-elblaga-olsztyna-gdanska,1418,82970
Podróż samochodem do Kaliningradu:
[+] Pokaż
* Prawo Jazdy
* Paszport
* Zielona Karta pojazdu
* Dowód rejestracyjny pojazdu - dane właściciela muszą się zgadzać z danymi kierowcy
* Jeśli pojazd jest w leasingu to upoważnienie od leasingu tłumaczone na język rosyjski
* Wiza rosyjska lub FAN ID od 4. czerwca zamiast wizy
* Ubezpieczenie zdrowotne

Internet mobilny (itp) w dziale Rosja internet-karta-pre-paid-sim-w-rosji,1463,78916


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 155  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1441 PostWysłany: 22 Mar 2018 07:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
My tu wnikliwi i nauczeni kombinowania, dmuchania na zimne. Nie odpowiadam za innych ale wydaje mi sie ze 95% ogolu kibicow swiatowych to nie ma pojecia o takich "smaczkach" jakie trzeba spelniac aby przyjechac na mundial i kibicowac swoim, watpie tez zeby byli karceni po przyjezdzie a cos sie nie zgadza. Ruscy w postaci Fan ID i tak sobie stworzyli ciekawego facebook'a - baze danych.
Sam bym nie wiedzial o jakis kruczkach jakie wymagaja, a mysle tylko symbolicznie zaliczyc ten mundial bo to mundial i udac sie do Krolewca na jeden mecz nawet nie wiem czy z noclegiem czy bez o zadnym meldunku nawet nie myslalem, bo kto jadac gdzies na dzien, dwa, tydzien sie jakos ekstra melduje?
Wiadomo trzeba miec hotel, hostel i tam Cie spisuja i tyle, mam wrazenie, ze kibice jadac na mundial nie wnikaja w wymogi tak jakby jechali do Rosji poza tym okresem chcac pozwiedzac itp kiedy przy wyrabianiu wizy wczytywali by sie co wolno a co nie w tym kraju


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Mar 2018 19:54, edytowano w sumie 1 raz
R
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1442 PostWysłany: 22 Mar 2018 09:37 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 196
niebieski
Tak, zmieniając delikatnie temat meldunkowy.
Jest wrzutka biletów cat.2 na Polska-Japonia, jakby ktoś jeszcze potrzebował
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1443 PostWysłany: 22 Mar 2018 09:44 

Te bilety na mecz z Japonią są od samego początku, teraz resztki po otwarciu były wszystkie kategorie
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1444 PostWysłany: 22 Mar 2018 19:18 

Rejestracja: 22 Mar 2018
Posty: 1
Cześć!

Czy można wyrobić FanID przed otrzymaniem od FIFA e-maila potwierdzającego zakup biletów? Od tygodnia czekam na "confirmation e-mail", ale nadal nie dostałem (bilety są opłacone, na stronie aplikowania o bilety jest napisane succesfull). Chodzi głównie o możliwość rejestracji na darmowe pociągi, więc ważny jest czas. Czy request ID to ten sam numer, który przyjdzie z e-mailem potwierdzającym zakup? Z góry dzięki za odpowiedź!


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Mar 2018 20:11, edytowano w sumie 1 raz
Zobacz https://www.fly4free.pl/forum/ms-2018-w-rosji,1497,77083&p=1059063&hilit=Fan%2Aid+numer%2A#p1059063
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1445 PostWysłany: 22 Mar 2018 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
madej napisał(a):
mordek napisał(a):
Moja znajoma z Rosji która raczej średnio interesuje się tematem MŚ niecały miesiąc temu mówiła mi właśnie ze zasłyszała o tym obowiązku meldunkowym. Podobno właśnie w przypadku MŚ tego meldunku trzeba dopełnić w ciągu 24h kiedy podobno standardowo jest dłużej (chyba 72h).
Już wcześniej w tym temacie ktoś o tym wspomniał więc coś jest chyba na rzeczy.
Ew. mogę ja dopytać o więcej informacji.

dopytaj czy jeśli jesteśmy na terenie Rosji krócej niż 24h to czy też trzeba taki obowiązek dopełnić. Sądze, że termin obowiązkowego meldunku to standardowo przebywanie w Rosji dłuzej niż 7 dni roboczych (niedziela się nie liczy)


Nie jest to w żaden sposób potwierdzone ale mówi, że poniżej 24h nie trzeba się rejestrować.
Odnośnie tej dodatkowej opłaty za rejestracje co hotel sobie liczy, to mówi, że ta oplata powinna być już w cenie noclegu i że wynosi 300 RUB.


Z tą całą rejestracją to ja jednak skłaniam się ku temu co mówi DonCorrado.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1446 PostWysłany: 22 Mar 2018 19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 224
kyle_katarn_mp napisał(a):
Cześć!

Czy można wyrobić FanID przed otrzymaniem od FIFA e-maila potwierdzającego zakup biletów? Od tygodnia czekam na "confirmation e-mail", ale nadal nie dostałem (bilety są opłacone, na stronie aplikowania o bilety jest napisane succesfull). Chodzi głównie o możliwość rejestracji na darmowe pociągi, więc ważny jest czas. Czy request ID to ten sam numer, który przyjdzie z e-mailem potwierdzającym zakup? Z góry dzięki za odpowiedź!


Nie wiem czy to ten sam, ale request id umożliwia rejestracje na darmowy pociąg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1447 PostWysłany: 22 Mar 2018 20:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Ktoś wie jak jest rozwiązana kwestia biletów od sponsorów? Np. podczas takiego Euro w Polsce, miałem bilety z Orange, kupiłem je od gościa, który je wygrał czy coś i mówił, że nie było czasu podac swoje dane czy coś, na bilecie było logo ORANGE, bilety prawdziwe, bardzo dobre miejsce, w dobrej cenie udało się upolować, ciekawe jak to FIFA rozstrzyga. Zastanawia mnie to w kontekscie tych wszystkich danych jakie są wymagane do wejscia na stadion - po prostu wydaje mi sie, ze o ile jest ryzyko wchodzic z biletem na ktorym są dane kowalskiego a nie nasze, to z logo sponsora przeciez chyba nie beda sie laczyc z jakas baza danych na bramkach zeby sprawdzac czy ten bilet faktycznie wygrala osoba ktora wlasnie chce wejsc na stadion. Pewnie to jakos rozwiazali, ale to tylko moja ciekawosc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1448 PostWysłany: 23 Mar 2018 00:18 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 644
Loty: 29
Kilometry: 38 508
niebieski
Zabezpieczacie już sobie grunt pod ewentualny mecz w Moskwie lub Rostowie po fazie grupowej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1449 PostWysłany: 23 Mar 2018 00:41 

Rejestracja: 18 Lut 2018
Posty: 20
No właśnie mam bilety warunkowe na 1/8 i nie wiem jak to ugryźć. Przecież dopiero pod koniec czerwca będzie wiadomo gdzie zagrają (jeśli w ogóle wyjdą z grupy ;) ). Pół biedy jak będą grać w Moskwie ale jak w Rostowie to już trochę do ogarnięcia będzie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1450 PostWysłany: 23 Mar 2018 00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 293
Loty: 444
Kilometry: 719 366
Po trzecim grupowym meczu uderzamy do Soczi i 1 lipca pociąg do Rostowa lub Moskwy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1451 PostWysłany: 23 Mar 2018 01:30 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 644
Loty: 29
Kilometry: 38 508
niebieski
W sumie to ja jeszcze się zastanawiam, czy porezerwować coś na zaś, oczywiście z opcją anulacji, czy może w ogóle dać sobie spokój z tym meczem. Coś czuję, że Moskwa i Kazań nieźle nadszarpną mój budżet.
Na pewno łatwiej byłoby to ogarnąć logistycznie po ostatnim meczu, będąc już na miejscu w Rosji. Trochę średnio się opłaca jechać na kilka razy z Polski. O ile Moskwa jest jeszcze prosta do ogarnięcia, nawet transportem "lądowym", to z Rostowem może być już trudniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1452 PostWysłany: 24 Mar 2018 19:07 

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 23
Tydzień temu złożyłem wniosek o FAN ID, który kilka dnia temu został zaakceptowany. Ile czasu czekaliście na ostateczną wysyłkę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1453 PostWysłany: 24 Mar 2018 19:52 

Ja czekałem 29 dni.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1454 PostWysłany: 24 Mar 2018 21:02 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 147
Mi 8 marca zaakceptowali a wysłali wczoraj.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1455 PostWysłany: 24 Mar 2018 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 826
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Ja czekalem chyba 16dni, ale tydzien temu koledze skladalem, od razu potwierdzenie i akceptacja.no i... chyba jakies zatwardzenie maja bo od tygodnia nie wyslali, status sprawdzalem to czeka na wysylke, ale jak piszecie o 29 dniach to nie bede do support probowal nawet pisac po tygodniu zaledwie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1456 PostWysłany: 25 Mar 2018 15:22 

Rejestracja: 23 Lut 2018
Posty: 3
Hej, gdzie na platformie mogę odsprzedać bilety na Polska - Japonia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1457 PostWysłany: 25 Mar 2018 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2018
Posty: 224
Platforma uruchomiona będzie w połowie kwietnia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1458 PostWysłany: 25 Mar 2018 23:11 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Jadę na mecz o 3 miejsce do Petersburga i mam jeden wolny bilet trzeciej katogorii - może ktoś by chciał dołączyć ?

Mój plan i kosztorys wyjazdu -> https://docs.google.com/document/d/13ld ... yz9GpF9mzc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1459 PostWysłany: 26 Mar 2018 00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 840
srebrny
@dyneck , nie wiem na czym Ci zależy (no bo np. Helsinki można traktować jako dodatkową atrakcję) i nie chcę Ci też układać życia, ale nie zastanawiałeś się nad opcją Kaliningrad-Sankt Petersburg-Kaliningrad?

W terminie 14-15 najtańsza podróż to 535 zł (5:35 wylot i 13:00 powrót). Sensowniejsze godziny, czyli wylot o 15:15 i powrót o 14:00 to koszt 565 zł. Wtedy oczywiście trzeba dojechać i wrócić z KGD i raz przenocować w Petersburgu, więc w zależności od tego komu gdzie bliżej może to być dobra alternatywa. Autobus z Gdańska czy Elbląga do Kaliningradu to 40 zł.

Można też lecieć na trasie Kaliningrad-Moskwa-Kaliningrad, w dniach 13-15 (16:55 wylot, 15:15 powrót) za 440 zł, w tym przypadku dodatkowo trzeba policzyć za pociągi w dwie strony, ale można zobaczyć Moskwę, a jak dobrze dobrać pociąg (w porze nocnej) to można się obejść bez noclegu (po 21:24 pociągi jadą dłużej - aż 7 godzin), jak ktoś lubi krótko spać :lol: Można też skorzystać z darmowego pociągu, ale nie wiem w jakich godzinach są. Powrót można w tej samej cenie skonfigurować na 16 - wtedy można świętować finał w Moskwie, np. pod stadionem.

Co do Twojego planu to też chwilę myślałem o podróży przez Finlandię, bo widziałem bilety Gdańsk-Turku za 49 zł. Ale na lipiec jeszcze nic nie ma i nie wiadomo czy będzie.

Jeżeli ktoś nie chce się tak bawić to może z Warszawy lub Krakowa lecieć od razu do Petersburga za ok. 1000 zł w dwie strony w dniach 13/14 - 15. Tylko przesiadki mogą być dłuższe lub krótsze.

Być może takie alternatywy ułatwią komuś skuszenie się na bilety, ja bym brał, ale już mam, widzimy się na stadionie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#1460 PostWysłany: 26 Mar 2018 08:11 

Rejestracja: 03 Gru 2017
Posty: 9
witam, czy udzielił ktoś odpowiedzi na ponizsze pytanie ? Szukałem pod postem ale nic nie znalazłem.
Chce zmienic dane na jednym bilecie ale skąd jesli bedą wysyłane wczesniej ?
Ktoś mi powiedział że jesli zmienię nazwisko to odbior takiego biletu bedzie mozliwy tylko w Rosji(wydrukowanie go w punkcie)


grzechu2 napisał(a):
Nie wiem na co chcesz czekać :) Zmieniaj.

Ja mam inne pytanie po przestudiowaniu zapisów na stronie FIFA. Może ktoś wyjaśnić na jakiej zasadzie będzie zmiana danych gościa na bilecie bo poniższe zapisy są trochę sprzeczne. Wygląda na to, że wyślą bilety, a dopiero później będzie możliwość zmiany danych osobowych.

Wysyłka biletów od kwietnia, ale tylko tych zakupionych przed 3 kwietnia:
Tickets which were allocated by FIFA during the Random Selection Draw and First Come First Served Sales Periods of Sales Phases (1) and (2) will be delivered by courier to the Ticket Applicant's address starting from April-May 2018. The delivery of Tickets will not be possible for:
I. Tickets purchased after 03 April 2018;
II. Tickets purchased in the Last Minute Sales Phase;;


Zmiana danych na bilecie możliwa od 18 kwietnia:
You can transfer the Tickets from your original Guests to other Guests nominated by you by logging into your FIFA Ticketing Account on http://www.FIFA.com/tickets. Please note that any transfer requires FIFA’s consent. The functionality for the transfer of tickets will be made available on http://www.FIFA.com/tickets during the Last Minute Sales Phase starting on 18 April.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3087 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 155  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: deney oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group