Wikipost
Uwaga! do Rosji podróżujemy z paszportem (! Nie d.o.)
bilety można kupić na nr d.o. ale potem zmienić dokument
Prosimy przeczytać odpowiednie części wątku. :-)

Mecze Polaków:
19 czerwca, Moskwa
Polska 🇵🇱 - Senegal 🇸🇳
ms-2018-polska-senegal-19-06-18-moskwa,1497,120985

24 czerwca, Kazań
Polska 🇵🇱 - Kolumbia 🇨🇴
ms-2018-polska-kolumbia-24-06-18-kazan,1497,120986

28 czerwca, Wołgograd
Japonia 🇯🇵 - Polska 🇵🇱
ms-2018-polska-japonia-28-06-18-wolgograd,1497,120987

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 778 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosji
#741 PostWysłany: 06 Gru 2017 21:27 
Awatar użytkownika

Loty: 311
Kilometry: 339 019
Punkty statusowe: 8
SJK napisał(a):
turecky napisał(a):
1. No to chyba jest jednak stwierdzenie trochę na wyrost.

Zgadzam się - mea culpa - wniosek na wyrost; z drugiej strony tripadvisor pozwala na zorientowanie się w najbardziej popularnych miejscach danego miasta (regionu); oczywiście popularność dla ogółu może nie równać się z zainteresowaniami poszczególnych osób, ale ja nie gardzę tym rankingiem i zawsze biorę go pod uwagę ustalając plan zwiedzania.
 Profil Relacje PM off  

#742 PostWysłany: 06 Gru 2017 21:59 

Punkty statusowe: 0
Może ktoś wreszcie powiedzieć czy można aplikować o bilety używając karty kredytowej np brata który udostępnia kartę do ściągnięcia kasy czy taki wniosek odpada. Z doświadczenia wiem że na Euro to było możliwe tylko tam UEFA decydowała a nie Fifa
 Profil Relacje PM off  

#743 PostWysłany: 06 Gru 2017 23:19 

@Kaweips85

Coś dziwnego... Przysiągłbym, że wysłałem post ale go nie ma. Więc w skrócie - w FAQ Fify jest zapytanie, czy bilet może kupić znajomy lub ktoś z rodziny. Odpowiedź jest przecząca - jeżeli Fifa wykryje niezgodność między personaliami zamawiającego a płacącego to może anulować bilety, naliczyć 20% kary a nawet 100% w przypadku gdy do meczu zostało niewiele czasu.
 Profil Relacje PM off
Tomy's uważa post za pomocny.

#744 PostWysłany: 07 Gru 2017 06:30 

Punkty statusowe: 9
@turecky: kończąc ze swej strony temat atrakcyjności rosyjskich miast, chciałem dodać, że dla niektórych samo przebywanie w Stalingradzie (który tak negujesz) czyli miejscu jednej z najważniejszych i największych bitew 2 WŚ może być mega atrakcją.
 Profil Relacje PM off  

#745 PostWysłany: 07 Gru 2017 10:14 

Punkty statusowe: 1
Jako że nie uzyskałem odpowiedzi ponawiam zapytanie,

Jak wy widzicie ten temat:

1. Czy większe szanse (w przypadku meczów grupowych Polski) na zdobycie biletów będę miał w przypadku aplikowania o ST- suporter tickets- czy w przypadku individual match tickets IT?
(na który rodzaj biletu wy aplikujecie?)

oraz nowe pytanie:

Nie mam na ten moment zarezerwowanych noclegów w Kazaniu i Wołgogradzie (nie zrobiłem tego odr razu po losowaniu niestety
teraz czekam na lepsze oferty). Na ten moment na bookingu prawie 90% obłożenia. Jak myślicie pojawi się coś więcej? Nie za bardzo uśmiecha mi się nocowanie w pokojach wieloosobowch. wolałbym pokój dwuosobowy.

Ostatnio edytowany przez Abcn 07 Gru 2017 11:32, edytowano w sumie 3 razy
Naprawdę poszukaj - o noclegach w R była mowa....
 Profil Relacje PM off  

#746 PostWysłany: 07 Gru 2017 14:02 

Punkty statusowe: 1
była mowa, ale w którym momencie tematu? Ktoś pisał o hostelach z rosyjskiego odpowiednika booking.com, ale są tam głównie wieloosbowe pokoje, a ja pytam o dwuosobowy.

jest ktoś w stanie coś polecić?
 Profil Relacje PM off
Klaudiusz Gawłowski lubi ten post.

#747 PostWysłany: 07 Gru 2017 18:35 
Awatar użytkownika

Loty: 311
Kilometry: 339 019
Punkty statusowe: 8
mal45 napisał(a):
Czy większe szanse (w przypadku meczów grupowych Polski) na zdobycie biletów będę miał w przypadku aplikowania o ST- suporter tickets- czy w przypadku individual match tickets IT?

Na dziś:
Bilety grupowe na mecze Polski z grupy Individual są oznaczone na czerwono "High"; wszystkie mecze, wszystkie kategorie
Bilety grupowe na mecze Polski w kategorii Supporter są oznaczone: Senegal - C1,C2,C3 High, Kolumbia - C1 High, C2 i C3 Medium; Japonia C1 High, C2 Low, C3 Medium.

z tego wnioskuję, że w grupie Supporter (gdyby losowanie było dziś) szansa jest większa.
Ale do stycznia, pewnie wszystko będzie "High" i tylko FIFA wie :-)
 Profil Relacje PM off  

#748 PostWysłany: 08 Gru 2017 00:39 

rafsem napisał(a):
Ufff dobrze że sprzedałem już jeden mecz.

Proszę powiedzieć: Czy bilety są imienne?

Jak można sprzedać swój bilet? Jeśli na przykład chciałabym odkupić bilet od znajomego to on musi go wrzucić na specjalny portal czy też wystarczy jak coś zmieni w ustawieniach? Pytam, gdyż pisze Pan, że już sprzedał jeden mecz, a na strobie FIFA, gdzies było, że mozna póki co edytować jedynie numer paszportu oraz bilet swojego gościa.

Jednym słowem chodzi o to czy i jak oraz kiedy może mój znajomy sprzedać mi swój bilet/y?
 Profil Relacje PM off  

#749 PostWysłany: 08 Gru 2017 01:05 

Myślicie, że te wskaźniki popytu (high, medium, low) są wiarygodne? Chciałem zwiększyć swoje szanse na wylosowanie biletu, ale trudno mi jakoś uwierzyć, że więcej osób aplikowało na droższą pierwszą kategorię niż na drugą (w przypadku meczu Polska-Kolumbia).
 Profil Relacje PM off  

#750 PostWysłany: 08 Gru 2017 01:08 

Punkty statusowe: 2
@Sybirra Jeśli przed platformę sprzedaży to nie wiesz od kogo kupujesz albo komu kogo sprzedajesz. Po prostu pozbywasz się biletu, ona wskakuje na platformę i kto pierwszy go kupi ten go ma na swoje dane. Jeśli przez viagogo czy innych portal tego typu to danych nie zmienisz i liczysz że podczas wejścia na stadion nie sprawdzą czy dane na bilecie są zgodne.

@bramkarz033 Powiem Ci że ja zawsze biorę albo 3 wtedy kiedy nie jestem przy kasie albo 1 jak kasa się zgadza :D Jak już mam płacić więcej za bilet to mimo wszystko wolę 1 kategorie niż 2 gdyż dużej różnicy cenowej między nimi nie ma a miejsca lepsze.
 Profil Relacje PM off  

#751 PostWysłany: 08 Gru 2017 22:16 

A ja mam takie pytanie ?
Czy jeżeli będę wchodził na mecz i bilet i Fun ID będą na różne dane osobowe to bédzie jakiś problem ?
Chodzi o to, że jeżeli kupię bilet z drugiej ręki i dane na tym bilecie będą inne niż moje to będzie problem z wejściem na mecz ???
 Profil Relacje PM off  

#752 PostWysłany: 08 Gru 2017 22:27 
Awatar użytkownika

Loty: 251
Kilometry: 303 890
Punkty statusowe: 137
platynowy
Tego nie wiemy. Ktoś linkował artykuł, że będą. Bilet i Fan ID sprawdzali w innych miejscach na PK, ale to niczego nie przesądza.
 Profil Relacje PM off  

#753 PostWysłany: 08 Gru 2017 23:03 

Loty: 2
Kilometry: 2 148
Punkty statusowe: 7
Kojarzysz jak sprawdzali? Wszędzie? czy np. w jednym mieście owszem, w innym nie, lub na jednych bramkach sprawdzali, na innych po drugiej stronie stadionu steward nie był taki dociekliwy?
 Profil Relacje PM off  

#754 PostWysłany: 08 Gru 2017 23:51 
Awatar użytkownika

Loty: 251
Kilometry: 303 890
Punkty statusowe: 137
platynowy
Byłem tylko na jednym stadionie. Przy wejściu na teren stadionu sprawdzali fan ID. Potem ,aby dostać się na swoje miejsce - właściwe wejście sprawdzali bilet.
Tylko nie mam pojęcia czy przy sprawdzaniu fan ID mieli informacje czy mam bilet uprawniający mnie do wejścia na mecz. Technicznie to nie jest przecież żaden problem.
 Profil Relacje PM off  

#755 PostWysłany: 09 Gru 2017 12:25 

Szczerze mówiąc googluje wszystkie tematy dotyczące wejścia na mecz i nie spotkałem się jeszcze z żadną informacją, która mówi, że jednocześnie sprawdzali i bilet i Fan ID. Mało tego jedna z osób, która była na MŚ 2014 we Francji i na Pucharze Konfederacji, mówiła że nikt nie wnikał w dane na bilecie.
Z jednej strony to pozytywna informacja, ale z drugiej strony, kupujesz bilet z drugiej ręki, przepłacasz, potem jedziesz 1500 km, a na mecz cię nie wpuszczają, bo dane na bilecie i na Fun ID nie są takie same.
 Profil Relacje PM off  

#756 PostWysłany: 09 Gru 2017 13:28 
Awatar użytkownika

Punkty statusowe: 464
HON fly4free
Fan ID co logiczne będzie imienny, co do biletów na mecz jeszcze się nie zdarzyło by wszystkie były imienne (te kupowane z dużym wyprzedzeniem dla grupy 4 osób miały wszystkie dane głównego kupującego), chyba że Rosja będzie wyjątkiem np. w puli bardzo tanich biletów dla ROSJAN

A i technicznie jest to bardzo duży problem nie do ogarnięcia kto by nie sprawdzał od 60 i mniej minut do meczu, nawet służby ochronne Narodowego wtedy wymiękają i wpuszczają bez sprawdzania dokumentów
 Profil Relacje PM off  

#757 PostWysłany: 09 Gru 2017 16:02 

Będąc we Włoszech na meczu nie widzialem przed stadionem żadnego technicznego problemu z powodu tego, że gapili się każdemu na dowód, a potem na bilet ...
 Profil Relacje PM off  

Temat postu: Re: MŚ 2018 w Rosjij
#758 PostWysłany: 09 Gru 2017 16:32 

Zawsze diabeł tkwi w szczegółach.
Będzie wpuszczający sprawdzał dane na bilecie i porównywał z danymi z Fun ID czy nie, wpuści na mecz czy nie wpuści jak dane będą się różnić ?

A może ktoś mi odpowie, kto był na jakiś innych mistrzostwach wcześniej, jakie dane są na bilecie wstępu, samo imię i nazwisko, może coś jeszcze, a może nic nie ma ? Jak to jest i czy za każdym razem jest tak samo ?
 Profil Relacje PM off  

#759 PostWysłany: 09 Gru 2017 17:42 

Jeszcze jest kwestia biletów od sponsorów lub wygranych w konkursach. Pamiętam, że na Euro u nas wiele było imiennych, ale jak ktoś wygrał bilet blisko rozpoczęcia Euro to było napisane np. Orange (sam wchodziłem na taki bilet).
 Profil Relacje PM off  

#760 PostWysłany: 09 Gru 2017 19:03 

Mam pytanie - aplikuję o bilety na dwa różne mecze, widzę jednak, że znajdują się na jednej aplikacji. Czy jest możliwe żeby złożyć dwie różne aplikacje, albo czy jest możliwe, że dostanę bilety na jeden mecz a na drugi nie?

Początkowo zaaplikowałem na jeden mecz, później jednak, chcąc dodać drugi, w koszyku nadal pozostawał pierwszy mecz - gdy próbowałem go usunąć pierwsza rezerwacja uległa anulacji. Wiecie coś więcej na ten temat?
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 778 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości